Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Chitizenfour

Dianabol mu anapolon mu?

Önerilen İletiler

Chitizenfour    84

Arkadaşlar sa sorum şu Anapolon mu daha efektif yoksa Dianabol mu? Bazıları eczane Anapolonun çalışmadığını söylüyor kendim bizzat denemedim ama istenileni vermediği söyleniyor . Ayrıca Dianabolun ortalama fiyatı ne kadar? Bu konu hakkında bilgili arkadaşlar yorum yapabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byreal22    50

Bende eczane anapolonunun çalışmadığını duydum forumda ama İran anapolunu mükemmel diyorlar, Güzel bi dianabol ortalama 25-30 euro bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
byreal22, 23 dakika önce yazdı:

Bende eczane anapolonunun çalışmadığını duydum forumda ama İran anapolunu mükemmel diyorlar, Güzel bi dianabol ortalama 25-30 euro bence

Orjinal dianabol tr ortamında bulmak zor aslında burak hocaya bi sorayım var mı elinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
Chitizenfour, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar sa sorum şu Anapolon mu daha efektif yoksa Dianabol mu? Bazıları eczane Anapolonun çalışmadığını söylüyor kendim bizzat denemedim ama istenileni vermediği söyleniyor . Ayrıca Dianabolun ortalama fiyatı ne kadar? Bu konu hakkında bilgili arkadaşlar yorum yapabilir mi?

eczane anapolon gözün kapalı alabilirsin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, 7 saat önce yazdı:

eczane anapolon gözün kapalı alabilirsin. 

Sen diyorsan alırım hocam cansın teşekkür ederim 🙏 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
Chitizenfour, 42 dakika önce yazdı:

Sen diyorsan alırım hocam cansın teşekkür ederim 🙏 

ama anapolon kullanırken gün aşırı 10 mg tamoxifen öneririm. çok fazla östrojenik bir ilaç

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

ama anapolon kullanırken gün aşırı 10 mg tamoxifen öneririm. çok fazla östrojenik bir ilaç

Dikkate alırım hocam birde konuyla alakasız bir soru sormak istiyorum. Masteron fiyatları ortalama ne kadar bilgin var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
Chitizenfour, 3 dakika önce yazdı:

Dikkate alırım hocam birde konuyla alakasız bir soru sormak istiyorum. Masteron fiyatları ortalama ne kadar bilgin var mı 

maalesef yok fakat dolu bir masteron neredeyse rimabolan fiyatlarında oluyor. o yüzden rimo kullanman çok daha mantıklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

maalesef yok fakat dolu bir masteron neredeyse rimabolan fiyatlarında oluyor. o yüzden rimo kullanman çok daha mantıklı

hocam aynı üründen mi bahsediyoruz karıştırmış olmayasınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Chitizenfour, 13 saat önce yazdı:

kendim şuan eczane anapolon kullanıyorum gayet iyi fakat hocamın dediği gibi tamoxifen iyi olur 6. günden direkt göğüs ucu batma yaşıyorum sıkıntı 😁

tarihinde Hwidka1 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Hwidka1, 13 saat önce yazdı:

kendim şuan eczane anapolon kullanıyorum gayet iyi fakat hocamın dediği gibi tamoxifen iyi olur 6. günden direkt göğüs ucu batma yaşıyorum sıkıntı 😁

Teşekkür ederim günde kaç mg alıyosunuz sabah öğle akşam 3 defa mı yoksa 2 defa mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
Chitizenfour, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim günde kaç mg alıyosunuz sabah öğle akşam 3 defa mı yoksa 2 defa mı

50mg kafi bunuda ikiye bölüp sabah kahvaltıda ve idmana gitmeden yarım saat önce alırsan etkisini güzel hissedersin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

50mg kafi bunuda ikiye bölüp sabah kahvaltıda ve idmana gitmeden yarım saat önce alırsan etkisini güzel hissedersin. 

Teşekkür ederim dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
otopsicikedi, 9 dakika önce yazdı:

Peki hocam dianabol kullanırken nelere dikkat etmeli 30mg günde testo enantet ve rimo 300

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
Slmrt, 4 dakika önce yazdı:

Peki hocam dianabol kullanırken nelere dikkat etmeli 30mg günde testo enantet ve rimo 300

Karaciğer koruyucularını aksatmadan kullanmanı öneririm. Milk thistil+ nac600. Ekstra olarak bidaha danabol kullanmamanı. Gereksiz yere kürün başında kendinizi yoruyorsunuz daha kürün bitmesine 3 4 ay varken kürün sonundan daha kötü degerlere 1 ayda ulaşmak hiç mantıklı değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

Karaciğer koruyucularını aksatmadan kullanmanı öneririm. Milk thistil+ nac600. Ekstra olarak bidaha danabol kullanmamanı. Gereksiz yere kürün başında kendinizi yoruyorsunuz daha kürün bitmesine 3 4 ay varken kürün sonundan daha kötü degerlere 1 ayda ulaşmak hiç mantıklı değil. 

Aslında hocam elimde anapolonda mevcut ama dianabolde mevcut hangisini eklesem diye düşünüyorum şuan sadece iran 500 enanthate ve 300 rimo aliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
Slmrt, 16 dakika önce yazdı:

Aslında hocam elimde anapolonda mevcut ama dianabolde mevcut hangisini eklesem diye düşünüyorum şuan sadece iran 500 enanthate ve 300 rimo aliyorum

Kalori olarak yeterince kendini zorladığın, ilaçları bırakıp dinlenmeye geçeceğin için son 4 hafta son kurşun olarak kullanabilirsin. Son haftalarda kullanılmasını önerme sebebim tamamen ardından dinlenmeye geçip sağlık fazına geçecek olman ve. Kürün sonundaki yorgunluğa iyi gelecek olması.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

Kalori olarak yeterince kendini zorladığın, ilaçları bırakıp dinlenmeye geçeceğin için son 4 hafta son kurşun olarak kullanabilirsin. Son haftalarda kullanılmasını önerme sebebim tamamen ardından dinlenmeye geçip sağlık fazına geçecek olman ve. Kürün sonundaki yorgunluğa iyi gelecek olması.

Hocam bende anapolonu kick start olarak düşünmüştüm. Bende son 5 hafta mı kullanayım . Testo e boldenon masteron kullanıcaktım . Masteronu sadece 10 hafta kullanıcam

tarihinde Chitizenfour tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
Chitizenfour, 4 saat önce yazdı:

Hocam bende anapolonu kick start olarak düşünmüştüm. Bende son 5 hafta mı kullanayım . Testo e boldenon masteron kullanıcaktım . Masteronu sadece 10 hafta kullanıcam

Bolde ile masteron sana baya dip e2 sorunu yaşatacaktır. masteronu definasyona saklamanı öneririm. kür yaparken ilaçların tüm yolaklarından faydalanmanı öneririm. örnek Test +rimo(dht)  +npp(nor19) bu şekilde daha faydalı ve dengeli oluyor.  o yüzden kimseye Testo bolde danabol önermiyorum 3 tane test türevi ilacı kullanmak gereksiz yere fazladan androjenik yan etkiye sebep oluyor. anapolon konusunda son haftalar kullanmanı tavsiye ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Bolde ile masteron sana baya dip e2 sorunu yaşatacaktır. masteronu definasyona saklamanı öneririm. kür yaparken ilaçların tüm yolaklarından faydalanmanı öneririm. örnek Test +rimo(dht)  +npp(nor19) bu şekilde daha faydalı ve dengeli oluyor.  o yüzden kimseye Testo bolde danabol önermiyorum 3 tane test türevi ilacı kullanmak gereksiz yere fazladan androjenik yan etkiye sebep oluyor. anapolon konusunda son haftalar kullanmanı tavsiye ederim 

Npp kullanmadım çekiniyorum açıkcası nedense . Ben e2 sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum açıkcası çünkü testoyu yüksek tutucam . Npp bilemiyorum çekiniyorum😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
otopsicikedi, 14.11.2023 - 22:08 yazdı:

Merhaba Kardeşim,

Hiç kür yapmadım ama 15 yıllık spor geçmişim var. Bugün eczaneden anapolon aldım, tecrübe etmek istedim. Sadece merak ettim,

1-) Tek başına anapolon, hiç küre girmemiş birini de şişirmeye yeter mi sence ?

2-) Günlük kaç mg almalıyım sence, kür konusunda tecrübem sıfır çünkü. 

3-) Kullanmadan önce test yaptırayım mı ? LH, FSH, T3, T4, Serbest Testo, Östrojen, Progesteron baktısam yeterli mi ?

4-) İlk kez kullanacak olmama rağmen yine de testoyu baskılar mı ? Hatta elektrikleri kesme noktasına götürür mü durumu ?

Not: Gün aşırı tamoxifen dediğin için gittim aldım eczaneden :) Teşekkür ederim.

tarihinde ErayB tarafından düzenlendi
YAZIM HATASI

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.382
ErayB, 2 saat önce yazdı:

Merhaba Kardeşim,

Hiç kür yapmadım ama 15 yıllık spor geçmişim var. Bugün eczaneden anapolon aldım, tecrübe etmek istedim. Sadece merak ettim,

1-) Tek başına anapolon, hiç küre girmemiş birini de şişirmeye yeter mi sence ?

2-) Günlük kaç mg almalıyım sence, kür konusunda tecrübem sıfır çünkü. 

3-) Kullanmadan önce test yaptırayım mı ? LH, FSH, T3, T4, Serbest Testo, Östrojen, Progesteron baktısam yeterli mi ?

4-) İlk kez kullanacak olmama rağmen yine de testoyu baskılar mı ? Hatta elektrikleri kesme noktasına götürür mü durumu ?

Not: Gün aşırı tamoxifen dediğin için gittim aldım eczaneden :) Teşekkür ederim.

Anapolon dht türevi bir ilaç olduğu halde östrojen üzerinden çalışır tüm etkilerini östrojen özellikli gösterir. Jinekomasti cinsel sorun sivilce depresyon vs + bunu testosuz kullanirsan döngün büyük ihtimalle kapanır. Bu ilacı kullanırsan gerçekten şişersin fakat sonra bırakınca işeyerek atarsın ve çok daha fazla geriye gidersin. Yaşayacağın yan etkilerden dolayı. Uyarıcılar(clen yohimhine efedrin)+ peptit dışında hiç bir ürünü testosteronsuz kullanamazsın. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.