Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makinistolmayantrenci

Arenis medico testo e kokusu

Önerilen İletiler

Arenis medico testo e kullanan var mı varsa daha önceki  kullandığım markalarda almadığım ilginç bi kokusu var fark eden oldu mu ve onun dışında arenis medico ürünleriyle alakalı performansını değerlendirebilecek varsa yorumlarınızı hissiyatlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    981
makinistolmayantrenci, 1 saat önce yazdı:

Arenis medico testo e kullanan var mı varsa daha önceki  kullandığım markalarda almadığım ilginç bi kokusu var fark eden oldu mu ve onun dışında arenis medico ürünleriyle alakalı performansını değerlendirebilecek varsa yorumlarınızı hissiyatlarınızı bekliyorum.

Dostum kokusunu nasıl aldın ? Daha önce bu markayı hiç kullanmadım ama kokan bir ilacı da kendime enjekte etmezdim. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, Şimdi yazdı:

Dostum kokusunu nasıl aldın ? Daha önce bu markayı hiç kullanmadım ama kokan bir ilacı da kendime enjekte etmezdim. 

kokusunu ampulu kırdığımda aldım bozuk bi koku değil sentetik bir kokuydu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    283
Askabar, 4 dakika önce yazdı:

Yemin ederim tam aklımdan geçiyordu yorumu görünce patladım 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
makinistolmayantrenci, 2 saat önce yazdı:

Yıllardır aradığım marka bulsam stok stok yapacağım tek markadır. @SERKO gel abim söz sende 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arenn, 22 dakika önce yazdı:

Yıllardır aradığım marka bulsam stok stok yapacağım tek markadır. @SERKO gel abim söz sende 😄

@SERKO abim bana da söylese keşke nasıl bulabileceğimi... tamamen şans eseri buldum ilacı kürü bırakmak zorunda kalan bi abim bana hediye etti 8 ampul testo e ve 1 flakon boldesini 4 hafta sonra test vericem kalitesini ben de çok duydum kan testine göre yana yana aramam söz konusu .d 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401
Arenn, 11.12.2023 - 18:36 yazdı:

arenis e bende bir yıl önce tesadüfen denk geldim bu zamana kadar kullandığım en iyi markalardan biri diyebilirim.Satıcı bir telefon uzağımda la pharma ve black dragonda getirmiş B| ben yine ufaktan bir stok yaptım yeni ürünlerinden :D

makinistolmayantrenci, 11.12.2023 - 18:47 yazdı:

@SERKO abim bana da söylese keşke nasıl bulabileceğimi... tamamen şans eseri buldum ilacı kürü bırakmak zorunda kalan bi abim bana hediye etti 8 ampul testo e ve 1 flakon boldesini 4 hafta sonra test vericem kalitesini ben de çok duydum kan testine göre yana yana aramam söz konusu .d 

A kalite üründür bağımlısı olursun hediye eden abine sormussundur kimden aldığını ? Satıcısı rehberimde kayıtlı ama biliyosun kurallar gereği paylaşmam yasak ama istanbulda kendisi 

makinistolmayantrenci, 11.12.2023 - 16:01 yazdı:

kullandığın kullanabileceğin en iyi 2 3 markadan biridir zor ulaşır kolay verim alırsın tüm ürünlerini kullandım zirvedir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
SERKO, 1 saat önce yazdı:

arenis e bende bir yıl önce tesadüfen denk geldim bu zamana kadar kullandığım en iyi markalardan biri diyebilirim.Satıcı bir telefon uzağımda la pharma ve black dragonda getirmiş B| ben yine ufaktan bir stok yaptım yeni ürünlerinden :D

A kalite üründür bağımlısı olursun hediye eden abine sormussundur kimden aldığını ? Satıcısı rehberimde kayıtlı ama biliyosun kurallar gereği paylaşmam yasak ama istanbulda kendisi 

kullandığın kullanabileceğin en iyi 2 3 markadan biridir zor ulaşır kolay verim alırsın tüm ürünlerini kullandım zirvedir..

Sana da bi ulaşabilsem herşey zaten çok güzel olucak 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    401
Arenn, 3 saat önce yazdı:

Sana da bi ulaşabilsem herşey zaten çok güzel olucak 😁

Aren sen bir ara istanbul yap bence :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 13.12.2023 - 09:49 yazdı:

abi kokusu var mı testonun bi ona da cevap verir misin .d 

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    491
makinistolmayantrenci, 1 saat önce yazdı:

abi kokusu var mı testonun bi ona da cevap verir misin .d 

Suyun kokusu var mı gibi bir soru.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Arenis ben cok kullandim. Burda yurt disinda kulanan cok var. Ben arenis cok ürünlerini kullandim. Arenis test e ve clenbuterol ve anavar. Simdiye kadar kullandigim en saglam marka olabilir. Ürünler mükemmel verim aldim. Tavisiye ederim mutlaka

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
Mahmutaga, 1 saat önce yazdı:

Arenis ben cok kullandim. Burda yurt disinda kulanan cok var. Ben arenis cok ürünlerini kullandim. Arenis test e ve clenbuterol ve anavar. Simdiye kadar kullandigim en saglam marka olabilir. Ürünler mükemmel verim aldim. Tavisiye ederim mutlaka

Bulursak alacağız inş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Arenn, 12 saat önce yazdı:

Bulursak alacağız inş

İnşallah kardeşim 

SERKO, 27 dakika önce yazdı:

hiç öyle bir koku almadım kardeşim

Bende hiç koku almadım. Hiç sahte denk gelmedi bana. Nadir sahte ürün olan markadır. Şimdiye kadar kullandığım en sağlam ve kaliteli marka Arenis. 
bana Test e ve clenbuterol güzel verim Verdi. Gözü kapalı tavsiye ederim mutlaka Arenis medico 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: forbit
      Selamlar dostlar  İstihbarat denince bilirsiniz verdiğim bilgiler asla boş çıkmaz. Şimdi forumda Arenis konuları veya mesajları görüyorum sizi aydınlatmak isterim marka hakkında. Bu markayı 2 ortak yaptılar ve gerçekten güzel iş çıkardılar fakat bu ortaklar yurtdışında üzerlerinde 2,3 m. euro nakit para ile yakalandılar ve marka patladı haberiniz olsun bu saate sonra bulacağınız stoklar dışında başka Arenis olmayacak olursa da bilin ki marka taklit edilmeye başladı boşluğu doldurmak için. O yüzden piyasada duyuyorsunuzdur zaten yok artık satıcılarda kimsede stok yok gibi şeyler. Sebebi tam olarak bu adamlar paket oldular  Elinde olanlarda geçmişte stokladıkları ilaçlar yani. Neyse bu konuyu sizlere duyurmak istedim. Adamlarında içeriden çıkacağını hiç sanmıyorum tüm tesisler her şeye el kondu haberiniz olsun.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.