Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lisens07

Kür hk. yorum + hamilelik kür içinde mümkün mü?

Önerilen İletiler

lisens07    0

Herkese iyi formlar. Enova Testo enant, enova boldenon, unigen deca ve winstrol tablet kürü mevcut bu konuda siz değerli hocalarımın yorumlarını bekliyorum. Ayrıca çocuk yapmayı düşünüyoruz kür içerisinde yada başlangıcında hamilelik şansı var mı?

4 hafta civarı kür çalışmaya başlıyor diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valhallaxd    146

Cok dusuk bir ihtimal olsada var :). Basliktan yalniz ben karsi tarafin kure girecegini anladim 😅

• Beğen 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lisens07    0
Valhallaxd, 16 saat önce yazdı:

Cok dusuk bir ihtimal olsada var :). Basliktan yalniz ben karsi tarafin kure girecegini anladim 😅

kür için bir yorum alabilirmiyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
lisens07, 8 dakika önce yazdı:

winstorulü eklemendeki amaç ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lisens07    0
6arrows, 5 dakika önce yazdı:

winstorulü eklemendeki amaç ne

winstroldeki ana amaç yağ yakımı için ama winstrolün bir kaç daha etkisi bulunmakta.

• Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

deca ve bolde ile kütle koymaya çalışırken winstrol bence gereksiz. zaten bolde deli gibi acıktırcak aldığın kalori ve su tutumu ile yağ yakıcı ilaç kullanmak mantıksız

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lisens07    0
6arrows, 39 dakika önce yazdı:

deca ve bolde ile kütle koymaya çalışırken winstrol bence gereksiz. zaten bolde deli gibi acıktırcak aldığın kalori ve su tutumu ile yağ yakıcı ilaç kullanmak mantıksız

Yaptığım araştırmalara göre sizin söylediğiniz doğrultuda bir bilgiye ulaşamadım belkide benim eksikliğimdir ama Winstrol kurlerde tavsiye edilen bir ürün.

• Yanlış Cevap 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
lisens07, 8 saat önce yazdı:

tabi ki öncelikle markalar underdose yani riskli markalar çalışabilir çalışmayadabilir. winstrol hakkında yağ yakıcı özelliği çok geri plandadır asıl amacı vücuttaki suyu atmaktır. nasıl bir vucudun  var hem deca hem bolde aynı anda girebiliyorsun ? ilaçlardan hadi testonun çalıştığını varsayalım. eczaneden gidip rimo alıp testo rimo yapsan kürden daha çok fayda sağlarsın onu söyliyim. o kür ile boşa vakit ve para kaybetme. markalar hakkında forumun arama çubuğunu kullanırsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

ÖZET : kendi fikrim o ilaçlar ile küre girme.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
lisens07, 11 saat önce yazdı:

winstroldeki ana amaç yağ yakımı için ama winstrolün bir kaç daha etkisi bulunmakta.

hocam ayrıca çocuk düşünüyorsan kürünü ertele bence. kür içerisinde canlı sperm üretimi çok azdır. gebelik sağlanamayabilir de. onun için kür içinde hcg kullanman lazım onun da konuları mevcut forumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Bakın burada hepsi yazıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lisens07    0
forbit, 3 saat önce yazdı:

Bakın burada hepsi yazıyor.

Evet bunu görmüştüm ama 2017den bugüne muhakkak bilgi değişimi olmuştur diye düşünüyorum.

Valhallaxd, 7 saat önce yazdı:

tabi ki öncelikle markalar underdose yani riskli markalar çalışabilir çalışmayadabilir. winstrol hakkında yağ yakıcı özelliği çok geri plandadır asıl amacı vücuttaki suyu atmaktır. nasıl bir vucudun  var hem deca hem bolde aynı anda girebiliyorsun ? ilaçlardan hadi testonun çalıştığını varsayalım. eczaneden gidip rimo alıp testo rimo yapsan kürden daha çok fayda sağlarsın onu söyliyim. o kür ile boşa vakit ve para kaybetme. markalar hakkında forumun arama çubuğunu kullanırsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

ÖZET : kendi fikrim o ilaçlar ile küre girme.

Deca ve bolde aynı anda girilmeme sebebi nedir? 

6arrows, 3 saat önce yazdı:

hocam ayrıca çocuk düşünüyorsan kürünü ertele bence. kür içerisinde canlı sperm üretimi çok azdır. gebelik sağlanamayabilir de. onun için kür içinde hcg kullanman lazım onun da konuları mevcut forumda

2 ml kullanmış olduk artık. Gebelik bekliyorduk o yüzden başlamıştım muhtemelen ara vereceğim gibi duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.