Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ascent

Ilk enjeksiyon sonrası ishal baş dönmesi

Önerilen İletiler

Ascent    6

Merhaba değerli hocalarım yaşım 20 ilk defa bir küre girdim Testo-bolde pazartesi perşembe 500-400 şeklinde ilk enjeksiyonu 3 gün önce pazartesi vurdum ilk 2 gün bir sıkıntı yok herşey normal bacağımda ağrı vardı ufak olması gereken şeyler bu günden itibaren c vitamini çinko d vitamini arimix mide yanması varsa kullanacağım bu gün 2.enjekte günüm iştahsızlık ishal baş dönmesi kusma belirtilerim var hocam ilaçtan olmadığını daha kana karışmadığını söyledi 4 günüm kürde sizce sebebi nedir 26 sında kan testleri baktıracağım buraya atacağım dün aşırı tozlu bir ve soğuk ortamda bulundum yüksel ihtimal bu sebepten dolayı hasta oldum böyle bir durum yaşayan varsa önerileriniz nelerdir. @Arenn @Emrahtkty @GHOST @Rdm @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    213
Ascent, 15 dakika önce yazdı:

Merhaba değerli hocalarım yaşım 20 ilk defa bir küre girdim Testo-bolde pazartesi perşembe 500-400 şeklinde ilk enjeksiyonu 3 gün önce pazartesi vurdum ilk 2 gün bir sıkıntı yok herşey normal bacağımda ağrı vardı ufak olması gereken şeyler bu günden itibaren c vitamini çinko d vitamini arimix mide yanması varsa kullanacağım bu gün 2.enjekte günüm iştahsızlık ishal baş dönmesi kusma belirtilerim var hocam ilaçtan olmadığını daha kana karışmadığını söyledi 4 günüm kürde sizce sebebi nedir 26 sında kan testleri baktıracağım buraya atacağım dün aşırı tozlu bir ve soğuk ortamda bulundum yüksel ihtimal bu sebepten dolayı hasta oldum böyle bir durum yaşayan varsa önerileriniz nelerdir. @Arenn @Emrahtkty @GHOST @Rdm @otopsicikedi

Kan değerlerini görebilir miyiz ? Mide bulantın çok fazla varsa sabah aç karına 15gr glutamin bir de eczane den Lansor, Metpamid ve Metigast alıp 1 hafta boyunca sabah aç karına 1’er tablet alabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6
Arenn, 11 dakika önce yazdı:

Kan değerlerini görebilir miyiz ? Mide bulantın çok fazla varsa sabah aç karına 15gr glutamin bir de eczane den Lansor, Metpamid ve Metigast alıp 1 hafta boyunca sabah aç karına 1’er tablet alabilirsin 

26 sında test yaptırıyorum hocam mide bulantım gidiyor geliyor bu gün tamamen açtım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Ascent, Bir saat önce yazdı:

Psikolojik de olabilir, ilk enjeksiyonlarda halsizlik, hastalık hali görülmesi normaldir. Mideni de üşütmüş olabilirsin, hepsi üst üste gelmiş olabilir. 1 haftaya toparlanırsın diye tahmin ediyorum. Antrenmanlarda kendini fazla hırpalama, gerekirse 3-4 gün dinlen, beslenmene dikkat et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Ascent, 2 dakika önce yazdı:

26 sında test yaptırıyorum hocam mide bulantım gidiyor geliyor bu gün tamamen açtım 

Tamam test yaptır ondan sonra durumu bir daha inceleyelim. Senden ricam yukarıda yazdığım mide koruyucularını ve glutamini bir süre eksik etme yeter. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Normal hem psikolojik hem de salgın var şuan hepimiz yakalandık malesef sana da denk gelmiş olabilir ve bir de testo flu dediğimiz ilk defa ilaç enjekte edildiğinde vücuda görülebilen bir hastalık mevcut bazı kişilerde oda olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6
Emrahtkty, 13 saat önce yazdı:

Normal hem psikolojik hem de salgın var şuan hepimiz yakalandık malesef sana da denk gelmiş olabilir ve bir de testo flu dediğimiz ilk defa ilaç enjekte edildiğinde vücuda görülebilen bir hastalık mevcut bazı kişilerde oda olabilir.

bende böyle düşünüyorum hocam dün berbattım geberecek durumdaydım birden herşeyim geçti enjekteyi tekrar oldum aşırı derecede terledim akşamında bir daha bulantı baş dönmesi oldu şuan yine iyiyim 1 saat sonra yine bulantı baş dönmesi olacak muhtemelen beslenmemi yapamıyorum kürün 6 gününe giricem antremanda yok gitmelimiyim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50

Bende de aynı sorun küre başlar başlamaz hastalandım ishal,boğaz ağrısı,burun akıntısı, oldu ama şuan iyiyim. geçiyor 1-3 gün de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6

geçiyor tekrar geliyor çözemedim emrah hocamın dediği gibi testo flu olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de pazartesi ilk enjeksiyonu yaptığımda devam eden günlerde kırgınlık vardı üzerimde hatta dün idmana gitmedim off day verdim. Dün akşam 2. dozumu vurup 500'e tamamladım ve bugün harika hissediyorum kendimi. Vücudu dinlemek ve mantıklı davranış sergilemek gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6
lordboethiah, 7 saat önce yazdı:

Ben de pazartesi ilk enjeksiyonu yaptığımda devam eden günlerde kırgınlık vardı üzerimde hatta dün idmana gitmedim off day verdim. Dün akşam 2. dozumu vurup 500'e tamamladım ve bugün harika hissediyorum kendimi. Vücudu dinlemek ve mantıklı davranış sergilemek gerek.

Hocam aralık ayında forumu incelediğim zaman bir çok kişide bu rahatsızlık olduğunu farkettim salgına yakalandım her şey üst üste geldi kürün 4.günü vitaminlere Mt ye başladım Şuan iyileştim Allaha şükür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
Rdm, 21.12.2023 - 17:41 yazdı:

Psikolojik de olabilir, ilk enjeksiyonlarda halsizlik, hastalık hali görülmesi normaldir. Mideni de üşütmüş olabilirsin, hepsi üst üste gelmiş olabilir. 1 haftaya toparlanırsın diye tahmin ediyorum. Antrenmanlarda kendini fazla hırpalama, gerekirse 3-4 gün dinlen, beslenmene dikkat et.

ben ilk kendi başıma enjeksiyonumda heyecandan hipoglisemi geçirip bayılmıştım :D 
Dostum ilaçların markası nedir ? 
Hocan ilaçların etkisi olmaz demiş ama ilaçların içeriği gerçekten doğruysa bu geçerlidir.
Belki de su tutsun diye kortizol var içinde ilaç içeriğinden de kaynaklı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6
TheExecutioner, 3 dakika önce yazdı:

ben ilk kendi başıma enjeksiyonumda heyecandan hipoglisemi geçirip bayılmıştım :D 
Dostum ilaçların markası nedir ? 
Hocan ilaçların etkisi olmaz demiş ama ilaçların içeriği gerçekten doğruysa bu geçerlidir.
Belki de su tutsun diye kortizol var içinde ilaç içeriğinden de kaynaklı olabilir.

Evogen marka kullanıyorum çevremde ve foruma baktığım zaman pek kötü bir şeye rastlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
Ascent, Şimdi yazdı:

Evogen marka kullanıyorum çevremde ve foruma baktığım zaman pek kötü bir şeye rastlamadım 

Türk malı bir ürün olduğu için sterillik konusunda aklımda her zaman bir soru işareti oluyor benim. Kendini gözlemle eğer steril olduğunu düşünmüyorsan değiştirebilirsin kankam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6
TheExecutioner, 1 dakika önce yazdı:

Türk malı bir ürün olduğu için sterillik konusunda aklımda her zaman bir soru işareti oluyor benim. Kendini gözlemle eğer steril olduğunu düşünmüyorsan değiştirebilirsin kankam

Öyle yapacağım teşekkürler Şuan bir sıkıntı yok ödem dışında ileri ki zamanlarda ilaç etkisini gösterecek mi yorum yapacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende de ikinci enjeksiyondan sonra ishal ve karın ağrısı oldu yumuşak şiddette. Bu hafta kürümün ilk haftasıydı fakat bitik hissettim nedense.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6
Arenn, 21.12.2023 - 17:41 yazdı:

Tamam test yaptır ondan sonra durumu bir daha inceleyelim. Senden ricam yukarıda yazdığım mide koruyucularını ve glutamini bir süre eksik etme yeter. 

hocam merhaba dün kan testi verdim bu gün çıktı hemen atıyorum artık bir rahatsızlık bir şeyim yok kendimdeyim bu arada testo E bolde turinabol girdim turinabol 40mg 2 gün alamadım sadece kürün tam 7.günü olan bir test bu yorumlarsanız sevinirim yada ekstra bir başlık mı açayım orayamı atayım

Testo E 500 bolde 400 turinabol 40mg bu hafta 50 yükselttim kürün 7.günü olan bir test spor hekimim prolaktin ve e2 baktıramıcağını hastanede olmadığını söyledi bu gün çıktı attım yorumlarmısınız şuan bir kuvvet artışı falan anlamıyorum ilaç tam açılmadı sanırım @Arenn @Rdm 

test.thumb.png.4dff80b6d515df1780b81a007be7d3f3.png658bc4adac59c_test2.thumb.png.09d98c9efc9ba1bed782145427e1222e.png 658bc4b28910e_test3.thumb.png.4b008c81092cd658a61467b43f10c79f.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.