Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BARY15

Cinsel isteksizlik ve çok geç sertleşme

Önerilen İletiler

BARY15    1

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben yaklaşık 10 senedir aktif spor yapan biriyim sorun şu ben bundan tam 1 sene önce sustanan primobolan kürü yaptım 8 hafta daha sonra bitince kür içinde hiç bitmeyen libidom ve cinsel isteğim kür bittikten 2 hafta sonra flan 0'a indir sertleşemedim sonra cinsel istkesizlik oluştu sonra kan testi yaptırdım ve Prolaktin yüksek çıktığı görüldü dostinex aldım forumda bahsedildiği gibi ve pct yaptım klomen armidex ile ve bu sorunum çözüldü üstünden tam bir sene geçti herşey güzelken tekrar bende cinsel isteksizlik oluştu ve yine sanki steroid küründen çıkmışım gibi sertleşememe problemi oldu yarın kan testi vericem tekrar yani partnerimle birlikteyekn nerdeyse 15 dakika sonra sertleşiyorum oda elimle sonra başlıyorum ilişkiye anlamadım herşey çok güzeldi bir sene sonra böyle oldu sizce dönemsel mi ? ya da psikolojik mi yarın kan testinide eklerim saygılar herkese :) @Rdm @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.385
BARY15, 14 saat önce yazdı:

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben yaklaşık 10 senedir aktif spor yapan biriyim sorun şu ben bundan tam 1 sene önce sustanan primobolan kürü yaptım 8 hafta daha sonra bitince kür içinde hiç bitmeyen libidom ve cinsel isteğim kür bittikten 2 hafta sonra flan 0'a indir sertleşemedim sonra cinsel istkesizlik oluştu sonra kan testi yaptırdım ve Prolaktin yüksek çıktığı görüldü dostinex aldım forumda bahsedildiği gibi ve pct yaptım klomen armidex ile ve bu sorunum çözüldü üstünden tam bir sene geçti herşey güzelken tekrar bende cinsel isteksizlik oluştu ve yine sanki steroid küründen çıkmışım gibi sertleşememe problemi oldu yarın kan testi vericem tekrar yani partnerimle birlikteyekn nerdeyse 15 dakika sonra sertleşiyorum oda elimle sonra başlıyorum ilişkiye anlamadım herşey çok güzeldi bir sene sonra böyle oldu sizce dönemsel mi ? ya da psikolojik mi yarın kan testinide eklerim saygılar herkese :) @Rdm @rastlantisal

Geçmiş olsun. Test gelsin üzerinden konuşalım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Günaydın geçmiş olsun, kür sonrası pct ve düzelen hormonal döngü tekrar başka nedenlerle bozulabilir. Ben hiç kür yapmadığım halde prolaktinim yükselmişti ve buralara kadar geldik :) Test sonuçlarında herhangi bir şey de çıkmayabilir, çıkarsa ilaç tedavisi ile çözülür ama çıkmazsa kafana taktığın şey ne ise ondan kurtulmak senin elinde. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
BARY15, 19 saat önce yazdı:

abilerim ek olarak estradiol 21 çıktı altta napıym sizce? @rastlantisal @Rdm @Askabar

Nedir bu prolaktinden çektiğim 1 senede vücutta 0 ilaç :/

Dostum prolaktin düzeyin Yüksek bu libido ereksiyon problemine yol açar ama sana tavsiyem bir ig1 ve gh seviyelerine de baktır. Aas kullanımı sonrası ig1 seviyelerinin düşmesinden dolayı da sertleşme problemleri ortaya çıkar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BARY15    1
Askabar, 20 dakika önce yazdı:

Dostum prolaktin düzeyin Yüksek bu libido ereksiyon problemine yol açar ama sana tavsiyem bir ig1 ve gh seviyelerine de baktır. Aas kullanımı sonrası ig1 seviyelerinin düşmesinden dolayı da sertleşme problemleri ortaya çıkar 

Aas nedir hocam birde ben dostinex aldım eczaneden onu kullanıcam muhtemelen ama anlamadığım 1 sene çok iyiydi herşey ve ilaçsızım bir anda böyle oldu anlamadım :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
BARY15, 47 dakika önce yazdı:

Aas nedir hocam birde ben dostinex aldım eczaneden onu kullanıcam muhtemelen ama anlamadığım 1 sene çok iyiydi herşey ve ilaçsızım bir anda böyle oldu anlamadım :/

Prolaktin sadece ilaçla yükselmez ki. Stres anxiety vb sebeplerde yükseltir.

Öncelikle altta yatan sebebi bulmak gerekir. Aksi taktirde kullandığın ilaçlar senin için sadece geçici çözüm olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Askabar, 15 dakika önce yazdı:

Prolaktin sadece ilaçla yükselmez ki. Stres anxiety vb sebeplerde yükseltir.

Öncelikle altta yatan sebebi bulmak gerekir. Aksi taktirde kullandığın ilaçlar senin için sadece geçici çözüm olur 

Aas nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
oisobb123, 1 dakika önce yazdı:

Aas nedir 

Anabolik androjenik steroid 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BARY15    1
Rdm, 08.12.2023 - 08:29 yazdı:

Günaydın geçmiş olsun, kür sonrası pct ve düzelen hormonal döngü tekrar başka nedenlerle bozulabilir. Ben hiç kür yapmadığım halde prolaktinim yükselmişti ve buralara kadar geldik :) Test sonuçlarında herhangi bir şey de çıkmayabilir, çıkarsa ilaç tedavisi ile çözülür ama çıkmazsa kafana taktığın şey ne ise ondan kurtulmak senin elinde. 

Hocalarım Proviron kullansam bıraktıktan sonra yine sustanon gibi hormon dengelerimi bozar mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Halo0619
      Değerli Hocalarım herkese iyi forumlar.
      2 Aydır Testo Propionat Masteron Küründeyim bu kürdeyken libidom sertleşmem taş gibiydi. Aşırı istek vardı. Yaklaşık 4 hafta önce Kürüme Haftalık 200 mg olmak üzere Tren Ace ekledim. İlk 3 hafta yine bir problem yoktu libidomda sertleşmede. Geçen hafta madem bir yan etki olmuyor ben ozaman neden bunu haftada 300 mgye çıkartmayayım dedim ve 3 tüp tren kullandım ve şarteller indi. Geçen gün 4 saat uğraştık zorla kaldırdık  oda 1 dakika felan sürdü.
      Kürüm Haftalık:
      500 mg Testopropionat 300 mg Masteron 200 mg Tren acetat Kürümden çok memnunum vücudum istediğim gibi olmaya başladı yağlarım eriyor.
      Kaslarım belirginleşti küre devam ediyorum ama Kür sırasında sertleşme problemini aşmak istiyorum.
      Hertürlü öneriye açığım saygılar. 
    • Yazan: Reftar
      Evet arkadaşlar 2 yıl önce tren ve testomix masteron kullanmıştım sonra sertleşme ve cinsel isteksizlik başladı pct yaptım düzelmedi @rastlantisal hocam sayesinde bir kısa ester küre girdim sonra pct yaptım değerler düzeldi bir ay sonra steroid işleriyle ilgilenen bir üroloji Dr. nun içeriğini kendi ürettiği bir doğal test arttırıcı takviyesini aldım adı ade limited edision ekstra hiç bir şey kullanmanıza gerek yok a dan z ye hepsi içinde muhteşem bir urun 3 gündür kullanıyorum libido ve sertleşme güzel durumda sıkıntı çeken arkadaşlar için @rastlantisal hocam forumda paylaş arkadaşlarda bilgilensin dedi muhteşem ürün deneyin arkadaşlar.
      Ürünün içeriği  testosteronu  artırdığı klinik çalışmalarla  gösterilmiş etken maddelerden oluşturulmuştur.  
      Vitamin C  1000 mg L arginine 1000 mg L Citruline 1000 mg Epimedium Ekstresi 500 mg Tribulus terrestris 300 mg Maca  250 mg Evitamini 100 mg Çemen otu extresi 150 mg Ginko biloba extresi 30 mg Safran extresi  30 mg B1 100 mg B2 100 mg E 100 mg vitamini B5 100 mg inositol 100 mg Kolin 40 mg B3 vitamini 35 mg Betain HCL 25 mg Çinko sulfat 15 mg B6 10 mg Glutatyon 5 mg Taurin 5 mg Manganez Sulfat 2 mg Bakır sulfat  1500µg Metil folat  400 µg D Biotin 300 µg İyot 150 µg Beta karoten 120 µg Metil kobalmin 100 µg Krom µg 25 Selenyum ( selenit ) 25 µg Vitamin D 25 µg
    • Yazan: BARY15
      Arkadaşlar öncelikle merhaba ben yaklaşık 10 senedir aktif spor yapan biriyim sorun şu ben bundan tam 1 sene önce sustanan primobolan kürü yaptım 8 hafta daha sonra bitince kür içinde hiç bitmeyen libidom ve cinsel isteğim kür bittikten 2 hafta sonra flan 0'a indir sertleşemedim sonra cinsel istkesizlik oluştu sonra kan testi yaptırdım ve Prolaktin yüksek çıktığı görüldü dostinex aldım.
      forumda bahsedildiği gibi ve pct yaptım klomen armidex ile ve bu sorunum çözüldü üstünden tam bir sene geçti herşey güzelken tekrar bende cinsel isteksizlik oluştu ve yine sanki steroid küründen çıkmışım gibi sertleşememe problemi oldu yarın kan testi vericem tekrar yani partnerimle birlikteyekn nerdeyse 15 dakika sonra sertleşiyorum oda elimle sonra başlıyorum ilişkiye anlamadım herşey çok güzeldi bir sene sonra böyle oldu sizce dönemsel mi ? ya da psikolojik mi yarın kan testinide eklerim saygılar herkese 

• Yazan: Kreoft1
      iyi günler bundan 6 önce 1 aylık tren+masteron+propionat kürüne girdim.cinsel olarak eskiye göre yüzde 30 eksiklik hissediyorum.en son tahlillerimi göre lh=3.88
      Total teseteron=583 prolaktin=13.04 estrodiol=21 HDL kolestrol =43 
      Sizce nasıl ve  ne yapmaliyim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.