Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lordofdreams

2. Kür Hakkında

Önerilen İletiler

Dostlar iyi günler yaş 25 .

Geçen sene bu zamanlar 12 haftalık bir 500 sustanon kürü yapmıştım fakat hiç verimli geçirememiştim. Gerek beslenme gerek antrenman olarak rezil bir durum vardı . Kür içinde de arimidex almamıştım . Çok fazla sivilcelenme olmuştu . Kür sonu tedavide yapmamıştım . Sadece kür içinde her hafta 500 pregnyl vurmuştum .

Velhasıl bu sene idman düzenim beslenmem vs yerinde tekrar küre gireyim diyorum . Fakat bazıları geçen kür de sen 500 sustanon almıştın bu kürde daha fazlasını alman gerekiyor şeklinde şeyler söylediler . Fakat ben o kürde kas mas alamadım sadece su tuttum kür sonunda da her şey gitti :) .

Siz ne düşünüyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

levent8181.    0

500 sustanon ıle ılk kurde ıyı kotu etkı alırsın ama kur ıcınde pregnly gerekız bence kür ıcınde pregnly kullanılcak bir kür degıl only testo kürü bana kalırsa herşeyını hazırla ve düzgün kür yap uzun esterlı bı testosteron yanına boldenon gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boy kilo yağ oranı spor geçmişi ?

178 boy 82 kilo düzenli bir spor geçmişi yok kışın devam yazın iş güç yoğunlaşıyor bırakıyoruz :) . ama bu sene bırakmayacağım nasipse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

bundan önce verim alamamanızın nedenleri

altyapının yeterli olmaması

büyük ihtimalle makro sayılmadan ve kalori hesabı yapılmadan düzensiz beslenme

yağ oranı yüksekliği

şuanda da yağ oranınızı ölçtürün 13 ün üzerindeyse hiç girmeyin(üstteki 2 baklava tam alttaki 2 flu görünecek

ve hiçbir zaman 15 in üzerine çıkılmamalı kür esnasındada hem hormon düzeni olarak hemde bıraktıktan sonraki pct ve kalıcılığı etkileyeceğinden vucut fazla oynaklık sevmez her zaman kendini biryere sabitlemeye çalışır hızla değişen oranlar hızla eski haline döner bu yüzdendir ki uzun ve temiz gidilen kürler en kalıcı etkiyi yaratır.

günde en az 700 gr mix et ve 1000 gram karbonhidrat ürününün yanında 10 yumurta yemeyecekseniz etrafını makrolarınıza ve kalori açığınıza göre doldurmayacaksanız boşuna kürek çekmeyin kür ve kürden sonraki hayatınızda bunu yapacağınıza dair bir sözleşme imzaladıgınızı unutmayın yoksa ilk sefer gibi olur sonuçlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bundan önce verim alamamanızın nedenleri

altyapının yeterli olmaması

büyük ihtimalle makro sayılmadan ve kalori hesabı yapılmadan düzensiz beslenme

yağ oranı yüksekliği

şuanda da yağ oranınızı ölçtürün 13 ün üzerindeyse hiç girmeyin(üstteki 2 baklava tam alttaki 2 flu görünecek

ve hiçbir zaman 15 in üzerine çıkılmamalı kür esnasındada hem hormon düzeni olarak hemde bıraktıktan sonraki pct ve kalıcılığı etkileyeceğinden vucut fazla oynaklık sevmez her zaman kendini biryere sabitlemeye çalışır hızla değişen oranlar hızla eski haline döner bu yüzdendir ki uzun ve temiz gidilen kürler en kalıcı etkiyi yaratır.

günde en az 700 gr mix et ve 1000 gram karbonhidrat ürününün yanında 10 yumurta yemeyecekseniz etrafını makrolarınıza ve kalori açığınıza göre doldurmayacaksanız boşuna kürek çekmeyin kür ve kürden sonraki hayatınızda bunu yapacağınıza dair bir sözleşme imzaladıgınızı unutmayın yoksa ilk sefer gibi olur sonuçlar.

teşekkür ederim . peki geçen kürde 500 almıştım bu sefer 750 almalıyım diyenler var bunun hakkında bir şey söylemediniz. sorun yok demek ki 500 gireceğim . Ama sizin yazdığınız kadar et yeme ihtimalim ne yazık ki yok .

sizin günlük beslenmeniz o şekilde mi ? tebrik ederim . çok ciddi bir bütçe gerektiriyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
federal    0

sustanon sıkıntılı ilaç sağlam testo enath. kullan bence sıkıntılı dediğim çok ödem yapıyor pahalı bir gün zirve testo seviyen bir gün dip bence kullanma illa kullancaksan dozajı böl haftada 2 gün vur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

bence testo cypionate yada enanthante kullanın500 mg kadar

sustanonda 750 mg büyük bir dozaj bu arada 1-0 olsun bizim olsun mantığı ile girilen only testo küründe çok gereksiz kaçacaktır sonraki kürlerdeki veriminizi de baltalar.

400 mg kadar boldenon eklemeyi düşünebilirsiniz.

mix et dana eti hergün değil tabikide haftada en az 2 maksimum 3 gün dana eti yiyorum ve öneriyorum 1 gün balık geri kalan günlerde tavuk ve hindi karıştırıyorum. hindi balık tavuk rotasyonu da yapabilirsiniz kaldı ki nacizane püf noktası vereyim bim de banvit marka hindi gögüsü 15 tl tavuk gögüsüne 13 14 tl vereceğinize hindi yemeniz daha mantıklı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bence testo cypionate yada enanthante kullanın500 mg kadar

sustanonda 750 mg büyük bir dozaj bu arada 1-0 olsun bizim olsun mantığı ile girilen only testo küründe çok gereksiz kaçacaktır sonraki kürlerdeki veriminizi de baltalar.

400 mg kadar boldenon eklemeyi düşünebilirsiniz.

mix et dana eti hergün değil tabikide haftada en az 2 maksimum 3 gün dana eti yiyorum ve öneriyorum 1 gün balık geri kalan günlerde tavuk ve hindi karıştırıyorum. hindi balık tavuk rotasyonu da yapabilirsiniz kaldı ki nacizane püf noktası vereyim bim de banvit marka hindi gögüsü 15 tl tavuk gögüsüne 13 14 tl vereceğinize hindi yemeniz daha mantıklı olacaktır.

Sustanonu 500 girsem nasıl olur peki ? Sustanonda ısrar etmemin sebebi kolay bir şekilde alabilecek olmam :) . Ama enant ve cypionate için satıcılarla iletişime geçmem lazım ve şimdilik satıcılardan uzak duruyorum çünkü çoğuna sadece enanthe istiyorum dediğim zaman tek başına bir işe yaramaz deca boldenon danabol Allah ne verdiyse yazdılar .

Hindi tavsiyesi içinde teşekkürler . Bende et olarak ton balığı tüketiyorum günde 200 gr kadar . 50 gr 2 lira . kampanyalı olanları . güzel oluyorr .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

konserve ürünlerin fazlası zararlı ve hergün derin deniz balıklarını yemeyin ağır metal birikmesi yaşarsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Bence de 2.kurde boldenon eklemeniz mantikli olabilir ama illa testo girecegim sadece diyorsaniz 500 sustanon yeterli olur tabiki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozelharekat    0

lordofdreams kür sonu pct nasıl yaptın arimidex neden kullanmadın nasıl oldu anlatabilirmisin ?

@tolgacan94 bende kürde arimidexi bıraksammı acaba bu arkadaş kullanmamış . özel mesaj attım bir de ona da bakabilrmisiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

arimidex şart değil fakat kendinizi haftada 2 defa el ile muayene yapmalısınız gogus uçlarınızda sertleşme acı hissi gördüğünüz anda arimidex şart

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.