Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rhymes

Buddha pharma nasıl marka (sarms) için

Önerilen İletiler

Rhymes    2

Öncelikle Selamlar 1.5 yıllık fitness geçmişim var ve sarmslar la tanıştım konuyu fazla uzatıp başınızı ağrıtmak istemem. Araştırdığım kadarıyla benim işime yarıyacak ürünler olduğunu düşündüm suplement  satın aldığım kişi ile iletişime geçtim aynı zaman da koçum kendisi, elinde fotoğraf ta bıraktığım ürünlerin bana yararı ola bileceğini pct gerektirmediğini söyledi bu fikir de aklıma çok yattı. Araştırdığım da ise işe yarıyacağını düşündüm fakat marka nasıl sahte mi yoksa çalışırmı çalışmazmı bilgim yok ürünleri herşey ile birlikte 5 bin tl ye aldım kandırıldım mı yoksa iş görür mü lütfen yardımcı ola bilir misiniz. Yazım kurallarına dikkat etmedim kusura bakmayın. 
Kullandığım ürünler:

54B81678-5B72-473C-A278-C823183E1A33.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metropol    82

ben trenini testosunu kullandım çok güzel çalışıyor ama içine ne yağı koydularsa yürütmüyor sarmsları hakkında bilgim yok ama zaten fiyatlarıda ucuz değil ve bu arada sarmslar için pct gerekmiyor mu :) sakın öyle bir hataya düşme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhymes    2

Sağ olasın. Bilmiyorum öyle dedi bana  bir kaç kişiye daha sordum  onlarda gerekmez felan dedi ama dediğiniz gibi her ihtimale karşı yaptırmak şart gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhymes    2

Kullanan arkadaşlarım oldu verim aldıklarını görünce bende bir karar alıp başladım. Normal kürden daha iyi olacağını düşündüm hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52

Dianabolünü kullanıyorum şuan on numara çalışıyor, marka sağlam ama sarmsları hakkında bir deneyimim yok bize deneyimlerini paylaşırsan süper olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhymes    2
byreal22, 1 dakika önce yazdı:

Dianabolünü kullanıyorum şuan on numara çalışıyor, marka sağlam ama sarmsları hakkında bir deneyimim yok bize deneyimlerini paylaşırsan süper olur.

Tabiki ne demek şu an 2. Günündeyim günlük sabah ve akşam olmak üzere 2 kapsül alıyorum her birinden. psikolojik olarak mı bilmiyorum ama üzerimde garip bir enerji var ve acıktığımı hissetmiyorum eğer istersen haftadan haftaya ve ya süreç bitince paylaşım sağlarım reis.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    52
Rhymes, Bir saat önce yazdı:

Tabiki ne demek şu an 2. Günündeyim günlük sabah ve akşam olmak üzere 2 kapsül alıyorum her birinden. psikolojik olarak mı bilmiyorum ama üzerimde garip bir enerji var ve acıktığımı hissetmiyorum eğer istersen haftadan haftaya ve ya süreç bitince paylaşım sağlarım reis.

Süper olur reis,  bekliyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22

şu forumda sarmdan dili yanıp enjeksiyona başlayan biriyim pct gerektirmez diyip sana birileri bunları satıyorsa o satıcıdan uzaklaş dostum. hormon dengeni bir kere bozduğunda bir daha eskisi gibi olamıyacağına unutma sarm konusunda baya bi tecrübeli birinden sana tavsiye dostum. bol şans

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Sarmslar kürün yanında çok iyi iş yapıyor hatta 1 peptid 1 sarm her küre mutlaka eklenmeli diye düşünüyorum . Marka olarak sarmsta benelüx çok iyi gördüğüm deneyimlediğim kadarıyla ama peptidleri bir dolu bir boş çıkıyor ..peptidlerde buddhada denenebilir çalıştığını söylüyorlar peptidde buddha yada jago pharmaya şans vericem denemeye değer ama tabi bu site yani burak hoca en garantisi derim..buddhanın sarmslarına rast gelmedim hiçbir bilgim yok denenebilir bence sarmslarıda tabi .

Bu arada kapsül sarms olmaz falan diyorlar çatır çatır çalışıyor tablet yada kapsüllerde hammaddeyi vücuduna bir şekilde almak mesele likid yada tablet farketmiyor benim bildiğim kadarıyla tamamen üreteyicinin tercihine kalıyor çoğu uğraşmak istemez damlalıklı şişe bencede daha kolay ve mantıklı .

Sr9011 ve Yk11 steroid kürünün yanında büyük fark yaratır tavsiye ederim , birde işin içine bir ghrp6 yada igf gibi bir peptid eklerseniz muazzam bir form yakalayabilirsiniz .

Only sarms girecekseniz bir kaç sarmsla kür yapacağınız için sistem kapanabilir, sarmsla kür olmaz demem kesinlikle ama sarmslar bence steroide destek kullanılacak ürünler tıpkı peptidler gibi . Ama mesela bazıları küre ara verip pct ve sonrası ilaç kesilen döneme destek amacıyla sarms kullanıyorlar bence bu dönemde sarms kullanılmamalı bu dönemin ürünü peptidlerdir , çünki sistemi sarmslar gibi baskılamaz hatta hem pctde hem sonrası dönemde sistemi iyileştirir .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhymes    2
boss41, 20 saat önce yazdı:

Sarmslar kürün yanında çok iyi iş yapıyor hatta 1 peptid 1 sarm her küre mutlaka eklenmeli diye düşünüyorum . Marka olarak sarmsta benelüx çok iyi gördüğüm deneyimlediğim kadarıyla ama peptidleri bir dolu bir boş çıkıyor ..peptidlerde buddhada denenebilir çalıştığını söylüyorlar peptidde buddha yada jago pharmaya şans vericem denemeye değer ama tabi bu site yani burak hoca en garantisi derim..buddhanın sarmslarına rast gelmedim hiçbir bilgim yok denenebilir bence sarmslarıda tabi .

Bu arada kapsül sarms olmaz falan diyorlar çatır çatır çalışıyor tablet yada kapsüllerde hammaddeyi vücuduna bir şekilde almak mesele likid yada tablet farketmiyor benim bildiğim kadarıyla tamamen üreteyicinin tercihine kalıyor çoğu uğraşmak istemez damlalıklı şişe bencede daha kolay ve mantıklı .

Sr9011 ve Yk11 steroid kürünün yanında büyük fark yaratır tavsiye ederim , birde işin içine bir ghrp6 yada igf gibi bir peptid eklerseniz muazzam bir form yakalayabilirsiniz .

Only sarms girecekseniz bir kaç sarmsla kür yapacağınız için sistem kapanabilir, sarmsla kür olmaz demem kesinlikle ama sarmslar bence steroide destek kullanılacak ürünler tıpkı peptidler gibi . Ama mesela bazıları küre ara verip pct ve sonrası ilaç kesilen döneme destek amacıyla sarms kullanıyorlar bence bu dönemde sarms kullanılmamalı bu dönemin ürünü peptidlerdir , çünki sistemi sarmslar gibi baskılamaz hatta hem pctde hem sonrası dönemde sistemi iyileştirir .

Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim hocam ürünleri aldık bir heycana kapılıp fazla araştırmadan hata ettim fakat yapacak bir şey  yok devam ediyorum fazla çalışacağını da düşünmüyorum açıkcası. Enjeksiyon kürüde düşünmüyorum çünkü gerek iş hayatım gerek maddi açıdan beni çok etkileyecek podyum gibi bir hayalim de yok. Ama son olarak biraz ara verdikten sonra burak hocanın sarms kürünü denemek istiyorum.

Baya kişiden olumlu yanıt almış. Ama şunu da belirtmek lazım ki ülkede fazlasıyla merdiven altı ürün var içeriği adam akıllı doğru olmayan orijinal ürünleri tedarik etmesi de zor etsen bile fiyat olarak 100 dolardan başlıyor. Tekrardan teşekkür ederim açıklık getirdiğin için ama ben öyle ilk başta heycanla beklediğim aman aman etkiyi görmedim 5 k yı çöpe attım yüksek ihtimalle tecrübe edindim olarak var sayıcam artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deu    0

Hocam, sonuç alabildiniz mi? Yanıtlarsanız çok mutlu edersiniz:).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.