Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Şahinbey

Kür içi koruyuculara dair sorular?

Önerilen İletiler

Şahinbey    0

Abiler ablalar selamün aleyküm öncelikle 2 oldu bu kür işine niyetleniyorum kafam çok karışıyor vazgeçiyorum elimde şuan testo enanat masteron ve clen var ben bu küre girecektim elimde tamoksifen nac 600 armidex ve Multi vitamin OMEGA 3 d vitamini vb var şuan bı arkadas bana bı koruyucu listesi çıkardı kürle aynı paraya geliyor nerdeyse napayım fotoğrafda olan şeyler çok gereklimi ben zaten ellimde yazdığım ilaçlar hariç milkthistle almayı düşünüyordum sadece 3 aylık ufak bı kür yapıcam kafamı allak bullak ettiler

Screenshot_2024-02-19-23-51-13-619_com.android.chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

supraxdt    20
Şahinbey, 19.02.2024 - 23:52 yazdı:

Abiler ablalar selamün aleyküm öncelikle 2 oldu bu kür işine niyetleniyorum kafam çok karışıyor vazgeçiyorum elimde şuan testo enanat masteron ve clen var ben bu küre girecektim elimde tamoksifen nac 600 armidex ve Multi vitamin OMEGA 3 d vitamini vb var şuan bı arkadas bana bı koruyucu listesi çıkardı kürle aynı paraya geliyor nerdeyse napayım fotoğrafda olan şeyler çok gereklimi ben zaten ellimde yazdığım ilaçlar hariç milkthistle almayı düşünüyordum sadece 3 aylık ufak bı kür yapıcam kafamı allak bullak ettiler

Bunların ucuzunu al illa almak istiyorsan Solgar bile bu markalardan daha ucuz niye bu marka onu Merak ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şahinbey    0
supraxdt, 5 dakika önce yazdı:

Bunların ucuzunu al illa almak istiyorsan Solgar bile bu markalardan daha ucuz niye bu marka onu Merak ettim 

Kanka bunlar olmazsa olmaz mı elimdeki ilaçlar beni korumaz mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18
Şahinbey, 5 dakika önce yazdı:

Kanka bunlar olmazsa olmaz mı elimdeki ilaçlar beni korumaz mı 

hiçbir şey seni tamamen korumayacak, almanda yarar var evet ancak maddi olarak zorlanıyorsan bir şeyleri neden aceleye getirtiyorsun ki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şahinbey    0
ulucyldz, 2 dakika önce yazdı:

hiçbir şey seni tamamen korumayacak, almanda yarar var evet ancak maddi olarak zorlanıyorsan bir şeyleri neden aceleye getirtiyorsun ki?

Maddi olarak zorluyor ve bana söylenen araştırdığım bu elimdeki tamoksifen armidex nac 600 ve diğer vitaminlerin yeterli olacağıydi herşeyi buna göre oturtmuştum şuan bu çok ters kaçtı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412
Şahinbey, 19.02.2024 - 23:52 yazdı:

B12 eczaneden tribeksol al 130 tl filan sağlık ocağına gidip rica etsen yazar bile hatta spor yapıyorum filan de.D vitamini eczaneden yine devit 3 oral damla al o da 65-90 arası bir şey c vitamini şok markette bir marka var ben onu kullanıyorum araştırdım lisanlı filan 60 tl filandı o da zaten c vitamini ucuz bir şey hammadde olarak bile alabilirisn.Onun haricinde omega 3 100 kapsül 100 gün gider zaten o normal.

Eczane ürünlerinin hepsi bu markaları 2 ye katlar eczane devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şahinbey    0
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

B12 eczaneden tribeksol al 130 tl filan sağlık ocağına gidip rica etsen yazar bile hatta spor yapıyorum filan de.D vitamini eczaneden yine devit 3 oral damla al o da 65-90 arası bir şey c vitamini şok markette bir marka var ben onu kullanıyorum araştırdım lisanlı filan 60 tl filandı o da zaten c vitamini ucuz bir şey hammadde olarak bile alabilirisn.Onun haricinde omega 3 100 kapsül 100 gün gider zaten o normal 

Kanka bütçeyi geçtim artık. Bu kadar şeyi kullanmak bile kafamı karıştırcak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412
Şahinbey, 2 dakika önce yazdı:

Dostum bunlar normal vitamin kür zamanında ayrı ayrı alırsın normal zamanda multivitamin olarak da alırsın şimdi anlatması uzun sürer ama hepsinin bir kullanım sebebi var istersen sadece multivitamin al bir tane güçlü c vitamini yüksek olan sadece d vitami ve omega 3 ayriyetten alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18
Şahinbey, 4 dakika önce yazdı:

Maddi olarak zorluyor ve bana söylenen araştırdığım bu elimdeki tamoksifen armidex nac 600 ve diğer vitaminlerin yeterli olacağıydi herşeyi buna göre oturtmuştum şuan bu çok ters kaçtı 

maddi zorlukları da göz önüne alarak öncelikle sağlığın için en doğru kararı vermen gerekiyor. herkesin vücut yapısı farklı ve böyle spesifik bir durum için genel bir kural oluşturmak saçma olur. sağlıklı bir kür için işin profesyonelleriyle görüşmelisin. hocalarım senin durumunu değerlendirip en uygun planı önererek seni daha iyi yönlendirebilir. kafanı bi rahatlat, gerilme, dünyanın sonu değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Şahinbey, 4 dakika önce yazdı:

Elindeki ürünler ile aynı OMEGA-3 var diyorsun listede yine OMEGA var bu koruyucu zaten elinde varmış almana gerek yok milk thistle alırsın en baba yeter oda zaten elinde nac var bence alman boşa masraf 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şahinbey    0
ulucyldz, 3 dakika önce yazdı:

maddi zorlukları da göz önüne alarak öncelikle sağlığın için en doğru kararı vermen gerekiyor. herkesin vücut yapısı farklı ve böyle spesifik bir durum için genel bir kural oluşturmak saçma olur. sağlıklı bir kür için işin profesyonelleriyle görüşmelisin. hocalarım senin durumunu değerlendirip en uygun planı önererek seni daha iyi yönlendirebilir. kafanı bi rahatlat, gerilme, dünyanın sonu değil.

Bilmiyorum ilaca girmeden strese girdim bu kadar planlı bı insan değilim ben 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18
Şahinbey, 9 dakika önce yazdı:

Bilmiyorum ilaca girmeden strese girdim bu kadar planlı bı insan değilim ben 

dostum anlıyorum ancak spontane yapılacak bir iş değil ki bu. acele bir şekilde küre girmene de gerek yok arkadaşların dediği gibi hepsinin kullanım amacı farklı kendi bütçene göre bir plan çizersin ona göre hareket edersin bir gece ansızın küre girmek hayatının hatası olabilir. iyice araştır. böylelikle hem için, hem kafan rahat olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    232
gönderildi (düzenlendi)

Kürünün mantığınıda anlamış değilim definasyon desen değil bulk desen o da değil bu kadar çok vitamin de gereksiz bence natural king misin sen çok kasmış sana listeyi hazırlayan arkadaş

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
Tr3n, 24 dakika önce yazdı:

Kürünün mantığınıda anlamış değilim definasyon desen değil bulk desen o da değil bu kadar çok vitamin de gereksiz bence natural king misin sen çok kasmış sana listeyi hazırlayan arkadaş

Definasyon değil demenizin sebebi Enanthate esterinden mi kaynaklı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
gönderildi (düzenlendi)

Haddime düşmeden izninizle arkadaşlarİ ufak bir yorumum olucak işyeri hekime yazdırdim d colefur 50.000 ui olandan b kompleks tüm vitaminleri içeren apikobal birde magnezinc çinko magnezyum için eczanede kasa onlerinde 50 TL'lik c vitaminleri var onlardan aldım hepsi 158 lira felan tuttu ekstra deve dikeni felan para versen bu kadar tutmaz (kür yapmıyorum araştırma aşamasindayim hala aylardır sanada tavsiyem çok kasma acele etme ilacın tarihi geçmiyorsa koy rafa dursun araştır daha günlük vitaminlerde böyle takıldıysan en ufak bir pürüzde basın ağrır pro kür yapan birisi olarak değilde bir insan olarak tavsiyem gördüklerimden yola çıkarak. Ayrıca butce sorunun varsada bu işler cep yakıyor gibi duruyor İyi forumlar

tarihinde fanzea34 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    232
TheExecutioner, 38 dakika önce yazdı:

Definasyon değil demenizin sebebi Enanthate esterinden mi kaynaklı :)

Evet enantat uzun esterinden dolayı su tutar propionat olsa orada daha mantıklı olurdu birde clen yazmış oda garibime geldi cut doneminde kullanılır yani masteron neyse onu es geçtim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
Tr3n, 25 dakika önce yazdı:

Evet enantat uzun esterinden dolayı su tutar propionat olsa orada daha mantıklı olurdu birde clen yazmış oda garibime geldi cut doneminde kullanılır yani masteron neyse onu es geçtim 

Enanthate ın tuttuğu su yarışma yapmayacaksan çok da önem teşkil eden bir durum değil. Sadece prop esterindeki sertliği yakalayamaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
Şahinbey, 8 saat önce yazdı:

Ekonomik özgürlüğünü eline almadan sana maddi olarak getirisi olmayan zaten pahalı bir spor yapıyorsun neden birde bunun ilaç boyutuna girmeyi düşünüyorsun. Bu sporda para harcayacagın şey sadece ilaç koruyucu değil sağlığından olursan hastane masraflarının altından kalkabilecek misin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15

yasın kac boyun kılon yag oranın konuyla alakasız ama kure gırmeden once bunları soylemen daha etık olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.