Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

M4jeste

Testo cypionate+Boldenon+Dianabol

Önerilen İletiler

M4jeste    65

Selamunaleyküm arkadaşlar

10hafta 500mcg testo c haftalık genesis meds

10 hafta 400mcg boldenon haftalık bvs labs

8hafta 30mcg dianabol günlük

Bu kürün getirisi ne olur marka kalitesi nedir doz, uygulanan süre yeterli midir

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.297
Selamunaleyküm arkadaşlar vg de parça parça yaklaşık 3 sene geçmişim var yaş 25 boy 167 kilo 60

10hafta 500mcg testo c haftalık genesis meds

10 hafta 400mcg boldenon haftalık bvs labs

8hafta 30mcg dianabol günlük

Bu kürün getirisi ne olur marka kalitesi nedir doz, uygulanan süre yeterli midir

Merhaba; Siz bir tohumu ekince anında çiçek açtığını gördünüz mü hiç ? Yani konu açınca bu anında cevap beklemek çok yanlış.

Bilen birileri varsa zaten müsait olduklarında cevaplayacaklardır.

Konunuza gelince ;

8 hafta dianabol mantığı nedir o kadar uzun tutma ? 4-6 hafta sonrası gereksiz.

Ayrıca bu ilk kürünüz mü ? Bu kürü dizayn ederken neleri esas aldınız ? vb ne kadar detay verirseniz o kadar detaylı cevap alırsınız.

Bir daha lütfen forum kirliliği yapmamak adına alt alta sıralı mesaj atmayınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Kusura bakma hareketli bir forum olduğu için cevabı erken bekledim

Başlıkta da belirttiğim gibi bu ilk kür tanıştığım bir spor hocası bu şekilde önerdi hemen kabul etmek mantıklı gelmedi ve burada paylaşmak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.297
Kusura bakma hareketli bir forum olduğu için cevabı erken bekledim

Başlıkta da belirttiğim gibi bu ilk kür tanıştığım bir spor hocası bu şekilde önerdi hemen kabul etmek mantıklı gelmedi ve burada paylaşmak istedim

Tavsiyem testosterone enanthate+boldenon olacaktır. Danabolde 30 ideal 4 hafta kadar eklenebilir. Jinekomasti riski yaşamadan temizde beslenirseniz yağlanmadan sert kas hacmi kazanarak adele kütlenizi artırırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.297
Testo e olmasının nedeni nedir

Uzun esterlidir hacim dönemlerinde en ideal seçenektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Yani dediğim gibi ilk kür ölçülerim belli deca önermediniz ama testo c yerine testo e daha faydalı dediniz bilgisizligime verin küçük bir açıklama yapar mısınız

Ayrıca markalar hakkında bir yorumunuz olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.297
Yani dediğim gibi ilk kür ölçülerim belli deca önermediniz ama testo c yerine testo e daha faydalı dediniz bilgisizligime verin küçük bir açıklama yapar mısınız

Ayrıca markalar hakkında bir yorumunuz olur mu

İlaç markaları hakkındayorum yapmak istemiyorum bu iyi bu kötü gibi herkes ekmeğini yer. Tek diyeceğim referansları çok sağlam kişilerle çalışmanız lazım.

Testosteron propiyonat gibi kısa esterli ilaçlar kullanıldığında haftada 2 veya 3 enjeksiyon gerektirir. Testosteron enanthate uzun etkili olması sebebiyle daha çok tercih sebebidir.Testosteron Enanthate daha uzun bir süre için aktif olmasına rağmen, en dengeli kan seviyelerini korumak için de haftalık veya iki haftada bir olarak enjekte yapılması uygundur. Bu şekilde kandaki testosteron seviyelerinin ani iniş ve çıkışı engellenir.Testosteron Enanthate yanında Dianabol tablet steroid kullanabilir. Bu iki ilacın kombine edilmesi yaygındır. Ancak Dianabol yerine DecaDurabolin veya Equipoise'a gibi bir enjektabl anabolik steroidin kullanılması daha iyi ve profesyonelce bir seçimdir zira ilk kürlerde ben önermiyorum deca'yı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Teşekkürker. Evet deca daha iyi olmasına karşılık önerilmedi bende belirlenen çizgide ilerlemek istiyorum korumalarıyla birlikte. İlaçların temini konusunda yardımcı olabilir misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.297
Teşekkürker. Evet deca daha iyi olmasına karşılık önerilmedi bende belirlenen çizgide ilerlemek istiyorum korumalarıyla birlikte. İlaçların temini konusunda yardımcı olabilir misiniz

Maalesef forumda satıcı önerisi yapılması yasak.

Keyifli forumlar. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

bilmiyordum.

peki böyle bir kürü peptid olarak düşünsem artıları ve eksileri nasıl olur ? steroidlerin yan etkileri fazla, peptid kullanırken karbonhidrata yüklenmek gerek(günlük 4000k üzeri) gibi ? fiyat performans sağlık... genel değerlendirilebilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
.

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ilk kürüm olacak neyi ne kadar neden kullanmalıyım kürü düzenleyip başlamak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

sadece peptid mi yoksa steroid+peptid mi istiyorsunuz ve sizin bütçenize bağlı bir durum ne kadar ekmek o kadar köfte olayı geçerli

benim önerim ilk küre

10 hafta 500 mg testo enanthante

60 gün follistatin344 günlük 100mcg

60 gün ghrp6 günlük 200mcg

opsiyonel olarak günlük 200 mcg cjc1295 no dac eklerseniz 11ui büyüme hormonu salgılarsınız yada igf lr3 ekleyerek eksik bölgelerinize odaklanabilirsiniz.

ben olsam cjc1295 i de eklerdim şahsi olarak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
sadece peptid mi yoksa steroid+peptid mi istiyorsunuz ve sizin bütçenize bağlı bir durum ne kadar ekmek o kadar köfte olayı geçerli

benim önerim ilk küre

10 hafta 500 mg testo enanthante

60 gün follistatin344 günlük 100mcg

60 gün ghrp6 günlük 200mcg

opsiyonel olarak günlük 200 mcg cjc1295 no dac eklerseniz 11ui büyüme hormonu salgılarsınız yada igf lr3 ekleyerek eksik bölgelerinize odaklanabilirsiniz.

ben olsam cjc1295 i de eklerdim şahsi olarak :)

ilk kürüm olacak. büyüme hormonu düşünmüyorum açıkçası. 1000tl bütçe sadece peptid yetersiz olabilir yardımlarınızla güzel bir kür hazırlayıp başlamak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

o zaman bahsettiğiniz

12 haftalık 500mg testo enanthante

12 haftalık 400mg boldenon

4 hafta 30 mg danabol

yeterli olacaktır

isterseniz küre ghrp6 200 mcg günlük ekleyebilirsiniz kas kütlesi arttırmak ve iştahı açarak kalori tamamlamanızda arttırmanızda yardımcı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
o zaman bahsettiğiniz

12 haftalık 500mg testo enanthante

12 haftalık 400mg boldenon

4 hafta 30 mg danabol

yeterli olacaktır

isterseniz küre ghrp6 200 mcg günlük ekleyebilirsiniz kas kütlesi arttırmak ve iştahı açarak kalori tamamlamanızda arttırmanızda yardımcı olacaktır.

Bu kür bana 6 8 kilo kadar kazandıracağını düşünüyorum 5000mcg ghrp6 alsam bana ne katar ve nasıl kullanabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.