Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

5am5unlu

Östrojen blokörü olarak tamoksifen

Önerilen İletiler

5am5unlu    8

İlk kür deneyimim bir süredir bu forumda vakit geçiriyorum 2001doğumluyum

boy:180cm

kilo97

8-10 hafta only sustanon kullanmak istiyorum 1,5 senedir sporla uğraşıyorum 

aklıma takılan bir soru var sizlere danışmak istedim

kürde östrojen yükselirse illa arimidex tarzı ilaçlar kullanmalıyım bildiğim kadarı ile tamoksifen östrojenin göğüse bağlanmasını önlüyor fakat arimidex yerine tamoksifede kullanabilir miyiz şunu belirtmeliyim ki halihazırda ergenliğimden beri jinekomasti var hala ameliyat olmadım bunun için ekstra bir önlem almalı mıyım amacım biraz olsun yağ yakarak kütle kazanmak yardımlarınızı bekliyorum

ayrıca biliyorum kan tahliline bakmadan bir pct planlaması yapmak saçma fakat böyle bir kullanımda klasik bir pct uygulaması doğru olurmu veya pct ye ihtiyaç duyulur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.506

Merhabalar. İlk kür için kilon fazla. Anladığım üzere vücudunda östrojene yatkın. Öncelikle tam kan testi ve tam hormon testi (LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, Free testosteron, Tiroid hormonları) yapıp bizimle paylaşırsan üzerinden konuşabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

Belli ki kiloya bağlı vücudunda hormonal bir sorun var, sırf bu yüzden  küre girmesen dahi doktora gidip hormon testlerini yaptırmalısın ki küre girdiğinde daha büyük sorunlar yaşamayasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    8
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Merhabalar. İlk kür için kilon fazla. Anladığım üzere vücudunda östrojene yatkın. Öncelikle tam kan testi ve tam hormon testi (LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testosteron, Free testosteron, Tiroid hormonları) yapıp bizimle paylaşırsan üzerinden konuşabiliriz.

3-4 ay önce yaptırdığım testler ektedir

ayrıca 4 çeşit psikiyatrik ilaç kullanıyorum bunlardan biri olan risperdal:

prolaktin yükselmesi yaptığı biliniyor testi yaptırdığım doktor pek mühim olmadığını söyledi ayrıca bu testi yaptırdığımda risperdal denen ilacı yarım tablet içiyordum şuanda 1 tam tablet içiyorum yani şuanda testlerde görünemden daha fazla olması muhtemel ve görüldüğü üzere lh hormonum biraz yüksek 

a2d60e50-f016-4861-a0c9-427c555972b7.jpeg ef3c21c6-2785-42b7-bc8d-4fe57acf735f.jpeg cc94c4b8-92d5-4fba-bc2a-c2ea65e60c4b.jpeg b7457362-79dc-4c24-a5bf-2e2285684128.jpeg 2e22a4b5-7a8c-4613-b282-800b1d5b31ab.jpeg d98920f2-a4c8-446c-ac94-26dc6ef1a6e2.jpeg efbd8480-ad36-45c2-9735-6b4b4fc6b637.jpeg ee37d48d-d8e3-40dd-8fae-1db030179da3.jpeg 54ff6982-4a54-4c31-a05f-73ed35a19c10.jpeg 191b6c52-511d-464f-bca2-2d5276f9282b.jpeg f2cdd200-b371-426d-8764-91683127778f.jpeg

@rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.506
5am5unlu, 4 saat önce yazdı:

3-4 ay önce yaptırdığım testler ektedir

ayrıca 4 çeşit psikiyatrik ilaç kullanıyorum bunlardan biri olan risperdal:

prolaktin yükselmesi yaptığı biliniyor testi yaptırdığım doktor pek mühim olmadığını söyledi ayrıca bu testi yaptırdığımda risperdal denen ilacı yarım tablet içiyordum şuanda 1 tam tablet içiyorum yani şuanda testlerde görünemden daha fazla olması muhtemel ve görüldüğü üzere lh hormonum biraz yüksek 

@rastlantisal @Rdm

Psikolojik ilaçlar kullanırken asla küre girme. Ne yaşıyorsan onu artıracak. Sana bunun garantisini veririm.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    8
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Psikolojik ilaçlar kullanırken asla küre girme. Ne yaşıyorsan onu artıracak. Sana bunun garantisini veririm.

Tamamdır teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.