Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

billythekid

Hcg nereden, nasıl bulabilirim?

Önerilen İletiler

billythekid    21

Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar küre girmeyi düşünüyorum bu 2. kürüm olacak ama çok uzun yıllar geçti aradan. Daha önceki kürde ,kür içi hcg kullanmıştım düşük doz ve memnun kalmıştım. Tabi o zamanlar pregnyl mevcuttu sıkıntı yoktu.

Fakat şuan piyasada yokmuş sanırım. HCG stoklamadan küre girmek istemiyorum. Ovitrelle dışında eczanede pregnyl vs bulmak imkansız mı yoksa bulma ihtimali var mı acaba? @rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.542
billythekid, 8 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar küre girmeyi düşünüyorum bu 2. kürüm olacak ama çok uzun yıllar geçti aradan. Daha önceki kürde ,kür içi hcg kullanmıştım düşük doz ve memnun kalmıştım. Tabi o zamanlar pregnyl mevcuttu sıkıntı yoktu.

Fakat şuan piyasada yokmuş sanırım. HCG stoklamadan küre girmek istemiyorum. Ovitrelle dışında eczanede pregnyl vs bulmak imkansız mı yoksa bulma ihtimali var mı acaba? @rastlantisal @Rdm

Artık eczanelerde bile sahte pregnyl satıldığını duyuyoruz. Bu ilaç piyasada yok, olanlar da tezgah altından hatrı sayılır kişiler arasında tedarik ediliyor. Maalesef ovitrelle dışında bir seçenek şu sıralar çok zor, çok araştırman lazım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516
billythekid, 11 saat önce yazdı:

Tüp bebek merkezi yakınlarında ki eczanelerde bulunuyor 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.440
billythekid, 11 saat önce yazdı:

Yaklaşımını doğru buluyor ve takdir ediyorum. Ovitrelle al 2 tane at dolaba. O da iş görüyor. 2000UI pregnly yerine tam tüp Ovitrelle kullanırsın. Yetmezse 1 tane daha enjekte edersin. Yeterse sonraki kür için dolapta durur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    21

Çok teşekkür ediyorum. Haftalık kür içi 2x 250 ıu hcg kullanmak istiyorum ve ovitrelli o dozlarda ayarlamak mümkün mü acaba ? Hani ayrı bir yerde çoğaltsak oradan enjektörlere bölebilir miyiz? Yinede pregnyl soracağım belki bir ihtimal vardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    953
billythekid, 2 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ediyorum. Haftalık kür içi 2x 250 ıu hcg kullanmak istiyorum ve ovitrelli o dozlarda ayarlamak mümkün mü acaba ? Hani ayrı bir yerde çoğaltsak oradan enjektörlere bölebilir miyiz? Yinede pregnyl soracağım belki bir ihtimal vardır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.