Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertozkyaa

Cruise hakkında

Önerilen İletiler

mertozkyaa    25

Hocalarım oncelıkle tekrardan selamlar benım sorum size su mayıs ayından beri testo cyp yada prop seklınde 300 mg 400mg alıyorum bazen kısa donguler halında yanına masteron 300 200mg oda yanına peptidler sadece sımdı hocam 85 kılo ama sert adele koydum.

Guzel beslenmemle lakın testo komple kesınce baya dusus yasıyorum haftada 100 150 mg seklınde alsam 2 ye yada 3 bolup yanına pct eklesem vitamınleri vs beslenme zaten bozmuyorum bu sekılde yapabılırmıyım 2014den beri ilac gecmısım mevcut lakın pct yapınca tamamen kesınce cocuk gıbı kalıyorum :) 1 sene oncede bu konu hakkında sızden bılgı almıstım saygıla. @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.469
mertozkyaa, 14 saat önce yazdı:

Hocalarım oncelikle tekrardan selamlar. Benım sorum sizlere şu: Mayıs ayından beri testo cyp. yada prop. şeklinde 300mg / 400mg dozlarda testosteron kulanıyorum. Bazen kısa döngüler halinda yanına masteron 200mg / 300mg ekliyorum. Hocalarım 85kg ağırlığında ve sert adeleli bir görüntü elde ettim.

Güzel beslenmeme rağmen anabolik almayı kestiğimde düşüş yaşıyorum. Haftada 100mg - 150mg testosteron alsam ve bunları alırken PCT yapsam, beslenmeyi bozmadan destekleri kullanmaya devam ederek ilerleyebilir miyim? 2014 yılından beri ara ara ilaç kullanıyorum. Kürden ne zaman çıksam çocuk gibi kalıyorum. :) 1 sene önce de sizlerden yardım almıştım. @rastlantisal

Merhabalar.

Arkadaşlar lütfen imla ve cümle kurallarına dikkat edelim. Ne okuduğumu anlamam 10 dakikamı aldı. Üşenmedim yukarıdaki konuşma balonunu da olması gerektiği şekilde düzenledim. @mertozkyaaşu soruları benim düzenlediğim şekilde sorup insanları yormasan ne hoş olacak. Sizin yazarken vakit kaybetmemek için dikkat etmediğiniz şeylere, burada gönüllü olarak size yardımcı olabilecek arkadaşlar neden dikkat edip zaman harcasın?

Dönelim konumuza, Streoid kullanımının, kullandığın süre boyunca geçerli olan bir sihirden ibaret olduğunu her seferinde yazıyorum. Küre girerken bunu biliyor ve kabul ediyor olmanız gerekiyor. Sadece görüntü olarak değil, mental ve cinsel açıdan da düşeceksiniz. Ve buna kimsenin bir şey yapabilme ihtimali yok.

PCT boyunca kesinlikle ama kesinlikle hormon takviyesi alınmaz. PCT'nin doğasına aykırı bir durumdur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Arkadaşlar lütfen imla ve cümle kurallarına dikkat edelim. Ne okuduğumu anlamam 10 dakikamı aldı. Üşenmedim yukarıdaki konuşma balonunu da olması gerektiği şekilde düzenledim. @mertozkyaaşu soruları benim düzenlediğim şekilde sorup insanları yormasan ne hoş olacak. Sizin yazarken vakit kaybetmemek için dikkat etmediğiniz şeylere, burada gönüllü olarak size yardımcı olabilecek arkadaşlar neden dikkat edip zaman harcasın?

Dönelim konumuza, Streoid kullanımının, kullandığın süre boyunca geçerli olan bir sihirden ibaret olduğunu her seferinde yazıyorum. Küre girerken bunu biliyor ve kabul ediyor olmanız gerekiyor. Sadece görüntü olarak değil, mental ve cinsel açıdan da düşeceksiniz. Ve buna kimsenin bir şey yapabilme ihtimali yok.

PCT boyunca kesinlikle ama kesinlikle hormon takviyesi alınmaz. PCT'nin doğasına aykırı bir durumdur.

Bu aralar işler yoğun değil herhalde :) Dünyanın en güzel dillerinden biri Türkçe ve onu kullanamayan biri görünce ben de çok üzülüyorum, bazen kızıyorum hatta. Bugün üzgün değil kızgın günümdeyim galiba ve ben olsam düzeltmeyi bırak, cevap bile vermezdim sanırım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Bu aralar işler yoğun değil herhalde :) Dünyanın en güzel dillerinden biri Türkçe ve onu kullanamayan biri görünce ben de çok üzülüyorum, bazen kızıyorum hatta. Bugün üzgün değil kızgın günümdeyim galiba ve ben olsam düzeltmeyi bırak, cevap bile vermezdim sanırım.

Peki hocam haklısınız 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.