Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

labslabs

YARIN 20 HAFTALIK KÜRÜME BAŞLIYORUM

Önerilen İletiler

labslabs    77

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 9 aydır para biriktirip bilgi topladım sonunda 20 haftalık kürüme başlıyorum eğer ölmezsem buraya video resim atarım zaten ne yaşadısaysam en ince ayrıntıysana kadar videoya alıp anlatmayı planlıyorum hepsini anlatcam kür bitince

İLK 10 HAFTA: 500 TESTO ENATH. 400 BOLDENON 3 KUTU FRAGMENT (İLK 5 HAFTA 50 MG TURİNABOLDE KULLANCAM) SONRA HASTANEYE GİDİP E2,TOTAL TESTO,FSH,LH VE KAN TESTİ YAPTIRCAM BU TESTİN SONUÇLARINA GÖRE PREGNLY LAZIM OLUP OLMADIĞINA KARAR VERİP ONA GÖRE KULLANCAM

SON 10 HAFTA: 700 TESTO 600 BOLDENON 2 KUTU FOLİSTANİN 344 3 KUTU FRAGMENT KULLANCAM BU SON 10 HAFTA BİLDİĞİN HAYVAN GİBİ YİCEM ZATEN İŞTAHI ÇOK OLAN BİRİYİM BOLDENONDA BENİ ACIKTIRIYOR ZATEN, SONRA TEKRAR HASTENEYE GİDİP E2,TOTAL TESTO,FSH, VE KAN TESTİ YAPTIRIP ONA GÖRE PCT YAPCAM PCT YAPARKENDE ANAVAR+KREATİN+KAHVE 3LÜSÜNDEN YARARLANCAM Kİ KÜRDEN ÇIKINCA MOTİVASYONUM DÜŞMESİN DİE

Şuanlık planım bu şekilde her şey hazır 1 kutu armidexim bile onu kürde kullanmıcam baktım göğüslerde yanma felan var günaşırı 1 tablet şikayetlerim geçince günaşarı yarım tabletle devam etcem

MERAK ETMEYİN KÜR BİTİNCE HANGİ MARKA KULLANDIM KİMDEN ALDIM HER ŞEYİ ANLATCAM BEFORE AFTERDA YAPCAM HEMDE VİDEOLU TAVSİYE VERMEK İSTEYEN VARSA SEVİNİRİM BUYURSUN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    214

nerden bilgi topladın ve neden büyük harfle yazıyorsun ?

10.haftadan sonra pregnyl vurman için 1 ay ara vermen gerekli araya pct yi sokmak için.

hgh frag 3 kutu birinde 3 kutu birinde kullanacağına ilk 10 haftayı bulk son 10 haftayı temiz yapsana ?

şöyle modifikasyon edeyim sana.

elindeki ürünler ile gitmen için antin kuntin dozaj olabilir kusura bakma bi kere boldenon küründe dozaj artımı her zaman daha iyi sonuç vermez boldenon dengeyi sever.testoyu yada boldenonu istediğin kadar arttırabilirsin ben ekstra alma diye böyle yazıyorum 700 600 de gidebilirsin komple.

1-20 600 mg testosteron

1-20 500 mg boldenon

1-5 turanabol 50 mg

5. haftada follistatin e başlangıç günlük 100 mcg(50 de vurabilirsin) şahsi önerim 5 flakona tamamlarsan daha güzel etki alırsın.

elinde kalan 6 flakon hgh fragment i ise günlük 200 mcg den kürün son 2 aylık kısmına (60 gün ediyor) koyman yönünde olacak

10-12 haftaya kadar büyüyeceksin kalori hesabında günlük k+500 yapacaksın.

son 8 hafta ise temiz gideceksin hafif diyet ve hit kardiolara önem vereceksin

kür ortasında pregnyl e gerek kalmayacak zaten bu ilaçlarda bu sürelerde gereksiz

kür sonunda teste göre bakılır. bu kür planı senin planından her türlü çok daha fazla verim verir karar gene de senin tabiki başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

1-cevabınız için teşekkürler en başta her yorum benim için değerlidir saygıyla yaklaşırım egom yoktur bunu belirteyim.BÜYÜK HARFLE YAZMAYI SEVİYORUM :) ŞİMDİ BEN FRAGMENTİ SADECE YAĞ YAKIMI İÇİN KULLANMICAM FRAGMENT AYNI ZAMANDA BÜYÜME HORMONUNUDA ARTIRIYOR KENDİM İÇİN ÖRNEK VEREYİM: Ben günlük 250 mcg x2 fragment vurduğum zaman büyüme hormonum haftalık 1.5 İU Dan 5Uİ kadar çıkıyor benim beslenme programım +1000 kalori zaten küre %7 yağ oranıyla giriyorum bildiğin hayvan gibi yicem o yüzden biraz daha az yağlanmak ve büyüme hormonum artsın die fragmenti kullancam fragment benim gözümde sadece makyaj folistanide sizin dediğiniz gibi kullancam folistanin kullanırken yanında kesnlikle fragmentide kullancam çünkü +1500 kalori alacağım yani ben bu kürü %25 yağ oranıyla bitirsem bile hiç umrumda olmucak çünkü ben sadece diet ve spor yaparak çok kolay yağ oranımı düşerebiliyorum.

2-Boldenon ve testoyu neden artıyorum derseniz ben küre 75 kilo gircem aksilik çıkmazsa 10. hafta 83 kilo olcam tabiki dozajları artırmak bana göre mantıklı o yüzden dozajları artırcam bana katılırmısınız bilmem

3-ŞİMDİ BENİM İÇİN EN ÖNEMLİ YERE GELELİM BEN AÇIKCA SÖYLEYİM PCT VE MCT KONUSUNDA PEK BİR BİLGİM YOK O KADAR ÇOK YAZI OKUMAMA RAĞMEN BİR ŞEY BİLDİĞİMİ DÜŞÜNMÜYORUM BU PCT'Yİ STEROİDLERİ SATIN ALDIĞIM KİŞİ SÖYLEDİ kendisine ve bilgisine güveniyorum.SİZİN DEMEK İSTEDİĞİNİZİ ŞU ŞEKİLDEMİ 20 HAFTA KÜRÜ YAPTIM SONRA E2,TOTAL TESTO,FSH,LH VE KAN TESTİ YAPIP ONA GÖRE PCT YAPIP KÜRÜ BİTİR DİYORSUNUZ

YANİ 10. HAFTADAN SONRA GİDİP BU TESTLERİ YAPTIRMAMA VE PREGNLY YAPTIRMAMA GEREK YOK MU ? BUNU AÇIKLARSANIZ BANA ÇOK MİNNATTAR KALIRIM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

1- hgh frag büyüme hormonunuzu arttırmaz ki iddia ettiğiniz 5 iu luk gh nin de kas gelişimine artısı çok minimal olur kas gelişimi istiyorsanız en az 8 iu almalısınız. 4-5 ui cildinizi güzelleştirir yağ yakımına yardımcı olur.

HGH Frag, sentetik HGH’nin (Human Growth Hormone-yani Büyüme Hormonu) sadece yağ yakım etkilerinin elde edildiği bir HGH türevidir. HGH’ye göre, yağ yakımında 12,5 kat daha etkilidir. Bunun nedeni, tüm maddenin tamamen yağ yakıma yönelik olmasından kaynaklanır.

büyüme hormonunu arttırmaz modifike edilmiş bir versiyonudur.

satıcınız size bunu söylediyse kandırmış biraz sizi ghrp6 ile cjc 1295 i kombin ederseniz ortalama 5.5 ui gh ortaya çıkartırsınız.

1000 kalori gibi bir diyet uygulayıp 75 den 83 e çıkamazsınız bu arada 1000 kalori şaka gibi bir rakam sadece 700 gr tavuk gögsü yeseniz bile haşlaması 1150 kalori ediyor ? ne yaparsanız yapın 2200 ün altına inmeyin uzun süre.metabolizmanızı yavaşlatırsınız kas gelişimi durur o şekilde kür ile bile kas inşa edemezsiniz altını çiziyorum 1000 kaloriyle ben yaparım diyen olursa alnını karışlarım. kas inşası için günlük kalorinizin üzerine +400 500 kalori fazladan almalısınız ki vucut biryerden bulsun da inşa başlasın. inşaata beton ve demir getirmeden binayı dikmeye çalışmaya benziyor bahsettiğiniz şey.

600-500 dozajları 90 ken bile sizi taşır rahat olun yani o konuda şüpheniz olmasın vucut kaldırmazsa 700 e 600 ü tertemiz yağlanır su tutarsınız.

kürün ortasında pregnyl vurmanız için felan tren enanthante boldenon testo gh kombinli min 12-16 haftalık kür ile 10-12 haftalık tren acetatlı bir definasyonu birleştirmeniz felan lazım arkadaş işi baya abartmış değerlerinize baktırırsınız östrojen vb şeylere müdahale edilmesi gerekiyomu karaciğer ne durumda diye fazlasına gerek yok kür sonu yetecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

1-günlük almam gereken kalorinin üzerine +1000 kalori alacağım yani günlük 2500 yakıyorum 3500 alacağım

2-Hayır kesinlikle ve kesinlikle fragment büyüme hormonunu artırıyor ben kendim normelde 1.5 İU üretiyorum haftalık,fragment kullandığı zaman 5 İU kadar çıkmıştı sizin dediğiniz grhp-6 ve cjc 1295 kombinesi 5.5 iu üretiyor ama 2 sinde toplam 400mcg alınca ben günlük 500 mcg vurdum fragmentten 0 şeker 0 tanlandırıcı tükettim bunun karşılığındaa büyüme hormonu seviyem haftalık 3.5 İU ARTTI ben daha fazla artmasını bekliyordum kombin yapınca daha çok artıyormuş ama günlük 500 mcg fragmentte benim 3.5 İU ARTTI SONUÇLARIMDA VAR ELİMDE ATABİLİRİM

3-BEN ZATEN VAZGEÇTİM BU FRAGMENTTEN FOLİSTANİNDEN ALDIĞIM FİATTAN VERİOM KUZENE kürdende çıkarıyorum o paraya defilasyon yapcam zaten uğraşamam onların enjektörleriyle fragmenti günde 3 kere vuruom çok ugun fiatlı olduğu için alıp depolamıştım yoksa peptidle işim olmaz ozaman dolar 2.8di şimdi ALMAYA kalksak oooo baş edilmez

4- Ozaman son kür planım şu şekilde 1-20 hafta 650 testo 550 boldenon ilaçlar tam yetiyor böyle, beslenme günlük almam gerekinin üzerine +500-1000 kalori arası yapcam, antremanda sıkıntı yok spor hocam çok iyi o konuda arimideximde var jinekomasti başlarsa kullanıcam gün aşırı 1 tablet şikeyetler geçince günaşırı yarım tablete düşürcem kür sonu E2,TOTAL TESTO,FSH,LH VE KAN TESTİ YAPTIRIP PCT YAPCAM

ŞİMDİLİK DURUM BU :( YEMİN EDİOM BU KÜR İŞİ BAŞLAMADAN YORULDUM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

ŞİMDİ MESAJ GELDİ BU KÜRÜ ESKİ SPOR HOCAMA ATMIŞTIM kendisi miili sporcu +90 kiloda ŞU ŞEKİLDE YORUM ATMIŞ

1- peptidleri çıkar daha kullanmana var ilerde kullanırsın tarzında şeyler yazmış (kuzene sattım zaten :D )

2-sizin önerdiğiniz gibi sabit doz git demiş 600 testo 500 bolde iş görür dedi

3-beslenme olarak yağ oranın düşük günlük alman gerekinin üzerine 750 kalori daha al yazmış

4-6. haftadan sonra haftadada 2 kere 500 iu pregnly çak yazmış kür bitesiye kadar (yani 6. haftadan sonra 20. haftaya kadar her hafta 2 kere 500iu 500 iu pregnly çakcam)

5-Mct için yan etki görmeden kullanma yazmış anteraman için taktik vermiş

6-before after atarsın online pctlik için siteme koyarım yazmış :D :D :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

kürü yine değiştirdim testo bolde dozajları aynı :) 4. haftadan 20. haftaya kadar haftalık 500 iu pregnly vuruyorum pct için dediğim testleri yapıyorum ona göre pct yapıp kapatıyorum konuyu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

girdim küre hadi hayırlısı :D ( 21.03.2017 ) 23.08.2017 görüşürüz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
girdim küre hadi hayırlısı :D ( 21.03.2017 ) 23.08.2017 görüşürüz :D

Gelişmeleri yaz kardeşim ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354
BÜYÜK HARFLE YAZMAYI SEVİYORUM :)

https://www.iienstitu.com/buyuk-harf-kullanmanin-sakincalari/

Ve bu son uyarıdır genele dair bir büyük yazım söz konusu olursa belirli haftalar sayısınca platform'dan uzaklaştırılacaksınız forum kurallarına aykırı hareketten.

Not : Kürünüz'de başarılar. :kas

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 haftadan preglyn cok erken normal kure devam et preglyn testislerde kuculme olursa kullan onunda dozajini soyleyeyim gunluk 100 iu 1 hafta boyunca kullanabilirsin hem fazla ostorojen sorunu olmaz hemde kurune minimum zarar ile devam edersin testis kuculmesi yoksa preglyn vurma hic ve eger suan testislerde sikinti toksa antremanlarina cok sert bir sekilde devam et vucut kullandigin ilaclari absorbe edecek gelisme anlamainda bu sekilde pek testislere yansimaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.