Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makinistolmayantrenci

Bvs labs kalitesi?

Önerilen İletiler

SPECTRE    744
pusalik, 51 dakika önce yazdı:

Eskiden kullanmıştım.

Ürünleri başarılıydı.

Şuan ne durumdadır bir bilgim yok.

Hocam hangi ürünleri denediniz hangileri için referansınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
SPECTRE, 57 dakika önce yazdı:

Hocam hangi ürünleri denediniz hangileri için referansınız?

Merhaba,

2018-2019 yıllarında

Testo enanth,Prop

Masteron

Boldenon 

kullanmıştım.

Referans olmak için uzun bir süre geçtiğinden referans olurum demek doğru olmaz.Sadece marka bilinirliği açısından fikir sahibi olunabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de şu an only testo e. kullanıyorum henüz test vermedim aklımda soru işareti var biraz ama antrenmana girdiğimde daha omuz mobilitesi yaparken pump oluyorum liftlerim de ciddi derecede arttı only testoyla herhalde çok da bi anabolizan gibi etki beklememek lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Beraber küre başladığım arkadaşım igf peptit kullanmıştı bvs labs acemilik var tabi ilk kür 5 flakon 1000 TL almıştı haliyle çalışmadı peptitlerinin genel olarak çalışmadığını biliyorum daha önce forumda da okumuştum önyargılı olmamak gerek yine de fakat testosu hariç pek dolu olucagini sanmıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle eski bilindik markalarda kimden aldığın konusu çok önemli , bence. Bizatihi çevremizden bir arkadaş sadece bvs ile yarışmada 940 kilo total yapmıştır powerliftingde. SP alıp bir halta yaramadı diyen de var , burak hocadan sp alıp fiziğini veya gücünü şaha kaldıran da var. Balkan tablet alıp 2kg eklemeyen de var dbolde , balkan alıp harbiden de dbol'müş diyen de var... Satıcı (benim doğrum bu şekilde) herşey. Burak hoca mesela ne verse kullanırım. X bir insan var , o da aynı şekilde ne verse kullanırım.

tarihinde Mattstrength tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mattstrength, 7 dakika önce yazdı:

Böyle eski bilindik markalarda kimden aldığın konusu çok önemli , bence. Bizatihi çevremizden bir arkadaş sadece bvs ile yarışmada 940 kilo total yapmıştır powerliftingde. SP alıp bir halta yaramadı diyen de var , burak hocadan sp alıp fiziğini veya gücünü şaha kaldıran da var. Balkan tablet alıp 2kg eklemeyen de var dbolde , balkan alıp harbiden de dbol'müş diyen de var... Satıcı (benim doğrum bu şekilde) herşey. Burak hoca mesela ne verse kullanırım. X bir insan var , o da aynı şekilde ne verse kullanırım.

ben de kısmen bilindik bir hybrid koçtan hatta o koçun öğrencisinden temin ediyorum hem powercılar hem bodybuilderlarla çalışan bi koç belki bahsettiğim kişiyi az çok anlamışsınızdır ilaç dolu gibi hissettiriyor kan testleri de beni çok tatmin etmeyecek çünkü çok az dolu olsa bile zaten 1500+ya çıkıyor 3500 4000lere kadar ölçecek bi yer bulmak lazım ama dediğim gibi güç artışı antrenmandaki hissiyat doluluk kesinlikle kendini belli ediyor optimum ve three (three marka ilacı özellikle mersinde satan bir şahıs var buradan kendisine selamlar asla almayın) gibi iki boş markayı kullandım öncesinde onlara kıyasla çok başka diyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elixir    3

Şahsen kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var çevremde. Sonuç alıyorlar ve testler olumlu patlak patlak arkadaşlar hep çevremdeki arkadaşlarım hep yarışmacı kendimde o yoldan ilerlediğim için :) Denenebilir şahsen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elixir, 6 saat önce yazdı:

Şahsen kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var çevremde. Sonuç alıyorlar ve testler olumlu patlak patlak arkadaşlar hep çevremdeki arkadaşlarım hep yarışmacı kendimde o yoldan ilerlediğim için :) Denenebilir şahsen 

kimden temin ediyolar acaba aynı kişiden mi alıyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elixir    3
makinistolmayantrenci, 11 saat önce yazdı:

kimden temin ediyolar acaba aynı kişiden mi alıyoruz

Forumda isim veremiyoruz ama eğer kullanıyorsanız hangi ürünlerini ne zamandır kaç mg ve test vs yaptırdınız mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Salarodo
      Arkadaşlar bvs labsın son serisinde güvenlik önlemleri alındı gibi gibi konuşuluyor son zamanlarda bvs son seri kullananlarda birisinin boldenonu çalışıyor testosu çalışmıyor treni çalışanın masteronu çalışmıyor son zamanlarda bvs labs kullananlar nasıl bir verim aldı şimdiden teşekkürler 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.