Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaslıveofkeli

Kürümün 5. Haftası bitti boldenon dozajı hakkında yardıma ih

Önerilen İletiler

Hocalarım arkadaşlrım kürün 5. Haftası bitti 500 testo 400 boldenon kullanıyorum daha önce kür yaptım 5. Haftasına kadar anca 2 kilo kas alabildim gelişme gerçekten var vucutta git gide gelişiyorum ama bi kaç kilo daha almak istiyorum . Az kilo almamın sebebi temiz beslenmem .

Sorum şu

1) 6 . Haftadan itibaren boldenonu 600 mg e çıkarmak istiyorum 11. Haftadan itibaren de dozu 800 mg e çıkarmak istiyorum sorun olurmu ? Kürüm 18 - 20 hafta olacak .

2) testo enantathı 10. Haftadan sonra kesip yerine 300-400 mg propionate kullanmak istiyorum . Esteri değiştirsem sıkıntı olurmu ? Olacağını sanmıyorum ama genede sorayım istedim .

3) proviron çinko ve c vitamibi kullanıuorumm. Dozajlar attığında provironu kesip 2 günde bir yarım tablet arimidex almak istiyorum ve 10. Haftadan itibaren 300 tren acet eklicem cabaser kaç mg kullanmalıyım . Boldenon için proscar kullanmalımıyım kullanmasam bi sıkıntı olurmu . Teşekkğrler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

Oncelikle 800 mg cok gereksiz onunla birlikte testoyuda arttirman gerekli biliyorsundur umarim

Propionateye gececegim diyorsan define kutle istiyorum diyorsun boldenon ile definasyon yapilmaz su tutan ilac

6-12 750 testo 600 boldenon a gec

Bu seviyeden sonra 300 propionat seni kesmez 12-20 arasi 450 mg testo prop 300 mg masteron 225 mg yada 300 mg trenbolone ekle son 6 haftaya da oxan koyabilirsin cok kurumak istiyorum yuzde 10 12 yag oranim var dersen oxan yerime winstrol de koyabilirsin de bence gerek yok

3 gunde 1 mg ile 0.5 mg arasi kisiden kisiye gore degisir cabaser dozaji

Dedigim gibi yaparsan kuru12 den sonra arimidex e pek ihtiyacin yok belirtiye gore kullanirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oncelikle 800 mg cok gereksiz onunla birlikte testoyuda arttirman gerekli biliyorsundur umarim

Propionateye gececegim diyorsan define kutle istiyorum diyorsun boldenon ile definasyon yapilmaz su tutan ilac

6-12 750 testo 600 boldenon a gec

Bu seviyeden sonra 300 propionat seni kesmez 12-20 arasi 450 mg testo prop 300 mg masteron 225 mg yada 300 mg trenbolone ekle son 6 haftaya da oxan koyabilirsin cok kurumak istiyorum yuzde 10 12 yag oranim var dersen oxan yerime winstrol de koyabilirsin de bence gerek yok

3 gunde 1 mg ile 0.5 mg arasi kisiden kisiye gore degisir cabaser dozaji

Dedigim gibi yaparsan kuru12 den sonra arimidex e pek ihtiyacin yok belirtiye gore kullanirsin.

Hocam daha önce 12 haftadan fazla 400 mg boldenonu aşmadım . 15 16 haftada 600 mg daki etkisini merak ediyorum . 10.haftada testo prop a geçsem boldenonu 16 .haftada kessem olmazmı gerçekten merak ediyorum. Su tutan bi ilaç demişsiniz arimidex kullansam su tutumunu engellemezmi acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Boyununuz kilonuz yag oraniniz kac spor gecmisinix ne kadar ?

Onemli olan detaylar iceren sey hatta fotonuzu koyarsaniz daha yardimci oluruz altyapi kaldirir mi kaldiramaz mi yorum yapamiyorum

Kendimden ornek vereyim 184 86 kg yuzde 12 yag orani ben kullansam 600 de 800 de bana koymaz 20 hafta bile cunku baglanacak reseptor var herkesin doyum noktasi var o noktayi asarsaniz balon gibi sisme adetli kadin gibi yuzde ellerde ayaklarda vucutta sisme hali su toplama ve yanetki basgosterir

Yag oraniniz yuzde 10 lara yakinken ideal kilonuzun uzerinde iseniz sorun yok ama dersen bana yuzde 17 18 yag oranim var 180 e 80 kiloyum diye 12 hafta bile 600 kullanma derim sana ilacin mantigi olan kas uzerinde calismak ilacin calisabilecegi kas ve reseptor yok ise istersen 2000 mg al gene fark goremezsin anlatabilmisimdir umarim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyununuz kilonuz yag oraniniz kac spor gecmisinix ne kadar ?

Onemli olan detaylar iceren sey hatta fotonuzu koyarsaniz daha yardimci oluruz altyapi kaldirir mi kaldiramaz mi yorum yapamiyorum

Kendimden ornek vereyim 184 86 kg yuzde 12 yag orani ben kullansam 600 de 800 de bana koymaz 20 hafta bile cunku baglanacak reseptor var herkesin doyum noktasi var o noktayi asarsaniz balon gibi sisme adetli kadin gibi yuzde ellerde ayaklarda vucutta sisme hali su toplama ve yanetki basgosterir

Yag oraniniz yuzde 10 lara yakinken ideal kilonuzun uzerinde iseniz sorun yok ama dersen bana yuzde 17 18 yag oranim var 180 e 80 kiloyum diye 12 hafta bile 600 kullanma derim sana ilacin mantigi olan kas uzerinde calismak ilacin calisabilecegi kas ve reseptor yok ise istersen 2000 mg al gene fark goremezsin anlatabilmisimdir umarim

1.84 boyundayım 85 kiloyum kol ölçüm 42.7 yağ oranım %11-12 5 yıldır vw yapıyorum hiç ara vermeden . Ayrıca ondan öncede 9 yıl dövüş sporlarıyla ilgilendim . Vucudum çok iyi durumda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim kür geçmişim de var. Sürekli gerek tablet gerek enjeksiyon ilaçları çok kullandım fakat boldenon hep 2.. planda kaldı benim için . 95 kiloya çıktım fakat kendimimbeğenmedim şimdi fitness kasıyorum anlayacağınız :) boldenonu kaça çıkarmalıyım hocam lütfen bir yardım edin. 16 hafta kullanıcam ve bunun son 6 haftası enantat yerine propionate olacak .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

600mg yada 800 mg bile boldenon kullanabilirsin

800 kullanirsan minimum 200 mg 2 gunde bir propionate 600 kullanirsan 150 mg 2 gunde bir propionate son 10-16 masteron 300 mg haftalik 16-20 450 mg masteron haftalik tren acetat da ekleyeceksen son 8 haftaya haftada 300 mg koyarsin

Baska birseye orale felan gerek yok :)

Kur gunlugu yaparsan guzel olur son sekle sokup ama bahsettigim kur iyi suanda sana denersen memnun kalirsin :)

Bu arada ne kadar doz o kadar beslenme gerektigini heralde soylememe gerek yok basarilar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
600mg yada 800 mg bile boldenon kullanabilirsin

800 kullanirsan minimum 200 mg 2 gunde bir propionate 600 kullanirsan 150 mg 2 gunde bir propionate son 10-16 masteron 300 mg haftalik 16-20 450 mg masteron haftalik tren acetat da ekleyeceksen son 8 haftaya haftada 300 mg koyarsin

Baska birseye orale felan gerek yok :)

Kur gunlugu yaparsan guzel olur son sekle sokup ama bahsettigim kur iyi suanda sana denersen memnun kalirsin :)

Bu arada ne kadar doz o kadar beslenme gerektigini heralde soylememe gerek yok basarilar :)

1-10 hafta 500 testo ent

1-5 hafta 400 boldenon

6-12hafta 600 boldenon

11-18 hafta 800 boldenon

11-18 hafta 400 -600 (arttırarak) testo prop

11-18 hafta 300 tren acet.

Sizinde söyledikleriniz doğrultusunda kür planını bu şekilde ayarladım . Hocam masteron eklemicem saçım 400 boldenonda bile dökülüyor . 800 mg boldenon + masteronu kaldıramaz bu saçlar :) proscar eklemelimiyim küre acaba mg arttırdıkça . Bu arada cevaplarınız için teşekkürler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Bu sekilde kurde beslenmene cok dikkat etmelisin bu arada onu da soylemeliyim hele son 8 hafta 4 baklavan hic kaybolmamali hatta cut bile yapabilirsin diyet seviyesini karbonhidrattan kes yag ve proteinler kalsin

Proscar icin yorumum ailende gecmisinde prostat yok ise sikinti yok var ise 3 gunde yarim yada ceyrek tablet alabilirsin ama dozajlamasini senin yatkinligina gore yapmak gerek fazla yatkinsa 1 tablet de olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bu sekilde kurde beslenmene cok dikkat etmelisin bu arada onu da soylemeliyim hele son 8 hafta 4 baklavan hic kaybolmamali hatta cut bile yapabilirsin diyet seviyesini karbonhidrattan kes yag ve proteinler kalsin

Proscar icin yorumum ailende gecmisinde prostat yok ise sikinti yok var ise 3 gunde yarim yada ceyrek tablet alabilirsin ama dozajlamasini senin yatkinligina gore yapmak gerek fazla yatkinsa 1 tablet de olabilir.

Eyvallah hocam. Şuan 6 .haftadayım 4 tane baklavam var ama benim karın kısmı biraz yağlı ve hafif suda var ama kastığımda 4 baklava belirginleşiyor gerçi fazla karın da çalışmıyorum yanlış yapıyorum :/ haftada 5 gün antreman yapıyorum şuan ilk 10 haftası bulk olduğundan anttrman günleri yoğun karbonhidrat tüketiyorum yani antreman önce ve sonrasına birer tabak makarna ekliyorum iki üç günde bir meyve yiyorum oda çok kötü olduğumdan . Yoğun protein tüketiyorum özellikle evde olduğum sürece ağzım boş durmuyo fix hergün balık , kırmızı et, tavuk eti tüketiyorum . Birgün o birgün o değil. Omega 3 tablet yerine günde 2 tane light ton balığı tüketiyorum . 6 haftada diyetimi 1 kere bozdum bakalım böyle gidecekmi :) proscar a hiç girmiyim ama saç dökğlmesine karşı napcam bilmiyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Sac dokulmesine karsi saclarini cok kisa kestir 1 numara gibi 50 mg cinko al gunde yikanirken kafani tazyikli suyun altinda yikama mumkunse sacini hergun de yikama kokleri guclendirmek icin badem yagi tarzi seyler de surebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.