Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

berserkzirhimvar

Omuz enjeksiyonu fazla acı ve kan gelmesi

Önerilen İletiler

Abiler merhaba. Sol omuz 1 ml testo enant sağ omuz 1 ml bolde vuruyorum. Bugün vurmaya çalıştığımda iğne girerken aşırı bir ağrı hissettim ama bir şey olmaz diyip devam ettim. Enjeksiyonu yaptıktan sonra çok fazla kan aktı sol omuzdan. Kuruladım bir süre sonra durdu sonra sağa geçtim. Sağ da enjeksiyon sırasında aşırı bir ağrı yaptı. Çıkarttığımda da ilaçla birlikte kan aktı bu kez. Şuan enjeksiyon yaptığım yer şiş ve büyük ihtimalle moraracak. Bunun sebebi nedir lütfen yardım eder misiniz?  Çarşamba günü tekrar vurmam gerekiyor ama bunların iyileşmesi en az 4 günü bulur gibi. Bacaktan hiç enjeksiyon denemedim.

• Lütfen yardım eder misiniz?
  • Bacağa nasıl yapacağım ya da omuza yaparken ne yapmam lazım ?

*İğne ucu yeşil bu arada. 

1. Soruları özetleyecek olursam : Sağ omuzdan akan ilaç komple boşa mı gitti (1ml)
  2. Enjeksiyon sırasında neden bu kadar fazla acı hissettim (Daha önce olmamıştı)
  3. Neden çok fazla kan aktı iki omzumdan da?
  4. Bacağa geçmeli miyim? Eğer geçmelisin diyorsanız nasıl yapacağım hiçbir fikrim yok nereden bilgi alabilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    455
berserkzirhimvar, 14 dakika önce yazdı:

Şuan enjeksiyon yaptığım yer şiş ve büyük ihtimalle morarıcak. Bunun sebebi nedir lütfen yardım eder misiniz?

Kan içerde sızma yaparsa morarmanın açıklaması budur. Deri ile kas arası sızma yapan kan oksijenle tepkimeye girer renk mor ve kapkara olmaya döner.

• Aktıysa dışarı boşa gitti mantıken.
  • Acı olabilir çok fazla sinirucuna denk geldiyse olabilir.
  • İğne ucu giriş ve çıkışta düz hat olarak oraya kanal oluşturur bazen enj sonrası çekerken iğneyi o düz kanal sızma yapar normal bu.
  • Geçmelisin apse yapan yerleri 1,2 hafta dinlendir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
berserkzirhimvar, 22 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim

Bacağa geç baya rahat ama ilk 1 2 hafta topallatıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18

1,25. dakikadan itibaren, vastus lateralis kasına, kalem tutuş tekniğiyle, 90 derece açıyla uygulayabilirsin açıkçası oldukça rahat kütleli bir bacağa da sahipsen yüksek ml vurabilirsin, kolayca emecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.