Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

testostereon

Ödem ve ağrı kesici

Önerilen İletiler

Herkese merhaba sayın hocalarım,kardeşlerim.

Dün 3 ml enjeksiyon yaptım testo e npp Bolde evogen marka sonraki gün bacağımı kastığım an ağrıdan duramıyordum ve yürüyemiyordum bugün gidip baktırıp ağrı kesici vurdurdum hastahanede ilaca bir etkisi olurmu yada bir sorun çıkarmı ilacın etkisini yok edermi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinso    35
testostereon, 2 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba sayın hocalarım,kardeşlerim.

Dün 3 ml enjeksiyon yaptım testo e npp Bolde evogen marka sonraki gün bacağımı kastığım an ağrıdan duramıyordum ve yürüyemiyordum bugün gidip baktırıp ağrı kesici vurdurdum hastahanede ilaca bir etkisi olurmu yada bir sorun çıkarmı ilacın etkisini yok edermi?

Senin gibi ağrı çeken birisiyim  merdivenden inemez çıkamaz oldum  3ml çok gelmiş olabilir adelene böle bilirsin sorun olmaz vücudun alışana kadar da evigen çekersen ilaçların içine ağrıyı daha az hissedersin belli ki ilaç derinin altında kristallenme yapmış oda nppden dolayi çoğu kısa ester. İlaçlar sustanon gibi deri altında kristallenme yapıyor önerim evigen çekmek ve nereden vuruyorsan artık sağ sol vurmani öneririm bir de öyle dene ve hangi renk iğne ucu kullanıyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso, 1 dakika önce yazdı:

Senin gibi ağrı çeken birisiyim  merdivenden inemez çıkamaz oldum  3ml çok gelmiş olabilir adelene böle bilirsin sorun olmaz vücudun alışana kadar da evigen çekersen ilaçların içine ağrıyı daha az hissedersin belli ki ilaç derinin altında kristallenme yapmış oda nppden dolayi çoğu kısa ester. İlaçlar sustanon gibi deri altında kristallenme yapıyor önerim evigen çekmek ve nereden vuruyorsan artık sağ sol vurmani öneririm bir de öyle dene ve hangi renk iğne ucu kullanıyorsun? 

İnsülün iğnesi gibi birşey kahverengi uçlu ödem yapıyordu zaten kalçadan vurunduğumdada ama bu 3. Bacaktan enjeksiyonum bu enjeksiyonumda iğneyi batırdığımda aynı bacağın aynı yerine girmedi ödemden okadar sertleşmiş bırazcık yanına vurdum zor girdi çıtır çıtır ses geldi ve enjeksiyondan sonra ağrı oldu hiç olmazdı normalde bu kadar kan kontrolünü yapmıştım, saygılar teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
gönderildi (düzenlendi)
testostereon, 2 dakika önce yazdı:

İnsülün iğnesi gibi birşey kahverengi uçlu ödem yapıyordu zaten kalçadan vurunduğumdada ama bu 3. Bacaktan enjeksiyonum bu enjeksiyonumda iğneyi batırdığımda aynı bacağın aynı yerine girmedi ödemden okadar sertleşmiş bırazcık yanına vurdum zor girdi çıtır çıtır ses geldi ve enjeksiyondan sonra ağrı oldu hiç olmazdı normalde bu kadar kan kontrolünü yapmıştım, saygılar teşekkürler.

Hocam sizlere turuncu uc öneririm ve  ilaçların içine 1ml ilaç başına 0.7/0.6 kadar evigen çekip dene ve ödemli  kısima vur agritir iğne yüzünden ama geçirir evigen ağrıyı da dinirir hem ben öyle yapmıştım şuan çok şükür ağrı sizim yok 

tarihinde Shinso tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso, 3 dakika önce yazdı:

Hocam sizlere turuncu uc öneririm ve  ilaçların içine 1ml ilaç başına 0.7/0.6 kadar evigen çekip dene ve ödemli  kısima vur agritir iğne yüzünden ama geçirir evigen ağrıyı da dinirir hem ben öyle yapmıştım şuan çok şükür ağrı sizim yok 

Peki ağrı kesici vurdurdum ilaçlara bir etkisi olurmu hocam ve yan etkisi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
testostereon, Şimdi yazdı:

Peki ağrı kesici vurdurdum ilaçlara bir etkisi olurmu hocam ve yan etkisi?

Hocam ilacın etkisine bir zararı dokunmaz yan etkide olmaz ağrıyı dindirir mi bilemem oda artık senin ağrı şiddetine göre değişir ama evigen çekmeyi unutma kesinlikle öneririm çok pahalı birşey değil zaten deri altında ilaç kristallenmis belli şuan vücud onu tehtid olarak algilamakta bütün vücud şuan onunla savaşıyor 😃 fastjel ile masaj da yapabilirsin ama kız gibi değil sert bastırarak ince tabaka halinde  tamamen şuan yaşadığım şeyleri sizlere. Aktarıyorum ve olumlu sonuçlar aldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.