Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wappeN

2. kürümde eksik olan taraflarım neler?

Önerilen İletiler

EmreGundi    34
byreal22, 3 saat önce yazdı:

Bir problem var mı bilemem sen testoya başlamadan bir kaç gün öncesinde 

• TESTOSTERON 
  • LH
  • FSH
  • E2
  • PROLAKTIN
  • ALT
  • AST
  • ÜRE
  • KREATİNİN
  • TAM KAN
  • T3,T4,TSH
  • SHGB
  • LDL,HDL KOLESTROL

Testlerini üroloji veya dahiliye doktorundan iste ve buraya at üzerinden konuşalım.

Hocam ben de yaptırmak istiyorum bazıları yapıyor bazı doktorlar cins oluyor yaptırtmıyor devlette taktik nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byreal22    52
EmreGundi, 2 dakika önce yazdı:

Hocam ben de yaptırmak istiyorum bazıları yapıyor bazı doktorlar cins oluyor yaptırtmıyor devlette taktik nedir?

Ereksiyon olamıyorum diyebilirsin, Koçum istiyor müsabakaya hazırlanıyorum diyebilirsin, ya da ilaç kullanıyorum belli protokoller izlediğim için bu testleri vermem gerek diyebilirsin.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
gönderildi (düzenlendi)
byreal22, 29.03.2024 - 21:34 yazdı:

Ereksiyon olamıyorum diyebilirsin, Koçum istiyor müsabakaya hazırlanıyorum diyebilirsin, ya da ilaç kullanıyorum belli protokoller izlediğim için bu testleri vermem gerek diyebilirsin.

Hocam çok değerli bilgiler veriyorsunuz çok teşekkür ederim planlamamı yaptım araştırmalarımı yaptım ve aşağıda ki kür sürecinden ilerleyeceğim fakat hangi dozlar da ne kadar gün veya hafta kullanayım onu size sormak istedim ilaç isimleri ve fiyatlarını da yazacağım uygun mudur kontrol ederseniz çok sevinirim.

ABURAİHAN TESTOSTERONE ENANTHATE 250MG 10 AMPUL - 750 ₺

ABDİ İBRAHİM ANAPOLON 50MG 20 TABLET - 850 ₺

SP LABS NANDROLONE-F 100MG 10 ML (NPP) - 1350 ₺

SP LABS SUPER TREN 200MG 10ML - 800 ₺

tarihinde wappeN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52
gönderildi (düzenlendi)
wappeN, 8 dakika önce yazdı:

Hocam çok değerli bilgiler veriyorsunuz çok teşekkür ederim planlamamı yaptım araştırmalarımı yaptım ve aşağıda ki kür sürecinden ilerleyeceğim fakat hangi dozlar da ne kadar gün veya hafta kullanayım onu size sormak istedim ilaç isimleri ve fiyatlarını da yazacağım uygun mudur kontrol ederseniz çok sevinirim.

ABURAİHAN TESTOSTERONE ENANTHATE 250MG 10 AMPUL - 750 ₺

ABDİ İBRAHİM ANAPOLON 50MG 20 TABLET - 850 ₺

ABURAİHAN TESTOSTERONE ENANTHATE 250MG 10 AMPUL - 750 ₺. Bu fiyata evet uygun.

ABDİ İBRAHİM ANAPOLON 50MG 20 TABLET - 850 ₺. Bunu eczaneden daha uyguna alabilirsin. 500TL gibi fiyatı var galiba.

*Sp'nin ürünlerini bu fiyata alman zor, sahtesi var mı bilmiyorum kardeşim sahte olabilir. Denemen gerek.

-Öncelikle SUPER TREN'e gerek yok bu kürde. Onun yerine Rimabolan veya Boldenon ekleyebilirsin.

1-12 Hafta Testo E pzt-prş 1'er ML

1-10 Hafta Nandrololone F  pzt-çrş-cuma 1'er ML

1-4 Hafta Anapolon 50MG her gün

Kullabilirsin.

Not: Anapolon kullanacağın için tamoksifen muhakkak bulunur. Göğüsünde kaşıntı batma olduğu zaman kullanırsın. Ve hemen test verir baktırırsın Öströjen ve Prolaktinine

NPP'de kullanacağın için elinde 1 Kutu Dostinex bulunsun.

tarihinde byreal22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
byreal22, 6 dakika önce yazdı:

ABURAİHAN TESTOSTERONE ENANTHATE 250MG 10 AMPUL - 750 ₺. Bu fiyata evet uygun.

ABDİ İBRAHİM ANAPOLON 50MG 20 TABLET - 850 ₺. Bunu eczaneden daha uyguna alabilirsin. 500TL gibi fiyatı var galiba.

*Sp'nin ürünlerini bu fiyata alman zor, sahtesi var mı bilmiyorum kardeşim sahte olabilir. Denemen gerek.

-Öncelikle SUPER TREN'e gerek yok bu kürde. Onun yerine Rimabolan veya Boldenon ekleyebilirsin.

1-12 Hafta Testo E pzt-prş 1'er ML

1-10 Hafta Nandrololone F  pzt-çrş-cuma 1'er ML

1-4 Hafta Anapolon 50MG her gün

Kullabilirsin.

Not: Anapolon kullanacağın için tamoksifen muhakkak bulunur. Göğüsünde kaşıntı batma olduğu zaman kullanırsın. Ve hemen test verir baktırırsın Öströjen ve Prolaktinine

NPP'de kullanacağın için elinde 1 Kutu Dostinex bulunsun.

Hocam anapolon reçetesiz alınabiliyor mu eczaneden? Ek olarak SP'nin Deca NPP versiyonu sadece bu fiyat normal Deca 1500 1700 civarı kısa ester tercih ettim yinede sahte olma ihtimali var mı yoksa gideon pharma da alabilirim. Dediğiniz koruyucuları da temin edeceğim ek olarak hangi şırıngayı kullanacağım hepsi için çok bilmiyorum o konuda da öneriniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52
wappeN, 1 dakika önce yazdı:

Hocam anapolon reçetesiz alınabiliyor mu eczaneden? Ek olarak SP'nin Deca NPP versiyonu sadece bu fiyat normal Deca 1500 1700 civarı kısa ester tercih ettim yinede sahte olma ihtimali var mı yoksa gideon pharma da alabilirim. Dediğiniz koruyucuları da temin edeceğim ek olarak hangi şırıngayı kullanacağım hepsi için çok bilmiyorum o konuda da öneriniz var mı?

Evet alabilirsin reçetsiz. Ürünü alıp check edersin sahte ise iade edersin dostum sorun olmaz. Omuzdan vuracaksan 1CC Kahverengi insulin enjektörü kullanabilirsin. Bacaktan vuracaksan siyah uçlu kullanırsın. Kalçadan vuracaksan yeşil uçlu tercih edersin dostum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
gönderildi (düzenlendi)
byreal22, 1 saat önce yazdı:

Evet alabilirsin reçetsiz. Ürünü alıp check edersin sahte ise iade edersin dostum sorun olmaz. Omuzdan vuracaksan 1CC Kahverengi insulin enjektörü kullanabilirsin. Bacaktan vuracaksan siyah uçlu kullanırsın. Kalçadan vuracaksan yeşil uçlu tercih edersin dostum.

Değerli bilgiler için teşekkür ederim hocam omuzdan vuracağım dediğiniz enjektörü alacağım ilaçları da alınca eve gelince check ederim kodlar doğru çıkarsa ilaç orjinaldır değil mi hocam bu konu biraz karmaşık olduğu için soruyorum darladıysam kusura bakmayın. Kür olarak ta anapolon testo e ve deca yeterli mi şuan gözle görülür etkileri 5. Haftadan itibaren alacağım sanırım doğru mu? Total kaç hafta devam edecek kür?

tarihinde wappeN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52
wappeN, 1 dakika önce yazdı:

Değerli bilgiler için teşekkür ederim hocam omuzdan vuracağım dediğiniz enjektörü alacağım ilaçları da alınca eve gelince check ederim kodlar doğru çıkarsa ilaç orjinaldır değil mi hocam bu konu biraz karmaşık olduğu için soruyorum darladıysam kusura bakmayın. Kür olarak ta anapolon testo e ve deca yeterli mi şuan gözle görülür etkileri 5. Haftadan itibaren alacağım sanırım doğru mu? Total kaç hafta devam edecek kür?

Evet SP'nin kendi sitesinden check et kardeşim onay veriyorsa sıkıntı yok. Ortalama 2-3.Haftadan itibaren değişim başlar. Hem tartıda hemde görüntüde.

10 Hafta npp kullanıcaksın ardından 2 hafta daha testo devam edip PCT yapabilirsin yada TRT doz ile dinlenip yeni bir bulk kürü veya cut kürü düşünürsün kardeşim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
byreal22, 4 dakika önce yazdı:

Evet SP'nin kendi sitesinden check et kardeşim onay veriyorsa sıkıntı yok. Ortalama 2-3.Haftadan itibaren değişim başlar. Hem tartıda hemde görüntüde.

10 Hafta npp kullanıcaksın ardından 2 hafta daha testo devam edip PCT yapabilirsin yada TRT doz ile dinlenip yeni bir bulk kürü veya cut kürü düşünürsün kardeşim.

Total 12 hafta sonra pct hocam tamamdır anapolon da zaten max 4 hafta sonra kesiyorum dediğiniz koruyucuları da alacağım onları ne şekilde kullanayım hocam hangi aralıklarla kullanayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52
wappeN, 15 dakika önce yazdı:

Total 12 hafta sonra pct hocam tamamdır anapolon da zaten max 4 hafta sonra kesiyorum dediğiniz koruyucuları da alacağım onları ne şekilde kullanayım hocam hangi aralıklarla kullanayım.

Kan testlerine göre kullanıcaksın. Ama nor19 ilaç kullanacağın için sen 2 haftada bir yarım tablet dostinex atarsın. Tamoxifen içinde göğüsünde kaşıntı batma vs. olursa alırsın geçmez ise arimidex kullanırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
byreal22, 14 dakika önce yazdı:

Kan testlerine göre kullanıcaksın. Ama nor19 ilaç kullanacağın için sen 2 haftada bir yarım tablet dostinex atarsın. Tamoxifen içinde göğüsünde kaşıntı batma vs. olursa alırsın geçmez ise arimidex kullanırsın.

Tamamdır hocam planıma ekledim 2 haftada 1 yarım tablet dostinex batma kaşıntı durumun da tamoxifen alternatif olarak ta arimidex. Peki hocam boldenon yerine danabol kullanmama gerek var mı yoksa bu kür şimdilik iyi mi gerçi danabol olarak elimde orjinal OptimumPharma var ama ne kdar işe yarıyor orası meçhul.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52
wappeN, Şimdi yazdı:

Tamamdır hocam planıma ekledim 2 haftada 1 yarım tablet dostinex batma kaşıntı durumun da tamoxifen alternatif olarak ta arimidex. Peki hocam boldenon yerine danabol kullanmama gerek var mı yoksa bu kür şimdilik iyi mi gerçi danabol olarak elimde orjinal OptimumPharma var ama ne kdar işe yarıyor orası meçhul.

Arimidex i kan tahliline göre kullanacaksın. Danabol neden kullanacaksın? Anapolon kullanıyorsun zaten. Karaciğerin içinden geçersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
byreal22, Şimdi yazdı:

Arimidex i kan tahliline göre kullanacaksın. Danabol neden kullanacaksın? Anapolon kullanıyorsun zaten. Karaciğerin içinden geçersin.

Tamamdır hocam o zaman tekrardan teşekkür ederim ilaçları sipariş ettim şuan zaten ilaç kullanmıyorum en son danabol kullanıyordum sadece onuda derhal kesin demiştiniz zaten çalıştığı da meçhul. Yeni küre hazırım şuanlık kan tahlilimi kür bitince mi vereyim yoksa kür ortası mı vereyim hangisi daha iyi olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52
wappeN, Şimdi yazdı:

Tamamdır hocam o zaman tekrardan teşekkür ederim ilaçları sipariş ettim şuan zaten ilaç kullanmıyorum en son danabol kullanıyordum sadece onuda derhal kesin demiştiniz zaten çalıştığı da meçhul. Yeni küre hazırım şuanlık kan tahlilimi kür bitince mi vereyim yoksa kür ortası mı vereyim hangisi daha iyi olur?

Küre başlamadan hemen önce at bakalım bir sorunun var mı yok mu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
byreal22, 3 dakika önce yazdı:

Küre başlamadan hemen önce at bakalım bir sorunun var mı yok mu.

O zaman ürolojiye randevu alayım hocam test yaptırıp atayım bide ben sağlıkçı arkadaşıma sordum hocam anapolon reçetesiz alınmıyormuş emin misiniz reçetesiz alındığına?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52
wappeN, Şimdi yazdı:

O zaman ürolojiye randevu alayım hocam test yaptırıp atayım bide ben sağlıkçı arkadaşıma sordum hocam anapolon reçetesiz alınmıyormuş emin misiniz reçetesiz alındığına?

Ben alınıyor diye biliyorum sen dene şansını gez 3-5 eczane verirler illaki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
wappeN, 29.03.2024 - 10:40 yazdı:

Selamlar öncelikle, 2. kürümdeyim daha başlarındayım bir kaç ufak sorum olacak öncelikle oral tabletler tüketimi nasıl olmalıdır? 2 veya 3 dozu aynı anda içmek ile saatlere yayıp 3 saatte 1 doz 4 saatte 1 doz içmenin ne farkı var bunu merak ediyorum. İkinci olarak monster bulk yapmaya çalışıyorum bu yüzden;

• Anapolon
  • Dianabol
  • Winstrol

Kullanıyorum anapolon henüz bitmediği için dianabol kullanmıyorum fakat bittikten sonra kullanmaya başlayacağım kür de neden enjeksiyon yok onunda hemen kısa cevabını vereyim iğneden korkmuyorum sadece yapamayacağımı düşündüğüm için enjeksiyon işine girmedim fakat bana bu konuda tavsiyeleriniz neler olur? Ne yaparsam çok daha iyi sonuçlar alırım ilaçların markası "Optimum Pharma Special Series". Vücudum da gözle görülür güzel değişimler mevcut fakat anapolonun çalıştığına çok emin değilim kür sonu zaten testlerimi yaptıracağım orada belli olur. Sonlara doğru gelirsek şuan sadece anapolon ve winstrol kullanıyorum ve yeni bir kürün başlangıcında neleri kullanmam bana daha iyi sonuçlar verir yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Boy: 178
  • Kilo: 74

yani artık sağlık kabinleri bukadar yaygınken eczaneler bile enjeksiyon konusunda yardımcı oluyoken yapamam bana biraz bahane gibi geldi yanlış anlamazsan sevinirim 

ikinci olarak evet görüntünde minimal değişiklikler olacak ve bu değişiklikler bile max 1 hafta kalıcak vücudunda üstelik ciddi bir karaciğer hasarıyla 

benim tavsiyem 250mg ent ile başla bi sağlık kabini bul yada eczaneden yardım iste ama hemşire enjeksiyon yaparken de dikkatle izle neyi nasıl yaptığını ki ilerleyen süreçlerde kendi başına yapabil 

250mg ent den alıcağın verimi aldığını düşündüğün noktada 500 e çıkarsın öyle öyle tanırsın vücudunun ilaca verdiği tepkiyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
byreal22, 2 saat önce yazdı:

Ben alınıyor diye biliyorum sen dene şansını gez 3-5 eczane verirler illaki.

Tamamdır hocam bakacağım teşekkürler ek olarak güncel formum aşağıda ki gibi yorumunuz nedir?

20240410_234523.jpg 20240410_235331.jpg

shX648, 1 saat önce yazdı:

yani artık sağlık kabinleri bukadar yaygınken eczaneler bile enjeksiyon konusunda yardımcı oluyoken yapamam bana biraz bahane gibi geldi yanlış anlamazsan sevinirim 

ikinci olarak evet görüntünde minimal değişiklikler olacak ve bu değişiklikler bile max 1 hafta kalıcak vücudunda üstelik ciddi bir karaciğer hasarıyla 

benim tavsiyem 250mg ent ile başla bi sağlık kabini bul yada eczaneden yardım iste ama hemşire enjeksiyon yaparken de dikkatle izle neyi nasıl yaptığını ki ilerleyen süreçlerde kendi başına yapabil 

250mg ent den alıcağın verimi aldığını düşündüğün noktada 500 e çıkarsın öyle öyle tanırsın vücudunun ilaca verdiği tepkiyi 

Byreal hocam sağolsun yardımcı oldu o konuda gerekli her şeyi tamamladım her şey hazır sadece ürolojiden randevu alıp test yaptıracağım o kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.