Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Arenis marka steroidler hakkında bilgi (marka sahipleri yakalandı)

Önerilen İletiler

forbit    864

Selamlar dostlar :) İstihbarat denince bilirsiniz verdiğim bilgiler asla boş çıkmaz. Şimdi forumda Arenis konuları veya mesajları görüyorum sizi aydınlatmak isterim marka hakkında. Bu markayı 2 ortak yaptılar ve gerçekten güzel iş çıkardılar fakat bu ortaklar yurtdışında üzerlerinde 2,3 m. euro nakit para ile yakalandılar ve marka patladı haberiniz olsun bu saate sonra bulacağınız stoklar dışında başka Arenis olmayacak olursa da bilin ki marka taklit edilmeye başladı boşluğu doldurmak için. O yüzden piyasada duyuyorsunuzdur zaten yok artık satıcılarda kimsede stok yok gibi şeyler. Sebebi tam olarak bu adamlar paket oldular :) Elinde olanlarda geçmişte stokladıkları ilaçlar yani. Neyse bu konuyu sizlere duyurmak istedim. Adamlarında içeriden çıkacağını hiç sanmıyorum tüm tesisler her şeye el kondu haberiniz olsun.

testop_a_m-500x500.jpg

• Beğen 3
  • 100 Puan 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247

Doğru bilgi ama ben ekleyeyim bazı şeyler. Polonya topraklarında yakalandılar :) Şuan dışarıda değiller yakalanmaları şuanın mevzusu değil. Çok büyük stok piyasaya yakalanmadan sürmüşlerdi stokları çok fazlaydı tesisleri kapatıldı ama başka alandaki stokları heryere ulaştı şuan bulunamamasının sebebi artık üretim yok bu doğru.

• Beğen 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
Bay-T, 3 dakika önce yazdı:

Doğru bilgi ama ben ekleyeyim bazı şeyler. Polonya topraklarında yakalandılar :) Şuan dışarıda değiller yakalanmaları şuanın mevzusu değil. Çok büyük stok piyasaya yakalanmadan sürmüşlerdi stokları çok fazlaydı tesisleri kapatıldı ama başka alandaki stokları heryere ulaştı şuan bulunamamasının sebebi artık üretim yok bu doğru.

Tayfun abi onayladıysa tamamdır :D detaylar sende abi seninle konuşmuştuk bu konuyu zaten kopya çektim senden biraz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802

@SERKO arenisçiler seri üzgün :D:) Vallahi ben ciddi ulaşım problemi olduğunu biliyordum sebebi buymuş meğer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Binousgym    4

Değerli dostlar arenisi bu kadar büyütmeyin. 10 euroluk ürünü 18 euroluk ürünü 30 euro 60 euro sattıklarında ürün çok iyi olmuyor. En başından beri söylüyorum bir dianabol gelişi 8 euro enantat satısı 18 euro. Dolumları sırbistanta yapılıyor. Ve bu ürünün sahteleri yapılmaya başlandı bilginiz olsun

• Teşekkürler 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arenis 1 ay önce kullandım kullandırttımda zehir gibi. Delil kanıt gösterebilirmisin merak ettim herhangi bir haber bir şey. Kulaktan dolma şeylerle artık kimseye inanılmıyor kusura bakmayın. Yazmışsın okuyalım diye ama görsel hicbişey yok marka satıcısı yada bagı olan biriside değilim yıllardır forumdayım tanıyanda tanıyor kimse yanlıs anlamasın merak ettigimden soruyorum gercekten kötü olan markalar zaten belli hepsini denedim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkan Engin    18
Yusufdemir1995, 17 dakika önce yazdı:

Arenis 1 ay önce kullandım kullandırttımda zehir gibi. Delil kanıt gösterebilirmisin merak ettim herhangi bir haber bir şey. Kulaktan dolma şeylerle artık kimseye inanılmıyor kusura bakmayın. Yazmışsın okuyalım diye ama görsel hicbişey yok marka satıcısı yada bagı olan biriside değilim yıllardır forumdayım tanıyanda tanıyor kimse yanlıs anlamasın merak ettigimden soruyorum gercekten kötü olan markalar zaten belli hepsini denedim

Zehir ki ne zehir uykusuz geçen gecelerim sırılsıklam uyanmalarım nefes darlığı, o kadar tren kullandım arenis farklıydı

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkan Engin, 8 dakika önce yazdı:

Zehir ki ne zehir uykusuz geçen gecelerim sırılsıklam uyanmalarım nefes darlığı, o kadar tren kullandım arenis farklıydı

Vallahi öyle kral inan 4 ayrı arkadasıma denettirdim bilerek bakalım nasıl diye ve hepsi güncel böyle birşey yok maşallahı var markanın şimdi sp kullanacağım bakalım o nasıl yeni serileri

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333

arenisi 4 yıldır kullanırım araya öyle ufak ufak markalar soktum hiç biri noxy dışında yanına bile yaklaşamaz sahtesine hiç denk gelmedim ya direk satıcısından alırım yada kendim getiririm

Binousgym, 14 saat önce yazdı:

Değerli dostlar arenisi bu kadar büyütmeyin. 10 euroluk ürünü 18 euroluk ürünü 30 euro 60 euro sattıklarında ürün çok iyi olmuyor. En başından beri söylüyorum bir dianabol gelişi 8 euro enantat satısı 18 euro. Dolumları sırbistanta yapılıyor. Ve bu ürünün sahteleri yapılmaya başlandı bilginiz olsun

dostum çoğu marka yurt dışında bu fiyat skalasında sırbıstanda dolum yapılması neyi değiştirir marka zehir gibi çalışıyor kullanan herkez memnun :)

forbit, 15 saat önce yazdı:

Selamlar dostlar :) İstihbarat denince bilirsiniz verdiğim bilgiler asla boş çıkmaz. Şimdi forumda Arenis konuları veya mesajları görüyorum sizi aydınlatmak isterim marka hakkında. Bu markayı 2 ortak yaptılar ve gerçekten güzel iş çıkardılar fakat bu ortaklar yurtdışında üzerlerinde 2,3 m. euro nakit para ile yakalandılar ve marka patladı haberiniz olsun bu saate sonra bulacağınız stoklar dışında başka Arenis olmayacak olursa da bilin ki marka taklit edilmeye başladı boşluğu doldurmak için. O yüzden piyasada duyuyorsunuzdur zaten yok artık satıcılarda kimsede stok yok gibi şeyler. Sebebi tam olarak bu adamlar paket oldular :) Elinde olanlarda geçmişte stokladıkları ilaçlar yani. Neyse bu konuyu sizlere duyurmak istedim. Adamlarında içeriden çıkacağını hiç sanmıyorum tüm tesisler her şeye el kondu haberiniz olsun.

ben bir kaç yıllık stok yaptım hayırlısı diyelim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
gönderildi (düzenlendi)

Hocam ortakları dediğiniz Türk mü yabancı mı adamlar yakalanmaları normal zaten dünyada yasal bir üretim merkezi yok buna çok takılmadım ama ortaklar kısmını merak ettim valla bizim Türkler böyle bir iş yaptıysa helal olsun uluslar arası platformlarda en azından bizim ilaçtan bahseldi 😅 

Bu arada Arenis npp kullandım anormal iyi her gün çok dinç uyanıyorum güç Pump yerinde sıfır ödem yaşadım ancak satıcıda olmadığı için başkasına güvenmedim şimdi sp aldım bakalım sp nasıl çıkıcak.

Bu arada evet arenisin sahteleri var yanlış hatırlamıyorsam onların kutusunda Arenis.eu.com yazıyordu 

SERKO, 49 dakika önce yazdı:

arenisi 4 yıldır kullanırım araya öyle ufak ufak markalar soktum hiç biri noxy dışında yanına bile yaklaşamaz sahtesine hiç denk gelmedim ya direk satıcısından alırım yada kendim getiririm

Hocam direk satıcısı sanırım bu eski la pharma black dragonu getiren hocamı ben ondan alıyordum 

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    333

Evet o kişi arenis sahtesine hiç denk gelmedim ama olabilir tabiki vardır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: makinistolmayantrenci
      Arenis medico testo e kullanan var mı varsa daha önceki  kullandığım markalarda almadığım ilginç bi kokusu var fark eden oldu mu ve onun dışında arenis medico ürünleriyle alakalı performansını değerlendirebilecek varsa yorumlarınızı hissiyatlarınızı bekliyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.