Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiserSchoze

Iran testo - magnus pharma - zpch

Önerilen İletiler

SERKO    303
Metin O., 16 saat önce yazdı:

Swissin sahtesi yok mu hocam kesin bilgi mi bu 😅

Yerli swiss pharmadan bahsetmiyorum swiss remeids den bahsettim

Qubi, 26.11.2023 - 19:53 yazdı:

Dostum bir tek İran testo orjinal

Magnus ve zphc sahte 

Zphc nin bu kutu formunda ürünü yok tüp seklinde oluyor tablet ürünlerinin

Magnus desen bu ülkeye hiç gelmedi...

magnusu getiren de oldu şahsen bende getirdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    74
SERKO, 46 dakika önce yazdı:

magnusu getiren de oldu şahsen bende getirdim 

Hocam tek flakon halinde miydi? Şuan yerli üretim 5×2 flakon da satıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
ufukbelli.06, 8 saat önce yazdı:

Hocam tek flakon halinde miydi? Şuan yerli üretim 5×2 flakon da satıyor. 

Tek flakon 10 ml

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
egerdnc, 25.11.2023 - 19:33 yazdı:

Optimum & Swiss üreticisi bana magnusu da denememi söylemişti, denemek için dianabol aldım bu hafta içersinde feedback verebilirim.

Fakat geçmiş olsun o fiyata sahte zphc almışsın, üzüldüm senin adına, pahalı ürün en iyi ürün algısını kırman lazım dianabolun fiyatı 390₺ idi fakat fiyat direk üreticiden veya aracıdan almana göre çok değişiyor.

Durum nedir? Bende magnusa başlayacağım bu hafta sanırım aynı üreticiden temin ediyoruz fiyatlar aynı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
dertsahnesi, 2 saat önce yazdı:

Durum nedir? Bende magnusa başlayacağım bu hafta sanırım aynı üreticiden temin ediyoruz fiyatlar aynı

magnusun orjinali çok iyidir kullanmışlığım vardır ama sahtesi de çok ayrıca orjinal danabolü çok daha pahalı bilgin olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
SERKO, 28 dakika önce yazdı:

magnusun orjinali çok iyidir kullanmışlığım vardır ama sahtesi de çok ayrıca orjinal danabolü çok daha pahalı bilgin olsun

Sen bilinçli olarak sahtesini mi aldın yani ? Postta 390₺ fiyat vermişsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

yok kardeşim bir dönem kendim getirtmiştim yurt dışından daah sonra burda sahtesi de üretilmeye başladı bu arada ben fiyat vs vermedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
SERKO, 10 dakika önce yazdı:

yok kardeşim bir dönem kendim getirtmiştim yurt dışından daah sonra burda sahtesi de üretilmeye başladı bu arada ben fiyat vs vermedim 

Pardon başka bir kullanıcı vermiş dikkat etmemişim 🙏🏼

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
dertsahnesi, 12 saat önce yazdı:

Sen bilinçli olarak sahtesini mi aldın yani ? Postta 390₺ fiyat vermişsin

Evet danası güzeldi diğerlerini kullanmadım henüz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
KaiserSchoze, 24.11.2023 - 23:51 yazdı:

Selamın aleyküm öncelikle arkadaşlar. İran testosu magnus pharma boldenon ve zphc danabol.

Sizce ürünlerin gerçek olma olasılığı nedir 😂 veya az da olsa dolu olabilir mi 😂

Fotoğrafları aşağıya ekliyorum. 15 hafta sağlam bulk kürü yapacağım o kadar masraf yapacağım ilaçlar boş çıkarsa üzülürüm.

IMG_6271.jpeg IMG_6270.jpeg IMG_6269.jpeg IMG_6268.jpeg IMG_6272.thumb.jpeg.45935e0ef605b4b807b47471b1887b99.jpeg

Hocam verim aldın mı ilaçlardan durum nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.