Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

acra

Önerdiğiniz markalar ve fiyat aralığı

Önerilen İletiler

acra    1

Selam abilerim dostlarım ilk kez küre girmek isityorum çok ufak bir araştırmada bile Türkiye piyasasında fazlaca sahte merdiven altı ilaç olduğunu öğrendim sizin de tecrübe ettiğiniz bildiğiniz adı duyulmuş güvenilir firmaları bana bildirir iseniz sevinirim ve piyasadaki fiyat aralığı bilgisini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

türkiyede aynı ürünün bile boşu dolusu var yani markadan ziyade kimden aldığın önemli

Sol alttaki wp butonuna basarak Burak hocayla iletişime geçebilirsin ;) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
acra, 24 dakika önce yazdı:

Selam abilerim dostlarım ilk kez küre girmek isityorum çok ufak bir araştırmada bile Türkiye piyasasında fazlaca sahte merdiven altı ilaç olduğunu öğrendim sizin de tecrübe ettiğiniz bildiğiniz adı duyulmuş güvenilir firmaları bana bildirir iseniz sevinirim ve piyasadaki fiyat aralığı bilgisini

Bugün çalışan markalarla giriş seviyesi küre girsen 7-10k gözden çıkarmalısın ona göre yap hesabını :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
acra, 33 dakika önce yazdı:

İran testo bodytech boldenon kullanmaya başlayacağım 2 haftaya peakde güncelleme yaparım hocam

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
acra    1
GHOST, 19 dakika önce yazdı:

Bugün çalışan markalarla giriş seviyesi küre girsen 7-10k gözden çıkarmalısın ona göre yap hesabını :) 

bu işe giriyorsak illaki bir şeyler planlamışızdır şükürler olsun kendi bütçem var + ailemin de desteği var işin altından kalkarız

ulquiorra_z, 32 dakika önce yazdı:

türkiyede aynı ürünün bile boşu dolusu var yani markadan ziyade kimden aldığın önemli

Sol alttaki wp butonuna basarak Burak hocayla iletişime geçebilirsin ;) 

teşekkürler bilgin için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Sadece belli başlı ve mümkünse bilindik markalarla çalışan, referansı sağlam kişilerden ürün temin etmek en sağlıklısı olur hem de paran ve zamanın boşa gitmemiş olur yoksa instada biraz vücut yapan, bir iki tr yarıșı koşturan herkes cart pharma curt pharma ilaç satıyor amma yarı dolu amma boş bir şekilde ulaşıyorsun iyi kötü çalışan ilaca :)

Şahsen tecrübe ettiğim markalardan tavsiye edecek olursam gözüm kapalı tekrar kullanacağım markalar; Balkan, Sp, Pharmtech, Zphc. Tabii ki başta da belirttiğim gibi en önemlisi kimin sattığı sonuçta aynı markaların sahtesi gırla geziyor piyasada o yüzden orjinal ilaca ulaşmak için iyi araştırma yapman lazim burada satıcı tavsiyesi vermek yasak o yüzden kimse sana şu kişiden al demez. Kimseyi tanımıyorum, etrafımda doğru yönlendirebilecek kimse yok dersen de hiç uzaklarda arama, forumda alt köşedeki wp ikonundan Burak hocaya ulaşıp hem ilaç temini konusunda hem de kür planlaman konusunda profesyonel destek alabilirsin.

Fiyatlara gelince orjinal ilaç haliyle tuzlu olacak, sonuçta dolar/euro almış başını gidiyor, ortalama kalitede bir Whey protein bile 1.5k tl olmuş, tavuk, kırmızı et, balık vs desen her hafta zam üstüne zam yiyor malum ekonomi.. Ortalama bir giriş seviyesi kür için koruyucusu, vitamini, kür içi kullanılacak eczane ilaçları vs derken 8-10k rahat gider yani 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elixir    3

Benelux kullanıyorum gayet memnunum (2 tr şampiyonluğum var gençlerde) bu sene büyüklere geçtik güzel bi 6-8 ay off season sonrası bakacağız eylüle :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Herkes yazılıcakları yazmış zaten zphc bolde en son aldığımda 50 dolar filandı hesabını sen yap… 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erennfit    12
acra, 01.12.2023 - 22:15 yazdı:

bu işe giriyorsak illaki bir şeyler planlamışızdır şükürler olsun kendi bütçem var + ailemin de desteği var işin altından kalkarız

teşekkürler bilgin için

knk aileyi nasıl ikna ettin ? 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
acra, 1.12.2023 - 21:38 yazdı:

sp labsı öneren çok gördüm hiç deneyimlemedim. yakın bir arkadaşım pharma gen’in iyi olduğunu söyledi, optimumun sahtesi çok var önermiyorum kendi kullandıklarımdan bodytech ve dragon tavsiye edebilirim. testosteronu da iran al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
acra    1
Erennfit, 1 saat önce yazdı:

knk aileyi nasıl ikna ettin ? 

meslek sırrı ( beni fazla iplemiyorlar salıyorlar çayıra )

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.