Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onlytest0

Omuzdan enjeksiyon

Önerilen İletiler

onlytest0    3

Merhaba ben enjeksiyonlarımı haftada 2 kez olmak üzere kalçadan yapıyorum kendi kendime ama artık dozaj arttıracağım için hafta arasında da enjeksiyon yapmam gerekiyor. Omuzdan yapmayı düşündüm. Kalçadan zaten 2 kere yaptığım için 4e çıkarırsam çok fazla ödem ve acı yapacağına inanıyorum. Sorum ise omuzdan yapılan enjeksiyon çok ağrı yapar mı ? İşlem önce ve sonrasında, fiziksel güç ve el işi ağırlıkta bir iş yaptığım için gün içinde çok ciddi ağrılar beni zora sokabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Ödem yapmazsa pek ağrı yapmıyor,tabi ödem birden çok etkene bağlı.Fakat ben uzun süredir sadece omuzdan yapıyorum sıkıntı yaşamadım,1-2 enjeksiyon ağrılı olabilir sonra alışırsın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytest0    3
Vural2, 42 dakika önce yazdı:

Ödem yapmazsa pek ağrı yapmıyor,tabi ödem birden çok etkene bağlı.Fakat ben uzun süredir sadece omuzdan yapıyorum sıkıntı yaşamadım,1-2 enjeksiyon ağrılı olabilir sonra alışırsın.

gün içinde kolumu kullanmamı etkileyecek kadar bir ağrım olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
onlytest0, 39 dakika önce yazdı:

gün içinde kolumu kullanmamı etkileyecek kadar bir ağrım olur mu

Sanmıyorum ama dediğim gibi kişiden kişiye değişir.Maximum kolunuzu yukarı kaldırırken bir acı olur o kadar.Forumda belkide en çok omuzdan enjeksiyon yapan kişiyimdir,aldığım dozlarda yüksek hiç sorun yaşatmadı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytest0    3
Vural2, 21 dakika önce yazdı:

Sanmıyorum ama dediğim gibi kişiden kişiye değişir.Maximum kolunuzu yukarı kaldırırken bir acı olur o kadar.Forumda belkide en çok omuzdan enjeksiyon yapan kişiyimdir,aldığım dozlarda yüksek hiç sorun yaşatmadı.

teşekkür ederim yarın sabah hormon için test verdikten sonra omuzdan yapacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Vural2, 33 dakika önce yazdı:

hocam 1.5ml vursam siyah uçluyla hepsini sokmasam sorun olur mu sizce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
ulquiorra_z, 19 dakika önce yazdı:

Kişiden kişiye değişir dene,bence sorun yaratmayacaktır.Yarısını sokarsan ödem olma şansı artar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.469

@Vural2 gibi devasa omuzların varsa sorun yaşamazsın. Ama benim tavsiyem bacaktan enjeksiyon.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
Vural2, 10 saat önce yazdı:

Senin omuzlarınla herkesin omuzu bir değil ama bu detayı atlamayalım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.469
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Senin omuzlarınla herkesin omuzu bir değil ama bu detayı atlamayalım :)

Bazısının totosundan büyük omuz var adamda :D

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    5
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

@Vural2 gibi devasa omuzların varsa sorun yaşamazsın. Ama benim tavsiyem bacaktan enjeksiyon.

Rimo yaparken omuz çok zorluyor hocam bacakta hiç denemedik yıllardır omuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437
ulquiorra_z, 10 saat önce yazdı:

Siyah uçla kendini harap etmene gerek yok ben bacaktan bile insilun enjektörü kullanıyorum. Eğer yağlı yapın varsa turuncu aşı ucuyla yapabilirsin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.469
otopsicikedi, 19 dakika önce yazdı:

Siyah uçla kendini harap etmene gerek yok ben bacaktan bile insilun enjektörü kullanıyorum. Eğer yağlı yapın varsa turuncu aşı ucuyla yapabilirsin 

Bende turuncu uç kullanıyorum. İstesende hızlı enjeksiyon mümkün değil. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bende turuncu uç kullanıyorum. İstesende hızlı enjeksiyon mümkün değil. 

Hocam sağlık kabini 50 liradan aşağı istemiyor evde kardeşime öğretip yaptırmayı düşünüyorum adeleye denk geldigini nasıl anlarız çünkü daha önce okumuştum birkaç arkadaş adeleye vuramamış ilaç boşa gitmiş. Ayriyetten turuncu enjektörle bacaktan düşünüyorum hocam veya omuzdan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.469
Kapukaya, 21 dakika önce yazdı:

Hocam sağlık kabini 50 liradan aşağı istemiyor evde kardeşime öğretip yaptırmayı düşünüyorum adeleye denk geldigini nasıl anlarız çünkü daha önce okumuştum birkaç arkadaş adeleye vuramamış ilaç boşa gitmiş. Ayriyetten turuncu enjektörle bacaktan düşünüyorum hocam veya omuzdan

Kendini alıştır ve kendin yap. Bende iğne fobisi var. Başkası yapsa hala korkuyorum. Kendim yapınca sorun yok.Turuncu ucun hepsini sokarsan zaten kasa gelmiş olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Kendini alıştır ve kendin yap. Bende iğne fobisi var. Başkası yapsa hala korkuyorum. Kendim yapınca sorun yok.Turuncu ucun hepsini sokarsan zaten kasa gelmiş olur.

Anladım hocam sağolun. Ayriyettende hakkınızı helal edin hocam her açtığım konuda rehber oluyorsunuz aydınlatıyorsunuz teşekkür ederim 🙏❤️

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    32

omuz enjeksiyonundan yaklaşık bir saat sonra antrenmana girdiğim oluyor kimi zaman. genelde ödem yapıyor öyle kullandığım zaman ama sterilliğe, kişiye, enjeksiyon hızına vs. göre değişiklik gösterebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Bazısının totosundan büyük omuz var adamda :D

Est teşekkür ederim :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
otopsicikedi, 20 saat önce yazdı:

Kahverengi olan demi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437
oisobb123, 9 saat önce yazdı:

Kahverengi olan demi

Aynen ama ilacın kaliteli değilse önermem bacakta kahverengi kullanmanı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yamato    1
rastlantisal, 30.11.2023 - 15:21 yazdı:

Hocam iyi akşamlar öncelikle ben de ilk enjeksiyonumu yapmayı düşünüyorum kalçadan veya bacaktan enjeksiyon için de turuncu ucu kullanabilir miyiz? Yeşil uç daha uzun sanırım iki iğneyi de ne kadar içeri sokacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok büyük stresten kurtulacağım hangisini kullanmamı önerirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.469
yamato, 12 saat önce yazdı:

Hocam iyi akşamlar öncelikle ben de ilk enjeksiyonumu yapmayı düşünüyorum kalçadan veya bacaktan enjeksiyon için de turuncu ucu kullanabilir miyiz? Yeşil uç daha uzun sanırım iki iğneyi de ne kadar içeri sokacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok büyük stresten kurtulacağım hangisini kullanmamı önerirsiniz 

Turuncu uç güvenli. İlk olarak çapı küçük ve daha kısa. Yani istesen de kolay kolay sinire kadar inemiyorsun. İstesen de hızlı enjeksiyon yapamıyorsun. Ama yağ dokuyu geçecek kadar da kısa değil. Çok ideal yani. İğnenin hepsini sokacaksın. Nasıl yapacağına dair her bölge için youtube da zilyon video var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.