Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Seymen54

Testo enanthate boldenon ve dianabolde arimidex

Önerilen İletiler

Seymen54    0

Selamlar kürde 2. Haftam vitaminler dışında arimidex kullanılmalı mıdır?

arimidex ne işe yarar? 

Reçetesiz alınır mı ve alınacaksa günde kaç tablet alınmalıdır? Teşekkürler 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seymen54    0
DeMoNhUnTeR, 2 dakika önce yazdı:

Östrojen çok yükselip jino olacak gibi olduğunda içilir 3 günde yarım tb

Hocam peki kan tahlilinde çıkar mı önümüzdeki hafta ya da 2 hafta sonra vermeyi düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Seymen54, 38 dakika önce yazdı:

Selamlar kürde 2. Haftam vitaminler dışında arimidex kullanılmalı mıdır?

arimidex ne işe yarar? 

Reçetesiz alınır mı ve alınacaksa günde kaç tablet alınmalıdır? Teşekkürler 🙏 

diğer konunda gördüm dozlarını, yaşadığın ereksiyon sorununu vs. henüz arimidexin ne olduğunu bilmeden küre giriyorsunuz cidden sıkıntı yaşayacaksınız maalesef 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seymen54    0
byreal22, 4 dakika önce yazdı:

diğer konunda gördüm dozlarını, yaşadığın ereksiyon sorununu vs. henüz arimidexin ne olduğunu bilmeden küre giriyorsunuz cidden sıkıntı yaşayacaksınız maalesef 

Arimidex antiöstrojen olduğunu okudum hocalarım proviron önerdi fakat kan tahlili verip duruma göre alacağım ayrıca ereksiyon sıkıntısının yine bu forumda boldenonun östrojen düşğklüğü yaptığı ondan kaynaklı olduğu yazılıydı düşünceyi savunduğumdan dolayı yazmıyorum öyle yazılıydı eğer düşüklüğünden yapıyorsa üstüne antiöstrojen almak mantıklı mı bir sürü yazı okudum birbirini desteklemeyen danabolun östrojeni arttırdığı falan kafam çok karıştı hesap açıp sormak istedim yazılacak yazılar neler olur diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325    34

boldenon östrojenini arttırırsa arttırır düşüremez,baskılayamaz.

Gereksiz alınan kesici kürünü baltalar,vücudu boşaltır anabolik görüntüden uzaklaştırır.

Kan testi vererek bunları görebilirsin.

göğüs ucunda ise hissiyat olduğunda tamoxifen alabilirsin, tamoxifen östrojeni durdurur azaltmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Seymen54, 11 saat önce yazdı:

Hocam peki kan tahlilinde çıkar mı önümüzdeki hafta ya da 2 hafta sonra vermeyi düşünüyorum 

İstendi ise çıkar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Kartal1325, 11 saat önce yazdı:

Gereksiz alınan kesici kürünü baltalar,vücudu boşaltır anabolik görüntüden uzaklaştırır.

göğüs ucunda ise hissiyat olduğunda tamoxifen alabilirsin, tamoxifen östrojeni durdurur azaltmaz

Bir kaç konuda dikkat ettim bolde kullanan kişilerde genelde e2 düşük çıkıyor hatta bir kaçta yorum gördüm "bir kez daha anladık ki bolde e2yi düşürüyor" tarzı. Bu konu hakkında ne diyorsun peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
trznd, 21 dakika önce yazdı:

Bir kaç konuda dikkat ettim bolde kullanan kişilerde genelde e2 düşük çıkıyor hatta bir kaçta yorum gördüm "bir kez daha anladık ki bolde e2yi düşürüyor" tarzı. Bu konu hakkında ne diyorsun peki?

Boldenon DHT türevi bir anaboliktir. Vücutta DHT ve E2 rekabet halindedir. Yani biri yüksekken diğeri düşer. Boldenon bende E2yi nerede ise sıfırlıyor. Bu da şiddetli kramp, kapalı iştah, düşük ruh hali olarak karşıma çıkıyor. Ha bir de DHT bağlı olarak sivilce patlaması. 

Evet DHT türevi anabolizanlar (boldenon, rimabolon, masteron) antiaromataz değillerdir. Lakin O dozda DHT vücuda girince ister istemez miktarı metabolizmaya bağlı olarak E2 düşüşüne sebep olurlar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seymen54    0
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Boldenon DHT türevi bir anaboliktir. Vücutta DHT ve E2 rekabet halindedir. Yani biri yüksekken diğeri düşer. Boldenon bende E2yi nerede ise sıfırlıyor. Bu da şiddetli kramp, kapalı iştah, düşük ruh hali olarak karşıma çıkıyor. Ha bir de DHT bağlı olarak sivilce patlaması. 

Evet DHT türevi anabolizanlar (boldenon, rimabolon, masteron) antiaromataz değillerdir. Lakin O dozda DHT vücuda girince ister istemez miktarı metabolizmaya bağlı olarak E2 düşüşüne sebep olurlar.

Hocam o etkili olabilir omuz ve kol tarafımda küçük beyaz beyaz sivilcelenme başladı toplu halde kan testi haftaya vereceğim de eğer dediğiniz gibiyse ne yapmak gerekir E2 için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Kartal1325, 13.11.2023 - 22:47 yazdı:

Boldenon östrojeni arttırır ? 

trznd, 14 saat önce yazdı:

Evet benim eski bir konum var test sonuçlarımda hatta o ara dikkat ediyorduk bolde kullananların e2 genelde düşük çıkıyordu karaciğerimde temizdi bu kadar sivilce nasıl bu kadar çıkıyor diyordum tabi dht patlayınca normal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398
Seymen54, 14.11.2023 - 23:38 yazdı:

Hocam o etkili olabilir omuz ve kol tarafımda küçük beyaz beyaz sivilcelenme başladı toplu halde kan testi haftaya vereceğim de eğer dediğiniz gibiyse ne yapmak gerekir E2 için ?

Boldenon sivilcesi için yapacak bir şey yok. DHT bloker ilaçlar var ama onu kullandığında da boldenon kullanmanın anlamı yok. Üstelik ereksiyon için çok tehlikeli ilaçlar. Vücut sivilceleri genellikle karaciğer yüzünden olmaz. Karaciğer yüzünden olanın adı çıbandır. Daha büyük, daha derin ve suludur. Bu ikisi hep karıştırılıyor. DHT hassasyeti olan bünyelerde extra kıllanma ile başlayan süreç maalesef sivilce tarlası ile sonuçlanabiliyor. Sakın ola sivilceleri sıkma. Ciltte izi kalıcı oluyor. 

Bu yüzden son yıllarda kürlere bakışım değişti. Artık tek bir anabolizan yerine metabolizmaya göre balans yakalanması gerektiğine inanıyorum.

Mesela 400 mg/hafta deca kullanacaksın diyelim. Bu sende östrojeni 100 birimlere çıkarıyor varsayalım. E bu sana çok geliyor ve yan etki yaşıyorsun. O halde decayı 250mgda tutup duruma bakmaklı. E2 hala seni etkileyen aralıkta mı değil mi? Eğer o aralıkta ise devam. Hayır değil ise daha çok doz düşürmek yerine yanına Decanın yan etkisi ile rekabet edecek yeni bir anabolizan eklemeli. Rimabolon, boldenon, masteron. yanına 200mg rimabolon eklediğini farz ediyorum. 3 hafta sonraki his ve test sonuçlarına göre yeniden doz ayarlanmalı vs. Böylece DHT - E2 arasındaki rekabet dengelenip yan etkisiz / düşük yan etkili kür yapılabilir. Prolaktin ise yine testlere göre dostinex ile balanslanır.

Günlük hayatta akıl danışanlar oluyor. Son dönemde testo + masteron tavsiye ettiğim kimse libido sorunu yaşamadı mesela. Masteron dozunu da yine E2 durumuna göre ayarlattım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.