Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

6arrows

Steroid küründe depresyon

Önerilen İletiler

6arrows    28

öncelikle selamlar. ilk kürümdeyim (testo e. ve deca) ve 4. haftam dolmak üzere. son bir haftadır çok fazla mod düşüşleri yaşıyorum. bir dizi izlerken veya müzik dinlerken ağlayacak gibi oluyorum bazen, kendimi dışarı atıyorum ve boş boş dolanıyorum. sürekli eski hatıralar aklıma geliyor. bu durum antrenmanlarımı, yemek yememi, enerjimi vs etkilemedi henüz ama etkiler mi emin olamıyorum. böyle bir tecrübeniz oldu mu veya bir öneriniz var mı? teşekkürler şimdiden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6arrows    28
Köstesteron, 3 dakika önce yazdı:

prolaktinin yükselmiş olabilir test yapıp bi baktır baskılamak için birşey kullandınmı

hafta içi test yaptırcam. ara ara arimidex kullanıyorum östrojen için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Bunlar kullandığın ilaçlara göre olağan şeyler, tek çözümü bunun farkında olmak yani anlık ruh hali değişimlerinde, depresif hissetmeye başladığında bunun ilaçtan dolayı olduğunu, aslında psikolojik bir problemin olmadığını kendine hatırlatıp hayatına devam et, ek olarak bir kan testi yaptırıp E2 ve Prolaktin ne durumda bir bak ve gerekirse müdahale ederek bu ruh hali değişimlerini bir nebze azaltırsin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Ruthless, 3 saat önce yazdı:

Bunlar kullandığın ilaçlara göre olağan şeyler, tek çözümü bunun farkında olmak yani anlık ruh hali değişimlerinde, depresif hissetmeye başladığında bunun ilaçtan dolayı olduğunu, aslında psikolojik bir problemin olmadığını kendine hatırlatıp hayatına devam et, ek olarak bir kan testi yaptırıp E2 ve Prolaktin ne durumda bir bak ve gerekirse müdahale ederek bu ruh hali değişimlerini bir nebze azaltırsin 

Sorun Decadan kaynaklanıyor büyük ihtimalle NOR-19 grubu ilaçları o yüzden tehlikeli.Ne kadar risk alırsan o kadar ileriye gidersin değişik bir spor bizimkisi :D Dostinex 14 günde 1 tablet beni referans aralığına sokuyor.Kendinde deneyimleyip görebilirsin sonuçları.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
Vural2, 46 dakika önce yazdı:

Sorun Decadan kaynaklanıyor büyük ihtimalle NOR-19 grubu ilaçları o yüzden tehlikeli.Ne kadar risk alırsan o kadar ileriye gidersin değişik bir spor bizimkisi :D Dostinex 14 günde 1 tablet beni referans aralığına sokuyor.Kendinde deneyimleyip görebilirsin sonuçları.

teşekkürler hocam. panik atak benzeri durumlar yaşamaya da neden olabilir mi forumda öyle yazılara da denk geldim de

ufukbelli.06, 21 dakika önce yazdı:

Deca ile tuttuğun suyu arimidexle atma onun yerine dostinex al yarım tablet

yalnızca dostinex kullanımı jinekomastiyi de engeller mi? gerçekten de arimidex aldıktan sonra birkaç saat boyunca sürekli wcdeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
6arrows, 4 saat önce yazdı:

teşekkürler hocam. panik atak benzeri durumlar yaşamaya da neden olabilir mi forumda öyle yazılara da denk geldim de

yalnızca dostinex kullanımı jinekomastiyi de engeller mi? gerçekten de arimidex aldıktan sonra birkaç saat boyunca sürekli wcdeyim

Öncelikle paranoya,hayattan keyif alamamak,ani mod değişimlerini yüksek/düşük Prolaktin yapabilir.Sadece arimidex yeter mi sorusu ise testten daha net anlaşılabilir.Ben uzun süredir kür yaptığım için hangi hormonda bozukluk olduğunu az çok anlayabiliyorum hissiyattan.Jinekomasti östrojen kaynaklı da ortaya çıkabilir Prolaktin kaynaklıda.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
6arrows, 20 saat önce yazdı:

öncelikle selamlar. ilk kürümdeyim (testo e. ve deca) ve 4. haftam dolmak üzere. son bir haftadır çok fazla mod düşüşleri yaşıyorum. bir dizi izlerken veya müzik dinlerken ağlayacak gibi oluyorum bazen, kendimi dışarı atıyorum ve boş boş dolanıyorum. sürekli eski hatıralar aklıma geliyor. bu durum antrenmanlarımı, yemek yememi, enerjimi vs etkilemedi henüz ama etkiler mi emin olamıyorum. böyle bir tecrübeniz oldu mu veya bir öneriniz var mı? teşekkürler şimdiden 

Akışına bırak…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Kendini iyi hissetmek diye bir kitap var bende trendeyken kendimi depresif hissettiğim zamanlar da sık sık okurdum iyi geliyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
DeMoNhUnTeR, 42 dakika önce yazdı:

Akışına bırak…

bazı yaşananlar da etkiliyor maalesef akışına bırakmak yetersiz kalabiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
6arrows, 14 dakika önce yazdı:

bazı yaşananlar da etkiliyor maalesef akışına bırakmak yetersiz kalabiliyor 

Bu noktada bir psikiyatri uzmanından faydalanmak sonuç verebilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
6arrows, 1.12.2023 - 20:22 yazdı:

kanka trenbolone insanı nasıl sinirli bi dağ ayısına dönüştürüyorsa kullandığın decada seni bi o kadar yumoş ayıcığa dönüştürüyor decanın etkisiyle o kadar ağlak üzgün modu düşük oluyorsun bunu bilerek ilacı kullanmak en doğrusu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
voSaydin, 1 saat önce yazdı:

kanka trenbolone insanı nasıl sinirli bi dağ ayısına dönüştürüyorsa kullandığın decada seni bi o kadar yumoş ayıcığa dönüştürüyor decanın etkisiyle o kadar ağlak üzgün modu düşük oluyorsun bunu bilerek ilacı kullanmak en doğrusu

kabullendim bunu hocam eyvallah 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

GÜNCELLEME

içinde bulunduğunuz dönemde kafanız rahat değilse veya duygusal anlamda birtakım sorunlar yaşıyorsanız nor19 grubu ilaçlara yönelmeyin arkadaşlar. neredeyse panik atak krizlerine sokacak kadar etkileyen durumları yoluna koyduğumdan beri inanılmaz rahatım ve sorun yaşamadan ilerliyorum. kısa sürede tecrübe ettiğim bir şey oldu bu. iyi forumlar herkese

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.