Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SERKO

Definasyon kürüm

Önerilen İletiler

SERKO    303

Arkadaşlar Merhaba uzun zamandır yapmayı düşündüğüm definasyon kürüme kısmetse pazartesi başlıyor olacağım.Marka olarak arenis medicoyu tercih ettim daha öncede kullandığım verim aldığım bir marka özellikle treni çok iyidir.Hadi bakalım hayırlısı..

kür öncesi fotografı eklicem.Şuanda ki ölçüler kilo 88 boy 180 kollar 47

1-10 hafta 400 mg propionate 

1-10 hafta 300 mg tren acetat

4-10 hafta 300mg masteron ve her idman sonrası 50-100 mcg arası igf 1 lr3 koruyucu olarak d ve c vitaminleri balık yağı milk thistle ve nac 600 multivamin duruma göre arimidex ve dostinex kullanacağım suplementler izole whey,eaa,citruline,pre workout...herkese iyi forumlar

Kur öncesi...

IMG_20231004_152055.jpg.21b213f1973db2d2519dafa75e9ebae7.thumb.jpg.bb8fd4a96887d0c977274aa68b5cc6b5.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mahmutaga    35
SERKO, 04.10.2023 - 15:14 yazdı:

Arkadaşlar Merhaba uzun zamandır yapmayı düşündüğüm definasyon kürüme kısmetse pazartesi başlıyor olacağım.Marka olarak arenis medicoyu tercih ettim daha öncede kullandığım verim aldığım bir marka özellikle treni çok iyidir.Hadi bakalım hayırlısı..

kür öncesi fotografı eklicem.Şuanda ki ölçüler kilo 88 boy 180 kollar 47

Hadi bakalim kardesim guzel kür bence. Inshallah sag saglam guzel gecer. Ben Once Arenis kullandim ve baya Iyi sonuc aldim. Arenis saglam ürün bence. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
SERKO, 04.10.2023 - 15:14 yazdı:

planlama ilaçlar vs çok güzel geriye sadece senin disiplinin kalıyor bide igf1 de var daha ne olsun🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
Mahmutaga, 17 saat önce yazdı:

Hadi bakalim kardesim guzel kür bence. Inshallah sag saglam guzel gecer. Ben Once Arenis kullandim ve baya Iyi sonuc aldim. Arenis saglam ürün bence. 

sagol hocam..Evet arenis çok iyi ürün güzel çalışıyor tren ve boldesi özellikle

metropol, 17 saat önce yazdı:

planlama ilaçlar vs çok güzel geriye sadece senin disiplinin kalıyor bide igf1 de var daha ne olsun🙂

igf ilk defa kullanıcam umarım istediğim verimi alırım hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
SERKO, 3 saat önce yazdı:

sagol hocam..Evet arenis çok iyi ürün güzel çalışıyor tren ve boldesi özellikle

igf ilk defa kullanıcam umarım istediğim verimi alırım hocam 

almaz olurmusun igf1 mükemmel bir şey bir de definasyonda kullanıyorsun düşük kalorilere düştüğünde aklında sakın kas kaybı olmasın bu kürde tamamen imkansız üstüne kas kütlesi eklersin çok değil 1.5 2aya bambaşka biri olursun ama bu tarz kuvvetli kürlerde tükenene kadar gideceksin ki en iyi sonucu al bakalım nasıl bir şey çıkacak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
metropol, 21 saat önce yazdı:

almaz olurmusun igf1 mükemmel bir şey bir de definasyonda kullanıyorsun düşük kalorilere düştüğünde aklında sakın kas kaybı olmasın bu kürde tamamen imkansız üstüne kas kütlesi eklersin çok değil 1.5 2aya bambaşka biri olursun ama bu tarz kuvvetli kürlerde tükenene kadar gideceksin ki en iyi sonucu al bakalım nasıl bir şey çıkacak

arenisin ghrp 6 sını kullandım çok iyiydi bakalım igf i nasıl yan etkilerini de merak ediyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
SERKO, 42 dakika önce yazdı:

arenisin ghrp 6 sını kullandım çok iyiydi bakalım igf i nasıl yan etkilerini de merak ediyorum

Abi selam aresisin satıcısı yok diye biliyorum Türkiye’de.Yurtdışından mı getirdiniz acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
sonmez, 3 dakika önce yazdı:

Abi selam aresisin satıcısı yok diye biliyorum Türkiye’de.Yurtdışından mı getirdiniz acaba?

şöyle izmir de bir arkadaşım vardı o bıraktı bu işleri sonra ben aylık 1500 2000 euroluk getirmeye başladım sırbistandan tırla sonra bende bıraktım şimdi var biri yine getiren ama bende baya bir arenis var kendime sakladığım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
SERKO, 18 dakika önce yazdı:

şöyle izmir de bir arkadaşım vardı o bıraktı bu işleri sonra ben aylık 1500 2000 euroluk getirmeye başladım sırbistandan tırla sonra bende bıraktım şimdi var biri yine getiren ama bende baya bir arenis var kendime sakladığım 

Anladım abi bulabilirsem alacağım ben de inşallah güzel marka gerçekten arkadaşım kullandı evrim geçirdi çocuk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

evet arenis global marka özellikle treni boldenonu ve peptidleri çok iyi burdaki fiyatları da mesela acetatı 48 euro propu 30 euro falan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
SERKO, 6 dakika önce yazdı:

evet arenis global marka özellikle treni boldenonu ve peptidleri çok iyi burdaki fiyatları da mesela acetatı 48 euro propu 30 euro falan

Fiyatlar da çok iyiymiş ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
sonmez, 9 dakika önce yazdı:

Fiyatlar da çok iyiymiş ya 

yani diğer markalara göre iyi evet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 1 saat önce yazdı:

yani diğer markalara göre iyi evet 

Arenis’i çok aradım her yere sordum bulamamıştım sonra pes ettim. Yahu siz nereden buluyorsunuz??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
Arenn, 1 dakika önce yazdı:

Arenis’i çok aradım her yere sordum bulamamıştım sonra pes ettim. Yahu siz nereden buluyorsunuz??

ben 5 defa sırbistandan toplamda 15 bin euroluk ürün getirttim.Ama sonra o kanal kapandı :( İzmir deki arkadaşda bıraktı bu işleri..şuan var satanlar ama ben stok yaptığım için ordan kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 3 dakika önce yazdı:

ben 5 defa sırbistandan toplamda 15 bin euroluk ürün getirttim.Ama sonra o kanal kapandı :( İzmir deki arkadaşda bıraktı bu işleri..şuan var satanlar ama ben stok yaptığım için ordan kullanıyorum

Konuşmadığım satıcı sormadığım insan kalmadı ya yok arkadaşım yok bir ara delirttilerdi beni. Hala bulamıyorum bi bulsam tam anlamıyla çok şeyler değişecek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

Ben pazartesi başlıcam inşallah arenis kulllandığım en iyi 2 3 markadan biri istanbulda yaşıyorsan herşeye ulaşabiliyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, Şimdi yazdı:

Ben pazartesi başlıcam inşallah arenis kulllandığım en iyi 2 3 markadan biri istanbulda yaşıyorsan herşeye ulaşabiliyorsun

Antalya’da yaşıyorum maalesef 🥲

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

satıcı bende mevcut ama biliyorsun forum kuralları gereği satıcı ismi paylaşmak yasak burak hocaya ulaş istersen onda var mı bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 1 dakika önce yazdı:

satıcı bende mevcut ama biliyorsun forum kuralları gereği satıcı ismi paylaşmak yasak burak hocaya ulaş istersen onda var mı bilmiyorum

Yok yok paylaşma yasak biliyorsun. Sağlık olsun bir şekilde karşıma çıkıp denenmesi dileğiyle. Biz yine bildiklerimizden devam edelim 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

Usta bildiklerimizde boş ürünler doluları da normal olarak çok pahalı ama ben mesela ucuz ilaç asla almam sp balkan bodytech spectrum zhpc falan iyi diyorlar 

4.hafta bir form ekleyeyim dedim

IMG_20231108_171632.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.