Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NoM

Son haftalar doz artırmak

Önerilen İletiler

NoM    0

Beyler sorumu direk soruyorum; kurun son haftalarinda dozaj yukseltmek mantikli midir?

Yaş 22 kilo 77 ve 5 senelik spor gecmisi var.Ilk kurum olan 500 testo 400 bolde kurumun 6. haftasi bitmek uzere.

Kure 70 kilo basladim suan 77 yim.Gelisim olarak gayet memnunum.Beslenme uyku idman hersey eksiksiz.Doyumsuzluk mu dersiniz size kalmis ama kuru 10 hafta tutup,son 3 hafta 750 testo 400 bolde devam edebilir miyim?Veya kuru ayni dozlarda 10 haftadan 12 haftaya mi uzatmaliyim?

Fikirleriniz nelerdir cidden bu iş bagimlilik ve doyumsuzluk işiymiş:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben kürlerimi minimum 15 hafta yaparım . Uzun sürede kazanılan kas kütlesi daha kalitelidir . Testoyu arttırdığın zaman bi tık daha belki su tutar şişersin ama öyle yapacağına kürü uzatsan kas kazanımın daha fazla olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rapraprap    9

boldenon testo kürü en az 16 hafta olmalı boldneon 12. haftadan sonra işe yarıyor uzat kürü 16-20 hafta yap

ama hedefin amacın sağlık durumun vs. önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

15 e çıkar yeter ilk kürün 12 den sonra yanetki görürsen kes aynı dozajdan devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Anladim.16 haftaya cikaracagim ozaman.

Peki 10 haftada.bitirip son 3 hafta 750 ye ciksam,zaten fazlasiyla artmis olan agirliklarim daha da artacagi icin kas kazanimim daha da artmaz mi?

Yoksa sen kurcalama 16 haftaya uzat mi diyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rapraprap    9

admin bey sürekli yazıyorsunuz boldenon sabit doz sever diye bu nerde okudunuz kim söyledi kendi tecrübeniz mi söyleyinde bilelim ilk defa sizden duydum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Anladim tesekkurler. Son soru olarak da; diger bir ihtimal olan 10 haftalik ilaclarim bittiginde, tekrardan almayip bulk kurunu bitirmek olabilir mi?

Cunku 7. haftadayim ve cok verim aldigimi dusunuyorum. Yani bu kurde 15 16 haftayi tamamlamak sart mi, yoksa verime ve hedefe gore 10 haftada da bitirilebilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim dozajı yükseltme boşuna zaten ilk kürün . Kürü kaç hafta uzatabilirsen okadar iyi olur senin için . Eğer 500 mg da etki görüyosan devam et ama etki durursa ozaman yükseltirsin belki ama ilk kürün senin doz felwn yükseltme boşuna ödem toplama .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214
admin bey sürekli yazıyorsunuz boldenon sabit doz sever diye bu nerde okudunuz kim söyledi kendi tecrübeniz mi söyleyinde bilelim ilk defa sizden duydum

Kendi tecrubelerim tabikide cevremde de uyguladim en az 10 kisi uzerinden birbirine benzeyen kisilerde ve kendi uzerimde artisli azalisli sabit giden sekilde denemeler yaparak bu sonuca vardim boldenon kurlerinden bahsediyorum zaten kimse almasi gereken dozaji almadigindan her turlu fazla aliyorsunuz boldenonun dozaji kilo x5 mg olarak hesaplanir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rapraprap    9

Kendi tecrubelerim tabikide cevremde de uyguladim en az 10 kisi uzerinden birbirine benzeyen kisilerde ve kendi uzerimde artisli azalisli sabit giden sekilde denemeler yaparak bu sonuca vardim boldenon kurlerinden bahsediyorum zaten kimse almasi gereken dozaji almadigindan her turlu fazla aliyorsunuz boldenonun dozaji kilo x5 mg olarak hesaplanir.

Şimdi steroid kullnıcaların satın aldığın bolderonların %80i İstanbul üretimi üzerinde 250 mg yazıo ama içinde 100-120-150 oluyor diyelimki orjinal onun içindede 250 olmuyor protein tozunun içindeki protein miktarı bile tutmuyor steroidlerinde tutmaması gayet normel mesela ben iron pharmanın testosunu kullandım haftalıık 800 mg testo seviyem 28.000'di 750 mg iran testo vurduğumda 35.000'di 750 bentex vurduğumda 41.000 di kalite parasına göre içindeki hammade değişiyor o yüzden boldenonu +200 tutmak çok mantıklı bide şunu dipnot düşeyim testonun hammadesi ucuz o yüzden sahte ürünlere bile koyuyorlar testoyu yani demem odur ki özetle haftalık 400 mg boldenon vurcaksan 550-650 vurun boldenonu içinde anca 400mg vardır ben her zaman +200 mg fazla vururum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

ne kadar ekmek o kadar köfte 300 500 liranın hesabını yapacak kadar paranız yoksa zaten bu işe girmenin manası yoktur. sağlığını etkileyecek birşey alıyorsun ve gidip saçma sapan birşey kullanıyorsun resmen komedi işi :) cebine 700 800 lira koyup küre girme kardeşim çünkü senden bir halt olmayacak derim herzaman. bu şekilde küre girenlerin çoğu da kazandığının çoğunu da kaybeder tecrübe ile sabittir.

bu iş zengin sporu hele ki takviyeye gelince iş daha da zengin işi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rapraprap    9

( doğru en pahalı spor ) bizim ülkede sadece steroidler ucuz şimdi bentex kutusu 90 dolar iron 70 tl

bentexten 1ml yetiyor irondan 3 ml çekmen lazım bide steril olma duruma var

o yüzden diyorum haftalık 400 mg boldenon kullanmayı hedefliyorsan en az 550-650 boldenon vur kendine şimdi bu örneği vermem ne kadar doğru bilmiyorum ama G.E.P. markasına mail attığınız zaman fiyatlar değişiyor ister %20 oranda ister %50 oranda içine hammadde koyduruosunuz ama yine orjinal G.E.P. Son G.E.P. markasına herkes kötü dedi çünkü tek 1 kişi soktu ülkeye %30 hammadde vardır içinde

benim hedefim haftalık 500mg boldenon almak kullandığım ürünler 200mg ukrayna (veteriner üzerinde ne yazıyorsa içinde o var) 200 mg genhsı (içinde 100mg var) 250 mg genesis (istanbul üretimi içinde 150 mg var ) 100 mg iron (içinde 50mg var ) toplamda 750 mg boldenon vuruorum ama içindekiler 500 mg

bunları nerden biliyorum satın aldığım kişi hayatımda gördüğüm en dürüst insan ürünü kim nerde üretmiş içinde ne kadar hammade var söylüyor hiç bir ürünü birbiriyle aynı tutmuyor o yüzden çok şanslıyım dedikleride doğru testo seviyemi sürekli ölçtürüom yoksa ironu başka yerden alsanız malezya der. genshı'ye japonder.Genesise orjinalder ama bu adam hepsine İSTANBUL DİO

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Ben bulk kurumden yeterli verimi aldigim icin ve bir an once yag oranimi dusurmek istedigim icin uzatmama karari aldim.7 hafta bitti son 3 hafta testoyu 750 yapsam bunun su tutmasi disinda bana artisi olur mu acaba? Kur 10 haftada biticek yani son 3 750 testo?

Acil cevap bekliyorum beyler ona gore siparis vericem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Hatta kisa sure oldugu icin 1000 mg alsam yan suana kadar hic gormedigim yan etkiler zorlar ilk kurden? Sonucta son 3 hafta o yuzden? Yorumlarinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

gerek yok 3 haftada hiçbirşey değişmeyecek ilk kürden diğer kürlerde alacağın verimi düşüreceksin. aşırı gereksiz 1000 e çıksan ona alışan vucut bidaha 500 almaya kalkarsan tepkisizleşecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

750 almayi dusunuyorum.Benim anlamadigim 500 yerine 750 alirsam nasil ise yaramaz en azindan agirliklar bi tik artmaz mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

sen 750 ye geçtiğini hissedene kadar 2 hafta geçmiş olacak zaten 1 hafta sonra da bırakacaksın olayı ne ara arttıracaksın ağırlıkları ne ara adapte olacaksın ağırlıklara ? arrtıracaksan uzat 15 e en azından da bir işe yarasın yada dinleme boşuna vur kendine ne diyeyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Haklisiniz testo e kolay etki gosteren bi ilac degil gaza geld bi seyler yapmak isted bencede sacma:) Arayip iptal ettim siparisi 500 testo 400 bolde kurumu 10 haftada bitirip defineye gecicem.Uzatmayida dusunmuyorum pek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Ama 7. haftadayim ve 1 haftadan fazla suredir, 500 kalori surplus beslendigim halde kilo alimim durdu bu olay sinirlerimi bozdu.

Defineden sonra kilo olarak 75 in altina dusmek istemiyorum.Suan 77 kiloyum.(kure 70 baslamistim)

Definemde testo p. ve masteron ile yuzde 14 olan yag oranimi 10-11 lere cekecegim.Acaba kilo kac civarlarinda olacak kestiremiyorum.

Bi fikriniz var mi veya bi tavsiyeniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

define ağırlığını 5 kg arttırabildiysen daha ne istiyorsun o kadar olur zaten fazlası çok nadir görülür o yüzden deniliyor platoya ulaştıktan sonra kullanın steroidleri

yoksa herkes hayvan gibi gezerdi tabiri yerindeyse ileri kürlerde bu kadar da artmayacak bilesin 10 hafta gibi kısa bi sürede 3-5 kg define ağırlık(kuru kas kütlesi) arttırmak normal olanı ki bu kadarı anca ilk kürde oluyor sonraki kürlerde 2-3 anca herkesin hayali var ama malesef herşey o kadar kolay değil abartılıyor ülkemizde çok fazla.

dersen bahsedilen rakamlardaki artışlar yok mu var tabi ne kadar ekmek o kadar köfte ona göre ilaç seçimi dozaj seçimi peptid seçimi gh ayarlaması ile işin ucu kaçıyor. önemli olan büyüdüğünü gördüysen sıkıntı yok 10 haftalık kürün ortalama değeri 500 700 lira o paraya fazlasını bile almışsın emin ol :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Cok tesekkurler.Aynen dediginiz gibi cok cok memnunum gelismemde cok degistim yani.Belkide yillardir yapip artik gelisimim dogal olarak cok fazla olmadigindan, bu kadar memnun kalmis olabilirim.Ozaman artik define kurune bakicaz:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.