Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bilgazli

Sp enathate orjinal mi?

Önerilen İletiler

bilgazli    17

Merhaba arkadaşlar instagram da gördüğüm bir sayfadan sp labs 250mg enathate siparis ettim elime ulaştı check de attım orijinal gözüküyor fakat şişe tam dolu değil normal mi?

IMG_0873.jpeg IMG_0871.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    948

Orijinal ama az kullanılmış 2.el xD Yarısı yok :D Niye öyle o cidden? 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
SPECTRE, 42 dakika önce yazdı:

Orijinal ama az kullanılmış 2.el xD Yarısı yok :D Niye öyle o cidden? 

2ml kesinti yapmış satıcı.

bilgazli, 56 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar instagram da gördüğüm bir sayfadan sp labs 250mg enathate siparis ettim elime ulaştı check de attım orijinal gözüküyor fakat şişe tam dolu değil normal mi?

Kapağındaki iğnenin girmesi için daire silikon kısım varya eğer onun üstü metal ile kapalıysa aldığında sorun olmaz bende aynı markayı kullandım üzerinde metal kapak oluyor daire şeklinde onu koparıyorsun.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
ardas, 9 dakika önce yazdı:

Kapağındaki iğnenin girmesi için daire silikon kısım varya eğer onun üstü metal ile kapalıysa aldığında sorun olmaz bende aynı markayı kullandım üzerinde metal kapak oluyor daire şeklinde onu koparıyorsun.

Öyle bir şey yok sanırım hocam. Üst kapağı daha açmadım belki de vardır emin değilim yarından sonra iğne günüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
bilgazli, 6 dakika önce yazdı:

Oyle bir sey yok sanırım hocam. Ust kapağı daha acmadım belki de vardır emin değilim yarından sonra iğne günüm

Tamamdır sp şişeleri değiştirdi bunlar biraz daha tombul belki ondandır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41
bilgazli, 7 dakika önce yazdı:

Öyle bir şey yok sanırım hocam. Üst kapağı daha açmadım belki de vardır emin değilim yarından sonra iğne günüm.

Satıcının bu duruma tepkisi ne oldu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
ZYZZ, 1 dakika önce yazdı:

Satıcının bu duruma tepkisi ne oldu?

Yolda buharlaşmıştır demiştir :D .

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım kapağı var arkadaşlar ben jelatinini açmadım daha kapağı kapalı duruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    948
bilgazli, 2 dakika önce yazdı:

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım kapağı var arkadaşlar ben jelatinini açmadım daha kapağı kapalı duruyor 

sen-ne-anlat%C4%B1yon-be-abla-g%C3%B6z%C

Sakin ol arkadaşlarda espri yapıyorlar kendi aralarında :) Korkma birşey olmaz. İlacı açınca komple çekersin enjekstöre orada az mı çok mu belli olur ona göre satıcına gider dersin bu neden böyle en doğru cevabı verir sana.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
murat1216, Bir saat önce yazdı:

Bende aynı ilacı kullanıyorum dolu.

Testo testi verdiniz mi verdiyseniz sonuclar nasıö

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
bilgazli, 5 dakika önce yazdı:

Testo testi verdiniz mi verdiyseniz sonuclar nasıö

Özelde yaptırmıştım ondan makinenin sınırı devlete göre biraz daha fazla fakat o da bu kadar ölçebildi.

IMG_3793.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
ardas, 3 dakika önce yazdı:

Özelde yaptırmıştım ondan makinenin sınırı devlete göre biraz daha fazla fakat o da bu kadar ölçebildi.

Cok iyi hocam kaç mg kullanıyordunuz haftalık bir de kullanmaya başladıktan kaç hafta sonra test yaptırdınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
bilgazli, 20 dakika önce yazdı:

Cok iyi hocam kaç mg kullanıyordunuz haftalık bir de kullanmaya başladıktan kaç hafta sonra test yaptırdınız?

250mg haftada 2 enjeksiyon. Testi 2-3 hafta sonra yaptırdım yanlış hatırlamıyorsam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
ardas, 1 saat önce yazdı:

250mg haftada 2 enjeksiyon. Testi 2-3 hafta sonra yaptırdım yanlış hatırlamıyorsam.

2 ye mi böldünü hocam 250 yi haftalık 125 / 125 mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)
bilgazli, 34 dakika önce yazdı:

2 ye mi böldünü hocam 250 yi haftalık 125 / 125 mi

500mg total 250/250.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
ardas, Bir saat önce yazdı:

500mg total 250/250.

Teşekkür ettim hocam iyi akşamlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
ardas, 16.05.2024 - 21:51 yazdı:

500mg total 250/250.

Hocam ben bir de 930 liraya aldım bunu normal mi yoksa ucuza mı geldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)

Hocam ben bir de 930 liraya aldım bunu normal mi yoksa ucuza mı geldi

Tam ne kadara aldığımı hatırlamıyorum fakat 930 az geldi bana belki satıcı kendi kârından da kısıyor olabilir. Kan testi yaptır belli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
ardas, 3 dakika önce yazdı:

Tam ne kadara aldığımı hatırlamıyorum fakat 930 az geldi bana belki satıcı kendi kârından da kısıyor olabilir. Kan testi yaptır belli olur.

2 gün önce en son enjeksiyon yaptırdım yarın sabah gene yaptırıcam iğne ne zaman test veriyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)

2 gün önce en son enjeksiyon yaptırdım yarın sabah gene yaptırıcam iğne ne zaman test veriyim

Testo vücutta hızlı açılıyor 1 hafta filan olduysa verebilirsin. Enjeksiyondan önce yaptır kan verdikten sonra yaptırırsın enjeksiyonu.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
ardas, 26 dakika önce yazdı:

Testo vücutta hızlı açılıyor 1 hafta filan olduysa verebilirsin. Enjeksiyondan önce yaptır kan verdikten sonra yaptırırsın enjeksiyonu.  

Hocam kendimi bitik hissediyorum bugün gucum de dusme hissetim 2 gun önce omuzdan kendim vurdum sp enanthı ondan once golden pharma kullanıyordum ona kötü yazmıslar diye attım onları bu markadan aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
bilgazli, 9 dakika önce yazdı:

Hocam kendimi bitik hissediyorum bugün gucum de dusme hissetim 2 gun önce omuzdan kendim vurdum sp enanthı ondan once golden pharma kullanıyordum ona kötü yazmıslar diye attım onları bu markadan aldım

İlaç boş ise lh fsh kapanmış olabilir bundan dolayıda teston düştüğü için bitik hissedebilirsin sp kötü bir marka değil fakat güvenilir yerden almak önemli kan testi yaptırıp anlayabilirsin anca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    48
gönderildi (düzenlendi)

ilaç çalışıyorsa da dışarıdan stimülatör görevi yapacak bir şey kullanmazsan lh fsh kapanacaktır. Testosterona başladıktan sonra bir kaç haftalık halsizlik veya hasta gibi hissetme durumu bazı kişiler yaşayabiliyor. Örneğin bende ilk 2-3 hafta tansiyon yapmıştı sonrasında hiçbir sorun yaşamadım. Psikolojik de olabilir. Kendini kafada yormak yerine zamanı geldiğinde kan tahlilini ver. Yüzde yüz sonuç vermese de ilaç hakkında fikir sahibi olmuş olursun. Testosterone yanında başka bir şey kullanıyor musun?

tarihinde marettam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    17
marettam, 5 dakika önce yazdı:

ilaç çalışıyorsa da dışarıdan stimülatör görevi yapacak bir şey kullanmazsan lh fsh kapanacaktır. Testosterona başladıktan sonra bir kaç haftalık halsizlik veya hasta gibi hissetme durumu bazı kişiler yaşayabiliyor. Örneğin bende ilk 2-3 hafta tansiyon yapmıştı sonrasında hiçbir sorun yaşamadım. Psikolojik de olabilir. Kendini kafada yormak yerine zamanı geldiğinde kan tahlilini ver. Yüzde yüz sonuç vermese de ilaç hakkında fikir sahibi olmuş olursun. Testosterone yanında başka bir şey kullanıyor musun?

Hocam öncellikle teşekkür ederim 2 haftayı doldurdum, Testo enathate, dianabol, boldenon ile başlamıştım fakat dianabolun yaptığı duygusal değişimler ve libido kaybından ötürü onu kestim şuanlık haftalık 500mg testo enathate 200mg boldenon kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Revengew
      Sp ve noxy arasında kaldım güncel olarak hangisi iyi.
      Sp eskisi gibi değil diyorlar şuan sp kullanan var mı?
    • Yazan: 70cmli
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Definasyon kürüne gireceğim için ilaçları testo p ve tren a seçtim marka olarakta sp labs ama fiyatları bana ucuz geldi testo p 25 dolar tren a 35 dolara aldım sp labsın sitesinden kodları test ettim orijinal çıktı ama fiyatlarından dolayı şüphelendim sizce ürünler çalışır mı ?

• Yazan: crosfredy
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce sp kullanmadım fakat merak etmiyor değilim bulduğum bir tedarikçide fiyatlarını aşağıya bırakıyorum ve ürün fotoğraflarını fotoğraftaki ürünleri orijinal mi?
      Test e 25 $ Test c 25 $ Test p 18 $ Sustanon 25 $ Deca 30 $ Fenandralone 25 $ Boldenon 25 $ Masteron 30 $ Lipo fire 30 $ Tren a 30 $ Tren e 45 $ Parabolan 45 $ Primobolon 45 $ Danabol 20 $ Strombaford 20 $ Clebuterol 18 $ Turanabol 28 $ Anapolon 30 $ Oxandralone 42 $ Halotestin 45 $   
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Selam arkadaşlar, nasılsınız?
      Sp'nin yeni serilerileri yani daha tombik duran serilerinden resimdekiyle aynı kullananlar oldu mu? Fiyatları da abartı değil ona göre alacağım? Fiyat listesi bu şekilde;
      Test p 33$ Sustanon 35$ Boldenon 37$ Tren a 52 $ Test e 37$ Test c 35$ Masteron 43$ Deca 43$ Fenandralone 39$ Parabolan 55$ tren enantat 55$ Tren mix 58$ Rimobolon 55$ Tren 200 55$ Anapolon 37$ Turanabol 35$ Strombaford 50$ sp clen 27$ Danabol 30$ Oxandralone 50$    
    • Yazan: murat1216
      Merhaba arkdaşlar,
      Ortalama 1 aydır;
      Testosteron Enanthate Boldenon Küründeyim başka bir satıcıdan dragon marka kullanıyordum fakat elinde stok bittiğinden dolayı instagram da gördüğüm bir satıcıdan SP Labs satın aldım Testosteronun fiyatı 37 Boldenonun fiyatı 40 dolar acaba orijinal midir ürünler?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.