Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eampowered

Proton labs marka ilaçlar çalışacak mı

Önerilen İletiler

Eampowered    1

Merhabalar 

kürümün üçüncü haftasındayım az önce forumda dolaşırken proton labs tren başlığına denk geldim bende proton labs ile başladım bir arkadaşım aracı oldu ilaçlar için haftalık dozlar 300 testo enantat 300 bolde şeklinde 6. hafta test verip 7. hafta dozajı biraz yukarı çekmek istiyordum fakat o konu başlığından sonra ilaçlar ile alakalı bir şüphe düştü içime forumda proton labs arattığım zaman karşıma çıkan başlıklar eski malesef güncel olarak kullanan arkadaşlar varmı ilaç çalışıyormu birde arkadaşın söylediği tren fiyatının iki katı gibi bir miktar yazıyordu arkadaşımın bana verdiği fiyat listesinde sahte ilaçlara fazladan paramı verdim beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261

Test için 6. 7. Haftayı beklemene gerek yok 4. Hafta ver bakalım bi bolde anlaşılmaz fakat en azından testo dolumu boş mu belli olur ona göre ilerlersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

Ne kadar ödedin ilaçlara ve ilaçların 1mldeki dozları ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eampowered    1

Testo e 35 bolde 35 dolar olmak üzere total 70 dolar verdim ikiside 300 mg 

crosfredy, 2 saat önce yazdı:

Test için 6. 7. Haftayı beklemene gerek yok 4. Hafta ver bakalım bi bolde anlaşılmaz fakat en azından testo dolumu boş mu belli olur ona göre ilerlersin 

4 haftayıda doldurup test vereceğim ozaman abi teşekkürler cevabın için 

trznd, 2 saat önce yazdı:

Ne kadar ödedin ilaçlara ve ilaçların 1mldeki dozları ne

Bana zaten dozlar normal hatta düşük diyebileceğimiz seviyede olduğu için 10 haftalık bir fiyat anlamında normal gelmişti açıkçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299

muhtemelen testo çalışır zaten çogu markada testo az da olsa çalışıyor proton kullanıp verim aldıgını söyleyen 2 3 kişi var ama umduğunu bulamayanların sayısı çok daha fazla duyumlarım bu yönde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Apollonisco    5

Proton dan başka laboratuvar ilacı kullanmam testo enat, bolde, test prop, masteron ve winstrol kullandım proton ürünü ne ödem tuttu nede ilaçda boşluk yarattı ben hep memnun ayrıldım her kür de 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eampowered    1
Apollonisco, 51 dakika önce yazdı:

Proton dan başka laboratuvar ilacı kullanmam testo enat, bolde, test prop, masteron ve winstrol kullandım proton ürünü ne ödem tuttu nede ilaçda boşluk yarattı ben hep memnun ayrıldım her kür de 

testo enantatı ve boldesini nezaman hissetmeye başladınız hocam bende şuan için herhangi bir hissiyat yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.