Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tupacmakaveli1

35 günlük peptid kuru

Önerilen İletiler

Merhabalar ,35 günlük zamanım var sadece normalde daha uzun kullanılır ve bende öyle kullanicam yakın zamanda peptidleri en az 2-3 ay falan ama şimdilik ilk peptid kurum ve 35 gün kullanabilirim.

Su an testo bolde kurumun son 3-4 haftasi kaldi.

Amacım iyi yağ yakıp, kaliteli parçalı 7-24 pump gezen kaslara sahip olmak özellikle peptidlerden en büyük beklentim 7-24 pump gezmek istemem sizce 35 günlük kullanımda hangi peptidi kullanmak mantıklı olur benim isteklerime göre iyi yağ yakıp kaliteli parçalı kas kütlesi elde etmek tekrar yazıyorum

İgf lr3 kesin kullanicam gibi onun yanında hangi peptid iyi gider

Teşekkürler şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

Full pump görev yetisi olarak '' FOLLISTATIN 344 '' yeterli yanına HGH FRAG + IGF1 dahil edebilirsiniz.

Follistatin normalde bulk dönemi öneriyoruz sıkı beslenme ile ama yağ yakımı dönemlerinde çok ciddi beslenme

Olmayacağından sadece PUMP etkisin'den yararlanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam galiba igf lr3 ve ghrp-6 olucak bu iki peptid

Follistatin​ etkisini merak ediyorum ama bütçeyi aşiyor 1-Bu arada hocam burdan tek şişe şeklinde mgf veya follistatin temin edebilir mıyız ,öyle bir satış var mı burda yoksa toptan 10 şişe mı satilabiliyor sadece öyle mı alabiliyoruz ?

2-Ghrp 6 ne düzeyde yağ yakar iyi beslenme ile karın kaslarını belli edicek şekilde yağ yakar mı ,HGH kadar etkisi var mı ?

Ve kas kütlesi elde etmede ne kadar iyi

3-İgf lr3 ile ghrp-6 iyi bir kombin mı ?

4-İgf ve Ghrp-6 30-35 günlük kullanımda nasıl bir etki alırım

İgf günlük 40 mcg ghrp-6 günlük 300 mcg

5-Ve bu 2 ürün etkisini ne zaman göstermeye başlar ?

6-Ghrp 6 300 mcg i direk sabah alicam doğru olur mu

İgf lr3 u antrenmandan sonra kaç dk içinde vurmaliyim ev ile salon 10-15 dk, antrenmandan 15 dk sonra alsam problem olmaz değil mı ve antrenman bittikten sonra ne kadar süre aç kalmaliyiz whey falanda icmeyecez degil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Hocam galiba igf lr3 ve ghrp-6 olucak bu iki peptid

Follistatin​ etkisini merak ediyorum ama bütçeyi aşiyor 1-Bu arada hocam burdan tek şişe şeklinde mgf veya follistatin temin edebilir mıyız ,öyle bir satış var mı burda yoksa toptan 10 şişe mı satilabiliyor sadece öyle mı alabiliyoruz ?

2-Ghrp 6 ne düzeyde yağ yakar iyi beslenme ile karın kaslarını belli edicek şekilde yağ yakar mı ,HGH kadar etkisi var mı ?

Ve kas kütlesi elde etmede ne kadar iyi

3-İgf lr3 ile ghrp-6 iyi bir kombin mı ?

4-İgf ve Ghrp-6 30-35 günlük kullanımda nasıl bir etki alırım

İgf günlük 40 mcg ghrp-6 günlük 300 mcg

5-Ve bu 2 ürün etkisini ne zaman göstermeye başlar ?

6-Ghrp 6 300 mcg i direk sabah alicam doğru olur mu

İgf lr3 u antrenmandan sonra kaç dk içinde vurmaliyim ev ile salon 10-15 dk, antrenmandan 15 dk sonra alsam problem olmaz değil mı ve antrenman bittikten sonra ne kadar süre aç kalmaliyiz whey falanda icmeyecez degil mi ?

1- evet edebilirsiniz facebook gurubundan ulaşın satış ekibi size yardımcı olacaktır.

2- HGH kadar etkili değil .. Neden HGH Frag değilde ghrp 6 ?

3- evet bulk dönemlerinde folli + ghrp 6 favorilerimdir.

4- ciddi bir ertki beklemeyin dünyadaki hiç bir ilaç 1 ayda sizi bir yerelere getirmez.

5- 60-90 gün ve sonrası gözle görülür ciddi sonuçlar için.

6- Problem olmaz peptid kullanım dökümanları var her kategoride orada kısa ve net şekilde hepsine cevap verdik.

Not : Alım yaptığınız zaman kür süresince peptidturkiye ekibi gsm + wp desteği sağlamakta size.

Keyifli forumlar. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fiyat açısından ve büyüme amacim olduğu için Ghrp-6 tercih etmeyi düşündüm igf yanında hocam .

1-Ghrp-6 yanında HGH kullanmak problem yaratmaz değil mı hocam ?

2-İgf ve Ghrp-6 yanında hgh ,mgf, follistatin bu 3 peptitden hangisini kullanmak daha doğru bir tercih olur hocam,30-35 günlük kullanım için

Mail attım bu arada fiyat için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Fiyat açısından ve büyüme amacim olduğu için Ghrp-6 tercih etmeyi düşündüm igf yanında hocam .

1-Ghrp-6 yanında HGH kullanmak problem yaratmaz değil mı hocam ?

2-İgf ve Ghrp-6 yanında hgh ,mgf, follistatin bu 3 peptitden hangisini kullanmak daha doğru bir tercih olur hocam,30-35 günlük kullanım için

Mail attım bu arada fiyat için

Tüm konularda satış ekibi bilgi veriyor oldu keyifli forumlar. :!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.