Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

supraxdt

Pct ilaçları farklı gerekçeler ile kullanmak sorun yaratır mı?

Önerilen İletiler

supraxdt    21

Armidex famera gibi ilaçların yağ yakiminda ve su atiminda oldukça etkisi olduğunu duymuştum aynı şekil de lasix desal gibi ilaçların da bunlarin kullanımı ne gibi sonuçlara yol açar desal ve lasix pek bir zarar vereceğini zannetmiyorum ama famera Va armidex sorun olarak ne gibi yollara sebep olur sırf yağ ve su atimi için, yada böyle bir şey var mı? @Rdm @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    954
gönderildi (düzenlendi)

Su atmak için güzel doğal detokslar var onları kullanabilirsin. arimidex gibi şeyler

su atarken e2 baskılar e2 bulk dönemindeysen kas yapımında önemli bir hormon.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    21
SPECTRE, 16 dakika önce yazdı:

Su atmak için güzel doğal detokslar var onları kullanabilirsin. arimidex gibi şeyler

su atarken e2 baskılar e2 bulk dönemindeysen kas yapımında önemli bir hormon.

Teşekkür ederim yorumun için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.463
supraxdt, 12 saat önce yazdı:

Armidex famera gibi ilaçların yağ yakiminda ve su atiminda oldukça etkisi olduğunu duymuştum aynı şekil de lasix desal gibi ilaçların da bunlarin kullanımı ne gibi sonuçlara yol açar desal ve lasix pek bir zarar vereceğini zannetmiyorum ama famera Va armidex sorun olarak ne gibi yollara sebep olur sırf yağ ve su atimi için, yada böyle bir şey var mı? @Rdm @rastlantisal

Vücudundan su atacak olan şeyin adı "disiplin". Anti aromatazlarla E2 baskılayıp geçici olarak su atmak çare değil. Disiplinden firesiz beslenme ve IF diyeti ile bu iş çiçek gibi de olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543
supraxdt, 14 saat önce yazdı:

Armidex ile clenbuterol veya Armidex ile Efedrin  birlikte kullanımı ile kürler yapanlar var yağ yakmak ve su atmak için. E2 düşük olduğunda vücut yağ yakma eğilimini arttırıp su tutma eğilimini azaltıyor. Yüksek olduğunda tam tersi oluyor. Pct ilaçları bizler pct yapalım diye üretilmediler, her ilaç amaca yönelik kullanılabilir. Ama bunlar yerine mesleğin icabı yağ yakacak çok daha etkili ilaçlar olduğunu biliyor olman lazım :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.