Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zodi

Standart bir pct doğru mu?

Önerilen İletiler

Zodi    21

Herkese iyi forumlar.
Bugün öğlen saatlerinde ki her zaman gittiğim doktoruma randevum için gidip tahlil yaptırmak istedim fakat sabahtan olması gerektiği değerlerde oynama olabileceği yanıltabileceğini söyledi en erken randevu bugün öğlen olduğu için bir sonraki randevu tarhiyle arada 20 gün olduğu için almıştım aç karna gittim fakat dediğim gibi işlem maalesef yaptıramadım iş yerinden çok zor izin aldığım için yakın zaman da tekrar tahlil yaptırma şansım düşük olacaktır. 20 Hafta 500mg testo 400mg bolde kullandıktan sonra 4 hafta TRT gidip 10 Hafta propionat ve masteron haftalık 300mg olacak şekilde kullandım. Standart bir pct protokolü ile Ovitrelle sonrası klomen tamoksifen ile 40-45 günlük bir pct sonrasında tahlillerime baktırmam dönüşü olmayan bir risk yaratır mı? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.396
Zodi, 1 saat önce yazdı:

Herkese iyi forumlar.
Bugün öğlen saatlerinde ki her zaman gittiğim doktoruma randevum için gidip tahlil yaptırmak istedim fakat sabahtan olması gerektiği değerlerde oynama olabileceği yanıltabileceğini söyledi en erken randevu bugün öğlen olduğu için bir sonraki randevu tarhiyle arada 20 gün olduğu için almıştım aç karna gittim fakat dediğim gibi işlem maalesef yaptıramadım iş yerinden çok zor izin aldığım için yakın zaman da tekrar tahlil yaptırma şansım düşük olacaktır. 20 Hafta 500mg testo 400mg bolde kullandıktan sonra 4 hafta TRT gidip 10 Hafta propionat ve masteron haftalık 300mg olacak şekilde kullandım. Standart bir pct protokolü ile Ovitrelle sonrası klomen tamoksifen ile 40-45 günlük bir pct sonrasında tahlillerime baktırmam dönüşü olmayan bir risk yaratır mı? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

Öncelikle test sonuçlarını görelim. 60 gün pct yapman işleri daha garantiye alır. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
rastlantisal, 38 dakika önce yazdı:

Öncelikle test sonuçlarını görelim. 60 gün pct yapman işleri daha garantiye alır. 

Anlıyorum hocam fakat bugün için dahi çok zor izin aldım tekrar izin istersem muhtemelen insan kaynaklarında bulacağım kendimi.. :) Yarın itibariyle ovitrelle 1 doz kullanıp devamında 1 hafta günde 2 klomen 2 tamoksifen sonrasında 1 klomen 1 tamoksifen ile pct başlamayı düşünüyorum dediğiniz gibi 60 güne tamamlayacağım. PCT bitişinde tahlil sonuçlarımı terkar sizlerin görüşlerine sunarım. Bu durumda mecburi Tahlil veremeden gireceğim PCT protokolü herhangi bir hasar veya dönülmez noktaya götürür mü hocam?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
Zodi, 14 saat önce yazdı:

Anlıyorum hocam fakat bugün için dahi çok zor izin aldım tekrar izin istersem muhtemelen insan kaynaklarında bulacağım kendimi.. :) Yarın itibariyle ovitrelle 1 doz kullanıp devamında 1 hafta günde 2 klomen 2 tamoksifen sonrasında 1 klomen 1 tamoksifen ile pct başlamayı düşünüyorum dediğiniz gibi 60 güne tamamlayacağım. PCT bitişinde tahlil sonuçlarımı terkar sizlerin görüşlerine sunarım. Bu durumda mecburi Tahlil veremeden gireceğim PCT protokolü herhangi bir hasar veya dönülmez noktaya götürür mü hocam?

Hayır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
rastlantisal, 23.09.2023 - 07:44 yazdı:

Hayır.

Hocam Ovitrelleyi bugün bulabildim ve bir doz olmak üzere enjekte ettim.

Klomen ve tamoksifen için bir kaç gün beklemeli miyim yoksa bu gece onları da başlatmalı mıyım? @rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
Zodi, 29.09.2023 - 21:10 yazdı:

Klomen ve tamoksifen için bir kaç gün beklemeli miyim yoksa bu gece onları da başlatmalı mıyım? @rastlantisal @Rdm

Bekle diyen görüşte var, hayır bekleme aynı gün kullan diyende. 3 Gün bekleyip al gitsin. Aradaki süreyi uzun tutma yeter.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Zodi, 29.09.2023 - 21:10 yazdı:

Son okuduğum araştırmalara göre, hcg ile birlikte tamoksifen kullanımı öneriliyor. Çünkü jinekomasti sanılanın aksine sadece kür esnasında değil, yanlış uygulanan pct sürecinde ve yüksek doz hcg kullanımı sırasında meydana gelebiliyor. Ama ovitrelle çok da etkili olmadığı için kullanmasan da pek değişen bir şey olmaz.

Özetle @rastlantisal dedeyi dinleyebilirsin :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Hocalarım tekrardan merhaba ;

Pct sürecimin 55. günündeyim kısa bir özetle 1 Tam doz ovitrelle sonrasında 5 gün 100 mg klomen 40 mg tamoksifen kullanrak başlayıp devamında 50Mg Klomen 20 Mg tamoksifen ile sürecim sürüyor bugün son dozu alıp bırakmayı düşünüyorum aşağı da ise bazı sorularım olacak şimdiden teşekkür ederim. 

- Enantat 500mg -Boldenon 400mg BULK / Propionat 300mg masteron 300mg Define olmak şartıyla 10 aylık kür sonrasında 55 günlük uyguladığım protokol yeterli olacak mıdır yoksa devam etmem gerekli mi?

- Testistlerim tabii ki kür zamanına kıyasla büyüdü fakat tam olması gereken kıvamda değil gibi Klomen ve tamoksifen sürecini sonlandırdıktan sonra bir doz daha ovitrelle vurulmak ne derece mantıklı olur? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
Zodi, 14 saat önce yazdı:

Hocalarım tekrardan merhaba ;

Pct sürecimin 55. günündeyim kısa bir özetle 1 Tam doz ovitrelle sonrasında 5 gün 100 mg klomen 40 mg tamoksifen kullanrak başlayıp devamında 50Mg Klomen 20 Mg tamoksifen ile sürecim sürüyor bugün son dozu alıp bırakmayı düşünüyorum aşağı da ise bazı sorularım olacak şimdiden teşekkür ederim. 

- Enantat 500mg -Boldenon 400mg BULK / Propionat 300mg masteron 300mg Define olmak şartıyla 10 aylık kür sonrasında 55 günlük uyguladığım protokol yeterli olacak mıdır yoksa devam etmem gerekli mi?

- Testistlerim tabii ki kür zamanına kıyasla büyüdü fakat tam olması gereken kıvamda değil gibi Klomen ve tamoksifen sürecini sonlandırdıktan sonra bir doz daha ovitrelle vurulmak ne derece mantıklı olur? 

Bu testis konusu muamma. İnsanın algısı çok bozulabiliyor. 

Şuan LH, FSH ve total testosteron testi yaptırabilirsin. Sonuçları bize atarsan tamam mı devam mı üzerinden konuşuruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
Rdm, 02.10.2023 - 09:44 yazdı:

Son okuduğum araştırmalara göre, hcg ile birlikte tamoksifen kullanımı öneriliyor. Çünkü jinekomasti sanılanın aksine sadece kür esnasında değil, yanlış uygulanan pct sürecinde ve yüksek doz hcg kullanımı sırasında meydana gelebiliyor. Ama ovitrelle çok da etkili olmadığı için kullanmasan da pek değişen bir şey olmaz.

Özetle @rastlantisal dedeyi dinleyebilirsin :) 

hocam ben 1 adet ovitrelle işe yarayacağını düşünmuyorum ben tedavide ovitrelli haftada 3 gün 3 ay kullandım tüm değerlerim düzeldi ama doktorum hayır yetmez bir 3 ay daha kullanacaksın dedi..yani haftada 3 ovitrelle 2 meriofert tam 6 ay sonu. total testom +15 oldu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
SERKO, 1 saat önce yazdı:

hocam ben 1 adet ovitrelle işe yarayacağını düşünmuyorum ben tedavide ovitrelli haftada 3 gün 3 ay kullandım tüm değerlerim düzeldi ama doktorum hayır yetmez bir 3 ay daha kullanacaksın dedi..yani haftada 3 ovitrelle 2 meriofert tam 6 ay sonu. total testom +15 oldu

Ovitrelle zaten biz erkekler için uygun bir ilaç değil, yoklukta kullanmaya çalışıyoruz. Senin tedavi sürecini bilemiyorum, fakat pct öncesi testisleri uyarmak için bazen tek tam doz en azından pct'ye yardımcı olması açısından etkili olabiliyor. Fakat uzun kürlerde veya çok sayıda kür geçmişi olan kişilerde evet tek doz ovitrelle pek anlam ifade etmiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299

ben doktoruma sordum hocam pct olayını madem böyle şeyler yapıyorsunuz dedi tatlı sert bir şekilde 4 5 hafta kadar haftada tek ovitrell alın yanına klomen ekleyin 1 tablet olarak dedi e sonrası doğal göngü için bekleyin dedi geç dünüşler 6-8 ay içersinde olur dedi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Ovitrelle, Pregnly gibi ilaçlar testis gelişimi için kullanıyoruz. Sonrasında ise gelişmiş testislerimizi klomen ile çalışmaya zorluyoruz. Genel mantık bu. Peki niye aylarca beklemeyip süreci hızlandırıyoruz? Çünkü aylarca bekleyemeyiz. O yüzden azami dozda (bize zarar vermeyecek) ve vücudu aşırı strese sokmadan olacak en hızlı şekilde PCT yapıp döngüyü açıyoruz. 

Tabi bu kısım 1. aşama idi.

2. aşamada ise rakamlar komple ideal olsa dahi cinsel istek ve naturale göre daha zor erekte olma durumu var. Çünkü reseptörleri beslemesi dert doğal üretimle. Bunun için ise zaman lazım.

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erkansahn    3
rastlantisal, 59 dakika önce yazdı:

Ovitrelle, Pregnly gibi ilaçlar testis gelişimi için kullanıyoruz. Sonrasında ise gelişmiş testislerimizi klomen ile çalışmaya zorluyoruz. Genel mantık bu. Peki niye aylarca beklemeyip süreci hızlandırıyoruz? Çünkü aylarca bekleyemeyiz. O yüzden azami dozda (bize zarar vermeyecek) ve vücudu aşırı strese sokmadan olacak en hızlı şekilde PCT yapıp döngüyü açıyoruz. 

Tabi bu kısım 1. aşama idi.

2. aşamada ise rakamlar komple ideal olsa dahi cinsel istek ve naturale göre daha zor erekte olma durumu var. Çünkü reseptörleri beslemesi dert doğal üretimle. Bunun için ise zaman lazım.

Hocam peki bu kullanılan ilaçlar ve bu döngü sonrası çocuk düşüncesi olan birisi değerleri normal ancak isteksiz olsa bu normal değerlerle çocuk sahibi olabilir mi? yada doğacak çocuğun bi sıkıntısı olur mu? Bu her zaman kafamda soru işaretiydi. Konu nezdinde naçizane fikrinizi almak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
erkansahn, 2 dakika önce yazdı:

Hocam peki bu kullanılan ilaçlar ve bu döngü sonrası çocuk düşüncesi olan birisi değerleri normal ancak isteksiz olsa bu normal değerlerle çocuk sahibi olabilir mi? yada doğacak çocuğun bi sıkıntısı olur mu? Bu her zaman kafamda soru işaretiydi. Konu nezdinde naçizane fikrinizi almak isterim.

Sağlıklı sperm ürettiği sürece çocuk sahibi olabilir. Bunun cinsel istek ile alakası yok. Ereksiyon destekle de sağlanabilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erkansahn    3
rastlantisal, 26 dakika önce yazdı:

Sağlıklı sperm ürettiği sürece çocuk sahibi olabilir. Bunun cinsel istek ile alakası yok. Ereksiyon destekle de sağlanabilir.

Anladım hocam istekten kastım ereksiyondu. Onunda cevabını almış olduk teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
erkansahn, 57 dakika önce yazdı:

oluyor kardeşim bunun  en büyük örneği benim ben uzun süren kürden sonra azosperm yani o sperm ve tüm dogal döngü kapalıydı doktor kontrolün de uzun bir pct yaptım:) sperm sayım ve doğal döngü normalde döndü nasipse şubat da bir kızım olacak ama bende senin gibi endişelenip nipt testi yaptırdım hanıma yani şöyle yüzde 99 oranında çocukda herhangi bir hastalık down vb ne varsa çıkıyor çok şükür birşey çıkmadı.Hatta zamanında önce cinsiyetini de öğrenebiliyorsun.

• Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erkansahn    3
SERKO, 42 dakika önce yazdı:

oluyor kardeşim bunun  en büyük örneği benim ben uzun süren kürden sonra azosperm yani o sperm ve tüm dogal döngü kapalıydı doktor kontrolün de uzun bir pct yaptım:) sperm sayım ve doğal döngü normalde döndü nasipse şubat da bir kızım olacak ama bende senin gibi endişelenip nipt testi yaptırdım hanıma yani şöyle yüzde 99 oranında çocukda herhangi bir hastalık down vb ne varsa çıkıyor çok şükür birşey çıkmadı.Hatta zamanında önce cinsiyetini de öğrenebiliyorsun.

Tebrik ederim kardeşim mutlu oldum adına :) İçimi bir nebze olsun rahatlattığın içinde teşekkür ederim :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299

Teşekkür ederim Allah razı olsun sağolasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Bu testis konusu muamma. İnsanın algısı çok bozulabiliyor. 

Şuan LH, FSH ve total testosteron testi yaptırabilirsin. Sonuçları bize atarsan tamam mı devam mı üzerinden konuşuruz.

Hocam Klomen stoğum bitti yenisini şuanlık almayacağım ve 55 Günlük PCT mi böylelikle sonlandırdım. 2 hafta bekleyip sabah aç karna teste gideceğim. Kalan süreçte Dikkat edeceğim husus veya aldığım kararda bi yanlışlık var ise önemle müdahalede de bulunmanızı isterim. Şimdiden Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
SERKO, 12 saat önce yazdı:

Aylık 12adet ovitrelle mi vurdun hocam kürden pahalıya gelmiş tedavisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
Darkdefender, 12 dakika önce yazdı:

Aylık 12adet ovitrelle mi vurdun hocam kürden pahalıya gelmiş tedavisi 

Yani 6 ay 72 adet 150 TL den almıştım geçen sene Şubat gibi ecza deposundan bir arkadaştan 48 adet de meriofert 😁20 bine yakın tuttu ama çözdüm bu pct işini 20 binden sonra 😆

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
SERKO, Bir saat önce yazdı:

Yani 6 ay 72 adet 150 TL den almıştım geçen sene Şubat gibi ecza deposundan bir arkadaştan 48 adet de meriofert 😁20 bine yakın tuttu ama çözdüm bu pct işini 20 binden sonra 😆

500küsür olmuş Fiyatı geçen Pct de 2tane vuracaktım kıyamadım 1tane aldım 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    299
Darkdefender, 10 saat önce yazdı:

500küsür olmuş Fiyatı geçen Pct de 2tane vuracaktım kıyamadım 1tane aldım 😀

pct kürle kafa kafaya gidiyor neredeyse ben ecza deposundan alıyorum yüzde 30 indirimle ah preglyn ah :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.