Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Sonraki kürüm için ürün stoklamaya karar verdim, ilk kürümde İran testo ve sp Deca kullandım fakat ilaçlar beklentimi karşılamadı. Biraz daha underground ürünlere yönelmeye karar verdim, yaşadığım şehirdeki yarışmacı bir arkadaş pharmtec ve optimum satıyor, söylediğine göre kendisi de kullanıyor bu iki markayı, pharmtec için çok sağlam diyor.

Fiyatlar bu şekilde, Testo e. 31€   boldenon 35€   Deca 35€ markayı araştırdım kimisi çok sağlam diyor kimisi tam dolu değil diyor daha önce kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

• Şaşkın 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

quacky    93

Yarışmacı serisini kullandim %50-%60 doludur max. Fiyatlarada fazla komisyon koymuş arkadaşın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Geleceğin Olympia'sı, 46 dakika önce yazdı:

Sonraki kürüm için ürün stoklamaya karar verdim, ilk kürümde İran testo ve sp Deca kullandım fakat ilaçlar beklentimi karşılamadı. Biraz daha underground ürünlere yönelmeye karar verdim, yaşadığım şehirdeki yarışmacı bir arkadaş pharmtec ve optimum satıyor, söylediğine göre kendisi de kullanıyor bu iki markayı, pharmtec için çok sağlam diyor.

Fiyatlar bu şekilde, Testo e. 31€   boldenon 35€   Deca 35€ markayı araştırdım kimisi çok sağlam diyor kimisi tam dolu değil diyor daha önce kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

İran testo zaten malum bu aralar ben dahil kimse memnun değil. Ancak SP decadan ne gibi etki aldın yada alamadın kaç hafta hangi dozda kullandın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert, 53 dakika önce yazdı:

İran testo zaten malum bu aralar ben dahil kimse memnun değil. Ancak SP decadan ne gibi etki aldın yada alamadın kaç hafta hangi dozda kullandın?

Kullanmaya başladığımda 85 kiloydum, 1 kilo bile alamadım günde 4000 kaloriye rağmen. 10 hafta 500mg kullandım. 4-5. haftalarda psikolojim değişti çok alıngan ve paranoyak birisine dönüştüm dostinex ile toparladım ilaç orijinaldi ama bilemiyorum ben sadece testoyla daha iyi verim aldım.

quacky, Bir saat önce yazdı:

Yarışmacı serisini kullandim %50-%60 doludur max. Fiyatlarada fazla komisyon koymuş arkadaşın 

Optimum yarışmacı serisi de varmış elinde fiyatlar daha uygun bunu tavsiye etti, upperdose sert ürünlermiş

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Geleceğin Olympia'sı, 3 dakika önce yazdı:

Kullanmaya başladığımda 85 kiloydum, 1 kilo bile alamadım günde 4000 kaloriye rağmen. 10 hafta 500mg kullandım. 4-5. haftalarda psikolojim değişti dostinex ile toparladım ilaç orijinaldi ama bilemiyorum ben sadece testoyla daha iyi verim aldım.

Senle bire bir aynı doz ve sürede bire bir aynı şeyleri yaşadım. O yüzden sordum zaten. Ya SP nin decasında sorun var ya da bizim bünyelere deca yaramıyo anlamadım. Bilen birinin bu durumu açıklığa kavuşturmasını isterdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

Optimum yarışmacı serisi de varmış elinde fiyatlar daha uygun bunu tavsiye etti, upperdose sert ürünlermiş

Bana satılan ürünlerde upperdose diye satildi.Riske atmani tavsiye etmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
quacky, 1 dakika önce yazdı:

Senin şuanki piyasada önereceğin marka hangisi olurdu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert, 9 dakika önce yazdı:

Senle bire bir aynı doz ve sürede bire bir aynı şeyleri yaşadım. O yüzden sordum zaten. Ya SP nin decasında sorun var ya da bizim bünyelere deca yaramıyo anlamadım. Bilen birinin bu durumu açıklığa kavuşturmasını isterdim.

Kullanan insanlara bakıyorum adamlar oturduğu yerden bile kütle koyuyor, ben o beslenmeye o antrenmanlara rağmen  pek bir verim alamadım 85 kilo girdim 85 kilo çıktım ama ilaç orijinaldi. 

quacky, 7 dakika önce yazdı:

Bu ilaçlarla yarışmaya hazırlanmış bir arkadaş kendisini tanıyorum bakalım deneyeceğim boldesini ve testosunu.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Geleceğin Olympia'sı, 1 dakika önce yazdı:

Kullanan insanlara bakıyorum adamlar oturduğu yerden bile kütle koyuyor, ben o beslenmeye o antrenmanlara rağmen  pek bir verim alamadım 85 kilo girdim 85 kilo çıktım ama ilaç orijinaldi. 

Bi dahaki kürüne SP npp yi tavsiye ederim. Şuan SP npp nin 5. Haftasındayım güzel etki alıyorum hem daha ucuz. Senle aynı durumda olduğumuz için söylüyorum bazı insanlara kısa ester ilaç daha iyi yarıyo.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
fert, 11 dakika önce yazdı:

Senin şuanki piyasada önereceğin marka hangisi olurdu?

Arenis medico, buddha(ödem sorunu olabilir ama ilaçlar ağzına kadar dolu), orjinal zphc, sp. Herşeyden önemlisi de doğru satıcı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert, 14 dakika önce yazdı:

Bi dahaki kürüne SP npp yi tavsiye ederim. Şuan SP npp nin 5. Haftasındayım güzel etki alıyorum hem daha ucuz. Senle aynı durumda olduğumuz için söylüyorum bazı insanlara kısa ester ilaç daha iyi yarıyo.

Npp ne kadar vuruyorsun kaç hafta yapıyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Npp ne kadar vuruyorsun kaç hafta yapıyorsun ?

Günlük 0.5 vuruyorum her gün vuruyorum ben 1cc lik enjektöre her gün 0.5 npp 0.3 testo prop ve 0.2 masteron vuruyorum. Ayrıca 2 günde 1 1cc boldenon vuruyorum. Bu da haftalık 800 bolde 350 npp 140 masteron ve 210 testo prop yapıyor. 5. Haftamdayım. Açıkcası en az 30 hafta gitmeyi düşünüyorum. Tüm ilaçlarım SP marka. Ama bu küre bir de uzun ester deca girmek istiyorum. Ama daha önce SP orjinal deca kullandım 10 hafta psikolojik yan etki ve jinekomasti dışında en ufak etki alamadım. O yüzden başka marka usun ester deca arıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
quacky, 15 dakika önce yazdı:

Arenis medico, buddha(ödem sorunu olabilir ama ilaçlar ağzına kadar dolu), orjinal zphc, sp. Herşeyden önemlisi de doğru satıcı.

Arenis Medico’yu öyle bir övdüler ki bana zamanında yok gırtlağına kadar dolu falan yıllardır ara ara satıcı bulamadım. (not: kaç yıl geçti hala bulamadım. 😄)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Geleceğin Olympia'sı, 4 saat önce yazdı:

Selamlar bana biraz saçma geldi konu çünkü mantıken 4k kkal beslendiğini yazmışsın alt mesajlarda bir insan ilaç kullanmasın bu seviyede beslenme ile bile doğal olarak dahi ileri gider sen ilaçlı 1 kg bile ileri gidemediğini söylemişsin :) Hadi ilaçlar yok de yani beslenmeyle senin ileri gitmen lazımdı. 4k kkal baklavadan almadıysan ortada başka bir yanlış var bence :) 

Bu markaların adının çok duyulmasının sebebi yıllarca aynı ham madde kalitesinde olması bunu hiç bozmamasından dolayı.

Bu bahsettiğin ilaçlarla ben 2 sene önce  bir küre girdim sonra daha yeni bir küre girdim hepsinde muhteşem sonuç aldım.

Bakın iyi sonuç aldım demiyorum muhteşem sonuç aldım diyorum :) İlacın birine yarama veya yaramama durumu olduğuna ben inanmıyorum şahsen.

Kür günlüğümü paylaşıyorum isteyenler inceleyebilir. 

@fert @quacky @Geleceğin Olympia'sı

SP DECA + IRAN TESTO + IRAN ANAPOLON ------  16 KG ALMIŞTIM ;) 

BUYURUN YORUMA ;)

20200630_172855.jpg.b19bb6b794407db1eb51eda8e703f8d4.thumb.jpg.4ea3e512e95e87483053b3743a0a371a.jpg IMG_20200916_212532_131.jpg.b35a52ce4528427aa1a7301c94ef2def.thumb.jpg.2f761ec8afe1bc46a3ddea3b6ad201ed.jpg

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1
  • Alkış 1
  • Ödül 2
  • Cool 2
  • Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.