Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hakandemir53

Haftalık testo önerisi ve kür sonrası tecrübeler

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar bir kaçınız biliyordur kürümün 5. haftasındayım. şuan 9 kiloluk bir artışım oldu ve haftalık sadece testo enathe 250mg alıyorum. beslenme konusunda iyiyim kalorilerimi tutturuyorum. midem zaten büyüdü yiyorum. Halimden memnunum ama Bu haftadan sonra 5 günde 1 vurmayı düşünüyorum. Yani pazartesi vurduysam cuma bir sonra ki enjeksiyon. Bunun için bana önerisi veya yapma diyen arkadaşlarım varsa önerilerini alabilirim. Bu arada tecrübelli arkadaşlar her zaman kür sonrasını merak edıyorum. 9 kilo aldım ama eminim ki muhakkak suyla birlikte böyle oldu illa ki vücudum su tutmuşturç kür sonrası ne kadar bir çökmem olur düşüşüm nasıl olur yani düşük dozajlar alıyorum ilk başladığım hale kadar düşer miyim? veya kaç ay sonra düşmelere başlarım veya en kalıcı şekilde nasıl tutabiliriim. Lütfen tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JUNEVII    0

Kür sonunda da antrenman ve beslenmeni doğru şekilde ilerletirsen çok çok az kaybın olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264
Merhaba arkadaşlar bir kaçınız biliyordur kürümün 5. haftasındayım. şuan 9 kiloluk bir artışım oldu ve haftalık sadece testo enathe 250mg alıyorum. beslenme konusunda iyiyim kalorilerimi tutturuyorum. midem zaten büyüdü yiyorum. Halimden memnunum ama Bu haftadan sonra 5 günde 1 vurmayı düşünüyorum. Yani pazartesi vurduysam cuma bir sonra ki enjeksiyon. Bunun için bana önerisi veya yapma diyen arkadaşlarım varsa önerilerini alabilirim. Bu arada tecrübelli arkadaşlar her zaman kür sonrasını merak edıyorum. 9 kilo aldım ama eminim ki muhakkak suyla birlikte böyle oldu illa ki vücudum su tutmuşturç kür sonrası ne kadar bir çökmem olur düşüşüm nasıl olur yani düşük dozajlar alıyorum ilk başladığım hale kadar düşer miyim? veya kaç ay sonra düşmelere başlarım veya en kalıcı şekilde nasıl tutabiliriim. Lütfen tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniirim.

Her şeyi unut şu cümleyi unutma; ASLINDA KÜR ... KÜR BİTTİKTEN SONRA BAŞLAR ...

Kürdeyken zaten isteklisin,arzulusun vücut suyu tutmuş dev gibisin yada suyu kısmen atmış yağları yakmış zımba gibisin beslenmen iyi vücut proteinin tutuyor vs peki ya sonrası ? peki ya testo kesilince ? ilaçlar bitince ?? İşte asıl kür o zaman başlıyor sanki küre yeni başlamış gibi beslenmeli kürde çalıştığının çok daha üstüne çıkmak için gayret etmelisin ki kürün maksadı seni maks. limite çıkarıp o sürede kazandığın kas kütlesi ile yoluna devam etmeni sağlaması yoksa sen iyi beslenmemiş sadece ilaca güvenmiş su tutturmuşsan vücuduna haydan gelen huya gider eski haline dönersin.

Söylenecek çok şey var aslında da cümlemin en başındaki satıları ezberinde bulundur her daim. :!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.