Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

raretesto

Kendi kendine geçen göğüs hassasiyeti

Önerilen İletiler

raretesto    22

only testo kürümün 8. haftasındayım bunun ilk 5 haftasında 250 mg kulllandım son 3 haftadır 500 devam ediyorum. Yaklaşık 1 buçuk 2 haftadır bi göğüs hassasiyetim vardı rahatsız edecek yüz üstü yatmamı engelleyecek boyutta değildi. Dün sabah kalktığımda hassasiyete bi azalma olduğunun farkındaydım ama eczaneye gitmişken arimidex ve tamoksifen aldım. Bu sabah uyandığım da göğüs hassasiyetinin tamamen geçtiğini fark ettim böyle bireyin olması normal mi vücudun bi aldatması bilemedim pazartesi günü 8. enjeksiyonu oldum @rastlantisal hocam bi fikriniz öneriniz var mı 18 aralık 7. enjeksiyonu vurmadan önce bi kan testi vermiştim

IMG_9633.thumb.png.d93188c410ceaae16e3358de408a1168.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.681

Vücut yeni duruma alışıyor. E2 değerin çok yüksek ona rağmen kendince balans yakalamış. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
KlasikFizik, 2 saat önce yazdı:

Geçse bile yasamissin bence riske atma kardeşim haftada 1 yarım arimidex kullan.

teşekkürler ederim tavsiyen için hocam haftada bir yarım arimidex ve tamoksifen arasında kaldım bu değer düşürülmeli mi sizce yoksa bu bantlarda mı tutulmalı düşüncenizi alabilir miyim

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Vücut yeni duruma alışıyor. E2 değerin çok yüksek ona rağmen kendince balans yakalamış. 

hocam ne yapmamı önerirsiniz, bi müdahale ediyim mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.681
raretesto, 8 dakika önce yazdı:

Bulk döneminde eğer ereksiyon ve libido sorunu çekilmiyorsa E2'ye müdahale edilmeme taraftarıyım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    249
raretesto, 38 dakika önce yazdı:

teşekkürler ederim tavsiyen için hocam haftada bir yarım arimidex ve tamoksifen arasında kaldım bu değer düşürülmeli mi sizce yoksa bu bantlarda mı tutulmalı düşüncenizi alabilir miyim

Bu bantlar sana yarasaydı vucudun haftalarca hassasiyet yaşamazdı. Kür içinde de tamoxifen kullanılmaz o yüzden yarım arimidex alıp işi sağlama almanı öneririm. Allah korusun Jino ameliyatı her ne kadar kolay olsa da sonraki aşamaları insanı zorlayabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Bulk döneminde eğer ereksiyon ve libido sorunu çekilmiyorsa E2'ye müdahale edilmeme taraftarıyım.

hocam bende bi isteksizlik var gibi 3.haftada başladı fakat beni rahatsız etmiyo açıkcası başka sebepten mi onuda bilmiyorum bu duruma müdahele etmememem kalıcı bi soruna fln yol açmaz değil mi? baskılamak istemiyorum e2 yi eklemlerim çok ağrıyo arimidex alınca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.681
ulquiorra_z, 5 dakika önce yazdı:

hocam bende bi isteksizlik var gibi 3.haftada başladı fakat beni rahatsız etmiyo açıkcası başka sebepten mi onuda bilmiyorum bu duruma müdahele etmememem kalıcı bi soruna fln yol açmaz değil mi? baskılamak istemiyorum e2 yi eklemlerim çok ağrıyo arimidex alınca

Kalıcı soruna neden olmaz. Jinekomasti kontrolü yap ara ara.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
rastlantisal, 56 dakika önce yazdı:

libido tavan ereksiyon yerinde hocam böyle sıkıntılar yaşamadım daha en iyisi bu hafta bi kan testi daha vereyim. bir de allah galiba jinokomasti oluyorum dediğim nokta ya gelmek bu kadar kolay ve hızlı mı olunur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.681
raretesto, 41 dakika önce yazdı:

libido tavan ereksiyon yerinde hocam böyle sıkıntılar yaşamadım daha en iyisi bu hafta bi kan testi daha vereyim. bir de allah galiba jinokomasti oluyorum dediğim nokta ya gelmek bu kadar kolay ve hızlı mı olunur 

Çok kişi kaşıntı bile yaşamadan jinekomasti olabiliyor :)

Testleri bekliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
rastlantisal, 26.12.2023 - 13:23 yazdı:

Çok kişi kaşıntı bile yaşamadan jinekomasti olabiliyor :)

Testleri bekliyorum.

hocam bir de proviron eklesem only testonun yanına e2 üzerine yada bu küre artısı eksisi olur mu proviron hakkında çok belirsiz forum tartışmaları okudum kimi kullandığında küçüldüğünü hissetmiş kimisi güç artışı yaşamış. benim cinsel olarak bi sorunum yok provironu anladığım kadarıyla o sebeplerde kür içi kullanılıyormuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.681
raretesto, 14 saat önce yazdı:

hocam bir de proviron eklesem only testonun yanına e2 üzerine yada bu küre artısı eksisi olur mu proviron hakkında çok belirsiz forum tartışmaları okudum kimi kullandığında küçüldüğünü hissetmiş kimisi güç artışı yaşamış. benim cinsel olarak bi sorunum yok provironu anladığım kadarıyla o sebeplerde kür içi kullanılıyormuş

DHT ile E2 rekabet halinde vücutta. Dışarıdan DHT aldığında ister istemez E2 üzerinde baskı oluşur. Ama ne kadar oluşur bu kısmı muamma. Bünyeden bünyeye değişiyor. Küre faydası yada zararı yok. Denenebilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.