Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Diver

Muscle and strength sitesin den supplement sipariş sürecim

Önerilen İletiler

aiserino    16
Diver, 5 saat önce yazdı:

Sipariş etmeden Aile hekiminden rica et belli olmaz bazıları çok yardımcı oluyor.

Deniycem bakalım umarım kabul eden olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    410
aiserino, Şimdi yazdı:

Deniycem bakalım umarım kabul eden olur

Benden sana tavsiye önce sor sonra sipariş geç. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Diver, 7 dakika önce yazdı:

Reçete, kredi kartı ekstresi yada fatura ve kimlik fotokopisini mail olarak göndermeni istiyorlar. Yukarda gümrükten gelen kağıdı paylaştım.

Bakalım bende sipariş vereyim yarın reçete yazdirayim gümrükde tanıdık var eğer halledilirse iyi olur teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    16
supraxdt, 3 dakika önce yazdı:

Bakalım bende sipariş vereyim yarın reçete yazdirayim gümrükde tanıdık var eğer halledilirse iyi olur teşekkür ederim 

Reçete için tanıdık var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
aiserino, 4 dakika önce yazdı:

Reçete için tanıdık var mı

Arkadaşın reçetesi gibi 100 tane yazdırırim pazartesi bir kaç tane örnek atarım buraya

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    16
supraxdt, 21 saat önce yazdı:

Arkadaşın reçetesi gibi 100 tane yazdırırim pazartesi bir kaç tane örnek atarım buraya

yazdırabildiniz mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
aiserino, Bir saat önce yazdı:

yazdırabildiniz mi?

Cumartesi günü brom bugün poliklinik açık olmaz ki acilden yazdırırım de onu kabul etmezler kaşe basmazlar

Bir de senin istediğin ürün ney ben daha karar bile veremedim sen istediğini söyle istersen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    16
supraxdt, 10 saat önce yazdı:

Bir de senin istediğin ürün ney ben daha karar bile veremedim sen istediğini söyle istersen

yohimbine falan bakıyodum da dozları çok düşük ashwaganda falan bakıyorum şu an ben de tam karar veremedim.

Burak hocanın yohimbin dozları nasıl? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
aiserino, 6 saat önce yazdı:

yazdırabildiniz mi?

Özele gidersen yazdırabilirsin zannımca muayene ücretini ödeyerek ve kullanım amacını belirterek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    16
rıza333, 9 saat önce yazdı:

Özele gidersen yazdırabilirsin zannımca muayene ücretini ödeyerek ve kullanım amacını belirterek

Teşekkür ederim sizin önerdiğiniz suplementler nedir iyi diyebileceğiniz @Diver

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    410
aiserino, 13 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim sizin önerdiğiniz suplementler nedir iyi diyebileceğiniz @Diver

Protein tozu ve pre-workout yada aldığım ürünler. Elimde protein tozu olmasa önceliği ona verirdim. Bir dahaki sefere protein tozu alırım. Yohimbine için hiç uğraşmaya değmez Burak hocadan İran yohimbine al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Beslenme ve toparlanma konusunda emin iseniz preWork iyi iş yapar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ekinK
      Hocalar malum Türkiye'de supplement fiyatları hızla artıyor. Bunun önüne geçmek için yurtdışından sipariş vermek aklınıza gelmiştir elbette. Araştırmalarım sonucu bu siteye rastladım. https://www.muscleandstrength.com/store/  ve Türkiye'ye sipariş gönderiyor.  sitenin iddiası bu yönde. Siz ne düşünüyorsunuz? Fiyatlar gayet iyi Türkiye'ye göre. Gümrüğe takılır mı? Ben canlı chat ile görüştüm ve ülkenizde yasaklı madde rastlanmaz ise takılmaz dendi. Ama güvenemiyorum. Bilgisi olan açıklarsa çok sevinirim ve teşekkür ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.