Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eampowered

Enjeksiyon sonrası ödem verimliliği düşürür mü?

Önerilen İletiler

Eampowered    1

Selamlar bu konu başlığı ile ilgili bir konu açılmış bir gün önce kadar fakat net olarak istediğim cevaplar olmadığından bir başlıkta ben açmak istedim bu hafta ilk kürüme girdim ve ilk enjeksiyonumu pazartesi günü yaptım fakat bugün perşembe olmasına rağmen kolumu kaldırmamda falan sorun yaşıyorum ayrıca enjeksiyon yaptığım noktanın biraz altına bastırdığımda bir ağrı ayrıca birazda sertlik var yüksek ihtimalle ödem yaptı.

Sorularıma gelecek olursam omzumda ağrı yada ödemin ilacın verimi ile alakalı bir etkiye sebep olma şansı var mı ikincisi bu her zaman için böylemi olacak yoksa vücudun ilaca alışması gibi bir süreç oluyor mu yani önümüzdeki enjeksiyonlarda da yine bu kadar ağrı yapacak mı üçüncüsü ise tek başına enjeksiyon yapan biri olarak omuz birinci seçenek mi yoksa kalça bacak gibi noktaları tercih etmem yararıma mı olur zararıma mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261

Arkadaş selam enjekte yerinde ağrının birçok sebebi olabilir ilaç steril olmayabilir sen steril yapmamış olabilirsin iğneyi içeride çok oynatmış olabilirsin tek başına enjekte yapiyorsan kalça ve bacak en rahat bölgeler özellikle kalça senin açından kurtarıcı etken olacaktır bende ilk omuzla başladım halen ara sıra omuza yaparım fakat ne yaparsan yap omuzda ağrı çekeceksin tek elle zor oluyor vücudun ilaca alışması gibi bir durum yok kalçada da ödem ağrı yaparsa şırıngaya 1ml e vitamini çek vur sorun kalmiyacaktir omuzdaki ağrı için ağrı yerine soğuk kompresör uygula rahatlatır 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Eampowered, 3 saat önce yazdı:

Selamlar bu konu başlığı ile ilgili bir konu açılmış bir gün önce kadar fakat net olarak istediğim cevaplar olmadığından bir başlıkta ben açmak istedim bu hafta ilk kürüme girdim ve ilk enjeksiyonumu pazartesi günü yaptım fakat bugün perşembe olmasına rağmen kolumu kaldırmamda falan sorun yaşıyorum ayrıca enjeksiyon yaptığım noktanın biraz altına bastırdığımda bir ağrı ayrıca birazda sertlik var yüksek ihtimalle ödem yaptı.

Sorularıma gelecek olursam omzumda ağrı yada ödemin ilacın verimi ile alakalı bir etkiye sebep olma şansı var mı ikincisi bu her zaman için böylemi olacak yoksa vücudun ilaca alışması gibi bir süreç oluyor mu yani önümüzdeki enjeksiyonlarda da yine bu kadar ağrı yapacak mı üçüncüsü ise tek başına enjeksiyon yapan biri olarak omuz birinci seçenek mi yoksa kalça bacak gibi noktaları tercih etmem yararıma mı olur zararıma mı ?

Hocamın dediği gibi ödeme sebep olacak bir çok etken var.Fakat bence vücudun alışması ve buna göre reaksiyon gösterdiği doğru.İlk enjeksiyonlardan sonra vücudun alışacaktır taib ilaçta,sterlikte sorun yok ise.Gelelim asıl soruna,ödem verimliliği düşürür.Nasıl yapar bunu.Dolaylı yoldan ödem sende ağrı, sızı hareket kısıtlılığı,halsizlik,ateş,iştahsızlık yapabilir.Zaten bunlardan bir tanesi ya da birkaçı olduğu zaman senin kürden aldığın verim dolaylı olarak azalcaktır.Unutmayalım ki biz beslenmemizi ve antrenmanlarımızı yaparsak ve bunun üzerine anabolik alırsak.Bundan aldığımız verimi arttırırız.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eampowered    1
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Hocamın dediği gibi ödeme sebep olacak bir çok etken var.Fakat bence vücudun alışması ve buna göre reaksiyon gösterdiği doğru.İlk enjeksiyonlardan sonra vücudun alışacaktır taib ilaçta,sterlikte sorun yok ise.Gelelim asıl soruna,ödem verimliliği düşürür.Nasıl yapar bunu.Dolaylı yoldan ödem sende ağrı, sızı hareket kısıtlılığı,halsizlik,ateş,iştahsızlık yapabilir.Zaten bunlardan bir tanesi ya da birkaçı olduğu zaman senin kürden aldığın verim dolaylı olarak azalcaktır.Unutmayalım ki biz beslenmemizi ve antrenmanlarımızı yaparsak ve bunun üzerine anabolik alırsak.Bundan aldığımız verimi arttırırız.

Abi şöyleki halsizlik ateş gibi belirtiler görmüyorum şuan fakat dediğiniz gibi kolumun hareket aralığı çok kısıtlanmış durumda özellikle salı ve çarşambadansa şuan daha çok şiş ve ağrı daha fazla bugün kalçadan deneyeceğim ve enjeksiyon konusunda olabildiğinde yavaş ve titiz olacağım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.