Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Treni hiç kesmessek ne olur?

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.401
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

hocam arimidex dışında sürekli masteronla fln dengelesek nasıl olur benim vücut aşırı ostrojenik 500 testoyu haftada 2 arimidexle anca dengeliyorum ilerde testo dozunu arttırmam gerekirse naparım bilmiyom

Son dönemde benim tercih ettiğim yöntem bu idi. Sorun şurada ki DHT türevleri sivilcelerimi azdırıyor. O yüzden vazgeçmek zorunda kalmıştım.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    305
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Son dönemde benim tercih ettiğim yöntem bu idi. Sorun şurada ki DHT türevleri sivilcelerimi azdırıyor. O yüzden vazgeçmek zorunda kalmıştım.

Dediğiniz gibi hocam aynı yan etkileri yaşıyoruz dht türevleri bana da artık çok uzak peki 150 testo 200 tren enant kaç hafta sürüyor kürünüz ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.401
SERKO, Şimdi yazdı:

Dediğiniz gibi hocam aynı yan etkileri yaşıyoruz dht türevleri bana da artık çok uzak peki 150 testo 200 tren enant kaç hafta sürüyor kürünüz ?

Aile hekimimle konuştum. Net olarak ne yaptığımı, ne kullandığımı, bünyemin nelere hassasiyet gösterdiğini anlattım. Normalde 6 ayda 1 tam kan testi hakkımız var ama doktor isterse istenilen sıklıkta yapılabiliyor. Sağ olsun oldukça ilgi ve hoşgörü ile karşıladı. Artık 2 ayda bir tam kan testi, tiroidler, karaciğer, böbrek, idrar testi vs yapacak bana. Üstüne bir de sivilce ile başım derde girmezse geriye kalp ve damar sağlığı kalıyor. Onun içinde çevremi kullanıp genç bir eğitim araştırma doktoru bulmaya çalışıyorum. Bunları niye yapıyorum? Sorun yaşamamak için. Veya sorun varsa anında kesmek için.

Yani testlerde bunlardan sorunsuz çıkarsam artık blast and cruise'ı trenle yaparım. Ne kadar blast ne kadar cruise bunu bize testler söyleyecek. Biliyorsunuz ben tarih bazlı plan yapmıyorum. Sağlığıma göre hareket ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    305
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Aile hekimimle konuştum. Net olarak ne yaptığımı, ne kullandığımı, bünyemin nelere hassasiyet gösterdiğini anlattım. Normalde 6 ayda 1 tam kan testi hakkımız var ama doktor isterse istenilen sıklıkta yapılabiliyor. Sağ olsun oldukça ilgi ve hoşgörü ile karşıladı. Artık 2 ayda bir tam kan testi, tiroidler, karaciğer, böbrek, idrar testi vs yapacak bana. Üstüne bir de sivilce ile başım derde girmezse geriye kalp ve damar sağlığı kalıyor. Onun içinde çevremi kullanıp genç bir eğitim araştırma doktoru bulmaya çalışıyorum. Bunları niye yapıyorum? Sorun yaşamamak için. Veya sorun varsa anında kesmek için.

Yani testlerde bunlardan sorunsuz çıkarsam artık blast and cruise'ı trenle yaparım. Ne kadar blast ne kadar cruise bunu bize testler söyleyecek. Biliyorsunuz ben tarih bazlı plan yapmıyorum. Sağlığıma göre hareket ediyorum. 

çok mantıklı aynı yoldan ben de devam edicem diye düşünüyorum hocam benim testlerle alakalı hekim bir arkadaşım var o yardımcı oluyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Bahtsız gardaşım. Seninle benim metabolizmam bir. Yan etki yaşamayı seviyor bizim vücut :D

Boldenonun direk üstünü çizdim ben.

150mg testosteron enhantate - 200mg tren enhantate küründeyim. 10 günde yarım dostinex ve yarım arimidex alıyorum. Tek yaşadığım yan etki aşırı cinsel istek ve hep yarı ereksiyon hali. Bu iş böyle giderse o treni bana kimse kestiremez :D

Kısa zamanda 1 size atlattı. Devamını kendi başlığımda yazacağım.

Hocam sizin ilacın marka neydi 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
ulquiorra_z, 53 dakika önce yazdı:

hocam arimidex dışında sürekli masteronla fln dengelesek nasıl olur benim vücut aşırı ostrojenik 500 testoyu haftada 2 arimidexle anca dengeliyorum ilerde testo dozunu arttırmam gerekirse naparım bilmiyom

Planlama yaparken zaten minimum blokoj kullanacak şekilde ilaç kombinasyonu ve dozajları ayarlaman lazım. Bu dediğim şey sağlıklı bir büyüme sezonu için geçerli. Bununda en sağlıklısı test rimo npp ile olduğunu düşünüyorum bunun yanına gh+ insilün gelir. 500 testonun üstüne çıkıp daha fazla arimidex alacağına 500de kalırım daha iyi.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.401
dertsahnesi, 3 dakika önce yazdı:

Hocam sizin ilacın marka neydi 🙂

Biliyorsunuz artık moderatörüm. Yani ben marka yazdığımda birazda yönetim yazmış gibi oluyor. Buna istinaden karar aldım. Burada yada sosyal medyada eczane ürünleri hariç hiç bir zaman kullandığım markaları zikretmeyeceğim. Buna SP gibi laboratuvar ürünleri de dahil dostlar. O ülkenin sağlık bakanlığınca denetlenmiş olmalı.

Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.