Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

necmi45

Testosteron ent. kullanıyorum yanına sarms ekleyebilir miyim?

Önerilen İletiler

necmi45    7

Arkadaşlar hocalarım merhabalar ben 7.haftada testo e. küründeyim yarın 2. testimi olucağım bu süreçte ilk 4 hafta haftalık 250 mg 4 haftadan itibaren haftalık 500 e çıkardım benim sorum kendime göre gerçekten yaklaşık 7-10 kilo aldım ve bunun çoğu kas beslenmemi günde 500gr-1 kilo tavuk alıcak şekilde yüksek protein düşük karb aldım kendime göre iyi bir kas kütlesi koydum ve geçen ölçüldüğümde yağ oranım 17 çıktı ve bunu düşürmek istiyorum bir tavsiyeniz var mı kür olarak teşekkür ederim şimdiden yarın test sonuçlarımı atacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vezuchiy    96
gönderildi (düzenlendi)
necmi45, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar hocalarım merhabalar ben 7.haftada testo e. küründeyim yarın 2. testimi olucağım bu süreçte ilk 4 hafta haftalık 250 mg 4 haftadan itibaren haftalık 500 e çıkardım benim sorum kendime göre gerçekten yaklaşık 7-10 kilo aldım ve bunun çoğu kas beslenmemi günde 500gr-1 kilo tavuk alıcak şekilde yüksek protein düşük karb aldım kendime göre iyi bir kas kütlesi koydum ve geçen ölçüldüğümde yağ oranım 17 çıktı ve bunu düşürmek istiyorum bir tavsiyeniz var mı kür olarak teşekkür ederim şimdiden yarın test sonuçlarımı atacağım 

Sarm gibi birşeyle o karaciğerini yorarsan muhtemelen hem androjenik yan etkileri hemde diğer sağlık sorunlarını yaşama ihtimalin çok artıcaktır. Masteron prop ekle kürüne aromatazı durdursun temiz şekilde yağ kaybederek kilo al zamana bırak hızlı etki eden bir ilaç tatmin edecektir. Ayrıca testoyu 500 yapmak yerine başka ilaç eklemeni öneriyorum. yüksek testestoron reseptörlerini arttıracak ve kür sonu libido sorunu cekme ihtimalini arttırabilir. testestoron yerine başka bir ilaç ekle bence.

tarihinde Vezuchiy tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Vezuchiy, 6 saat önce yazdı:

Sarm gibi birşeyle o karaciğerini yorarsan muhtemelen hem androjenik yan etkileri hemde diğer sağlık sorunlarını yaşama ihtimalin çok artıcaktır. Masteron prop ekle kürüne aromatazı durdursun temiz şekilde yağ kaybederek kilo al zamana bırak hızlı etki eden bir ilaç tatmin edecektir. Ayrıca testoyu 500 yapmak yerine başka ilaç eklemeni öneriyorum. yüksek testestoron reseptörlerini arttıracak ve kür sonu libido sorunu cekme ihtimalini arttırabilir. testestoron yerine başka bir ilaç ekle bence.

orjinal sarmların (istisna bi sarm hariç) hiç birinin karaciğere toksitesi yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
raretesto, 8 saat önce yazdı:

orjinal sarmların (istisna bi sarm hariç) hiç birinin karaciğere toksitesi yoktur.

Birader her konunun altından çıkıp saçma saçma bilgilerle insanları zehirlemekten vazgeç git onlytestona gir. Herşeyide bilmeyin elimde tonla test var kullandığım arkadaşlarımın kullandığı kaba bir dil kullanmamaya calısıyorumda kaç konudur kaşınıyosun git bilgilen öyle gel. Türkiye sarm diye aldıkların ya Winstrol tablet ya dianabollü su veya şeker ilacının sulandırılmış hali. Her ne olursa olsun çalışan her türlü oral ürün karaciğer enzimlerini fırlatmak zorundadır. yanlış bilgi vererek adamın sağlık sorunu çekmesine neden olduktan sonra nasıl rahat uyucaksın ?

• Beğen 2
  • +1 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Vezuchiy, 16 saat önce yazdı:

Birader her konunun altından çıkıp saçma saçma bilgilerle insanları zehirlemekten vazgeç git onlytestona gir. Herşeyide bilmeyin elimde tonla test var kullandığım arkadaşlarımın kullandığı kaba bir dil kullanmamaya calısıyorumda kaç konudur kaşınıyosun git bilgilen öyle gel. Türkiye sarm diye aldıkların ya Winstrol tablet ya dianabollü su veya şeker ilacının sulandırılmış hali. Her ne olursa olsun çalışan her türlü oral ürün karaciğer enzimlerini fırlatmak zorundadır. yanlış bilgi vererek adamın sağlık sorunu çekmesine neden olduktan sonra nasıl rahat uyucaksın ?

biraderim aynı testler bende de var. içinde ne olduğunu bilmediğin bi ürünün sende karaciğer toksitesi yapması çok normal. yaklaşık 3 sene sarm kullandım dolusuyla boşuyla. bence sen insanları yanlış yönlendirmekten vazgeç. 500 mg testosteronun istisna durumlar karaciğer değerlerinin referansın sınırlarında dolaşıyorken SARM'ın alt ast değerlerinin 8 haftalık kullanımında bile fırlatıyorsa kullandığın şeyin sarm olmadığı ortada. yanlış hatırlamıyorsam 8 haftalık rad 140 küründe 10kg kas kütlesi koyduğunu sonraki zamanlarda hiç bir şey kaybetmediğini söyleyen arkadaştın sen. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
raretesto, 02.02.2024 - 10:59 yazdı:

biraderim aynı testler bende de var. içinde ne olduğunu bilmediğin bi ürünün sende karaciğer toksitesi yapması çok normal. yaklaşık 3 sene sarm kullandım dolusuyla boşuyla. bence sen insanları yanlış yönlendirmekten vazgeç. 500 mg testosteronun istisna durumlar karaciğer değerlerinin referansın sınırlarında dolaşıyorken SARM'ın alt ast değerlerinin 8 haftalık kullanımında bile fırlatıyorsa kullandığın şeyin sarm olmadığı ortada. yanlış hatırlamıyorsam 8 haftalık rad 140 küründe 10kg kas kütlesi koyduğunu sonraki zamanlarda hiç bir şey kaybetmediğini söyleyen arkadaştın sen. 

o arkadaş ben değilim kardeşim, 8 haftayı boşver arkadaşım 5. günde 220leri gördü alt ast de genetik faktör ve anabolizanlı şeyler her biri emin olabilirsin. bak sende küre girmiş enjekte kullanmışsın arada ki dağlar kadar farkı görüyorsun, kendi çıkartan firma radius bile ürünün adam akıllı arkasında duramıyorken birisine önermek çok zor ki deneyim ettim ben ona rağmen önermiyorum. kazandığım 3-3.5kgdı sıfır kayıpla atlattım kuru büyüdüm ve 30 gün kullandım. marka adıda vereyim sana swiss'ti ki orijinalini bulabilecek insan sayısı bir elin parmaığını geçmiyor. burak hocanın ürünleri belki ama deneyim etmediğim için onuda öneremem bu adama mesela. benim takıldığım konu her türlü alt ast fırlatacağını bilmene rağmen neden arkasında duruyorsun. ki 500 enanthate kullanan biri sarm aldığında sadece su atıcak emin olabilirsin çok az da pumplanıcak kıllanıcak agresifleşicek. çok yüksek ihtimal dht türevi bi hapı sarm diye satın alıcak. not; (swiss'inde orijinal olduğunu sanmıyorum etki görsemde)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.