Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

toronto21

Küre ramazan sonrası mı hemen mi başlamalıyım?

Önerilen İletiler

toronto21    7

Merhaba sevgili abilerim kardeşlerim :)

Forumda yeniyim az çok surf yaptığım kadarıyla çok bilgili ve faydalı yazılar okudum. Gerçekten şahane bir iş gerçekleştiriliyor insanlara karşılıksıza yardım etmek isteyen abileri gördüm. Ben ilk defa steroid kürüm için

• Testo
  • Boldenon
  • Dianabol

10 haftalık bir kür temin ettim. Sorunum şurada ki daha önce 2017 2018 arası 1 yıl kadar spor geçmişim var şuan 3 aydır tekrar başladım spora acaba ramazandan sonra bu küre başlamam çok mu erken olur önerileriniz ve tavsiyeleriniz benim için çok değerli sağlıcakla kalın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ahmet377    9
gönderildi (düzenlendi)

ben deneyim kazanılması adına 3-4 sene en azından bi doğal yapılması gerektiğini savunuyorum, tanıdığım ve koçluk yaptığım bazı arkadaşlarım vardı daha hareketlerin adını bilmeden ve günde 1kg tavuk yerse kas yapıp herkesten hızlı gelişeceğini ve yağların kasa çevrileceği hurafesine inanacak kadar bu spor hakkında bilgisiz bir arkadaşımı onun ısrarları üzerine küre soktum ve daha önce benimde kullanmış olduğum aynı ilaçları vermeme rağmen 2 aylık bir süreçte nerdeyse hiç gelişme kat edemedik.

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Ramazan sonrası başlayın çünkü oruç vs beslenemezsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Merhaba değerli kardeşim. Aileye hoş geldin.

Öncelikle ne olursa olsun 2 sene soluksuz spor yap. Sonrasında kür konuşalım. Heyecanını anlıyorum ama erken. Boldenon 10 hafta zaten çok az.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    7
KlasikFizik, Bir saat önce yazdı:

İlaç için gerekli altyapın yok. İlla başlamak istiyorsanda ramazandan sonra başla.

Hocam formum bu şekilde yani baya heves ettim ne demek istediğinizi anlıyorum yoksa 

2156.png.ee4b4711319285757e2636c2a017f463.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
toronto21, 13 dakika önce yazdı:

Hocam formum bu şekilde yani baya heves ettim ne demek istediğinizi anlıyorum yoksa.

İnan bana hevesini anlıyorum. Ama kür konusu çok sert bir karar. Bak burada yenisin. İnsanların yaşadıkları sıkıntıları oku araştır. Ramazan sonuna kadar en azından. Sonra tekrar konuşalım. Hala kararlıysan söz yardımcı olacağım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    226
toronto21, 20 dakika önce yazdı:

Hocam formum bu şekilde yani baya heves ettim ne demek istediğinizi anlıyorum yoksa 

Yazdığın kür şuan ki yağ oranına göre uygun değil. Başlamak istiyorsan düşük kalorili diyet ve kardiyoyla yağ oranını ilaçlardan verim alıncak hale getirdiğinde başlayabilirsin, hem bu süreçte spor yaptığın süre için biraz daha zaman geçmiş olur.Karın kasın hafif çıtırdan görünene kadar diyet yap daha sonra küre başla diğer türlü istediğin verimi vermeyecektir ilaçlar. Bu süreçte yohimbine ve termojenik supplementler kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    9
toronto21, 53 dakika önce yazdı:

Eğer bu formla küre girseniz bile çok sulu ve yağlı bir form ortaya çıkması muhtemel, alacağınız sonuç sizi hiç tatmin etmeyecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toronto21    7

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim dikkate alacağım 

KlasikFizik, 11.03.2024 - 15:17 yazdı:

Yazdığın kür şuan ki yağ oranına göre uygun değil. Başlamak istiyorsan düşük kalorili diyet ve kardiyoyla yağ oranını ilaçlardan verim alıncak hale getirdiğinde başlayabilirsin, hem bu süreçte spor yaptığın süre için biraz daha zaman geçmiş olur.Karın kasın hafif çıtırdan görünene kadar diyet yap daha sonra küre başla diğer türlü istediğin verimi vermeyecektir ilaçlar. Bu süreçte yohimbine ve termojenik supplementler kullanabilirsin

Merhaba hocam tekrar rahatsız ediyorum sizi ramazanın ortalarındayız küre girme konusunda hala kararlıyım ramazan bitiminde şuan güncel formum bu şekilde ramazan başladığından beri pek spora gidemedim ama yağ oranını düşürdüğüme inanmiyorum fikirleriniz nelerdir? @KlasikFizik

20240327_201612.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: dragx
      Arkadaşlar iyi forumlar dilerim naturel olarak definasyonumu tamamlayıp...
      winstrol(tablet) turinabol(Tablet) testo(enjeksiyon) Düşünüyorum sizce ilk bulk kürüm için iyi mi önerilinize açığım.
      iyi akşamlar
    • Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.