Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NihaTSama0

Ilk kür için içeriği nasıl

Önerilen İletiler

NihaTSama0    0

Merhaba elimde tablet bi steroid var çok fazla Bi beklentim yok sadece antremanlarımı desteklesin diye kullanıcağım içeriğini sormak istedim iyi mi yoksa yanına başka steroidler eklemeli miyim ekleyeceksem de ne eklemeleyim herkese teşekkürler

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 servis

IMG_20230830_004929.jpg.1d89ee83e7cc21e03af6ee24981643b9.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

squafy    23
NihaTSama0, 5 saat önce yazdı:

Merhaba elimde tablet bi steroid var çok fazla Bi beklentim yok sadece antremanlarımı desteklesin diye kullanıcağım içeriğini sormak istedim iyi mi yoksa yanına başka steroidler eklemeli miyim ekleyeceksem de ne eklemeleyim herkese teşekkürler

dostum içerik güzel ama hangi marka olduğunu anladim inşallah çalışır kolay gelsin bol şans

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NihaTSama0    0
squafy, 25 dakika önce yazdı:

dostum içerik güzel ama hangi marka olduğunu anladim inşallah çalışır kolay gelsin bol şans

Dostum cevap için teşekkür ederim markayı biliyorsan aynı markanın pct ürününü de aldım sence yeterli olur mu ve marka hakkında görüşün nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
NihaTSama0, 30.08.2023 - 01:01 yazdı:

Grim Labs mı bu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6

Hocam etkili olur mu sizce tabletler ,enjeksiyon olmadan bu işi yürütmek çok istiyorum ama enjeksiyonsuz olmaz gibi duruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
NihaTSama0, 20 saat önce yazdı:

Dostum cevap için teşekkür ederim markayı biliyorsan aynı markanın pct ürününü de aldım sence yeterli olur mu ve marka hakkında görüşün nedir

Ürünlerin çalışması durumunu pek bilmiyorum fakat eğer satıcın güvenilirse ve sattıgı ürünün arkasında duruyorsa iyidir.

Pct ürünün fotografini atabilir misin?

Erayerhan, 19 dakika önce yazdı:

Hocam etkili olur mu sizce tabletler ,enjeksiyon olmadan bu işi yürütmek çok istiyorum ama enjeksiyonsuz olmaz gibi duruyor 

Tabletlerden kastın oral steroidlerden bahsediyorsan tek başlarına kullanımda veya kombin yapılmalarında yarardan cok zarar alırsın.Eğer hiç enjeksiyons bulaşmak istemiyorum diyorsan kaliteli güvenilir bi satıcıdan sarms deneyebilirsin.

MK677 kullanacaksan benelux deneyebilirsin.Kullanan bi arkadaşım memnun idi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
squafy, 7 dakika önce yazdı:

Tabletlerden kastın oral steroidlerden bahsediyorsan tek başlarına kullanımda veya kombin yapılmalarında yarardan cok zarar alırsın.Eğer hiç enjeksiyons bulaşmak istemiyorum diyorsan kaliteli güvenilir bi satıcıdan sarms deneyebilirsin.

MK677 kullanacaksan benelux deneyebilirsin.Kullanan bi arkadaşım memnun idi.

Teşekkür ederim hocam ben de sadece duyduğum kadarıyla sizle aynı görüşteyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NihaTSama0    0
squafy, 19 dakika önce yazdı:

Ürünlerin çalışması durumunu pek bilmiyorum fakat eğer satıcın güvenilirse ve sattıgı ürünün arkasında duruyorsa iyidir.

Pct ürünün fotografini atabilir misin?

Kargo konusunda problem olmadı kargo sonrası da konuştuk ve uzun zamandır satıyor her hangi bir kötü yorum da görmedim bakalım görücez inşallah çalışır reis 

Pct içinde bu ürünü satıyor sabah öğle ve akşam 1 servis 

IMG_20230830_231132.thumb.jpg.b138f3ff8e7fa0ec7a06a7ab6effe293.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

tablet kürler getiri/getiri oranına bakarsak enjeksiyon ilaçlara göre maalesef çok daha fazla eksi yazar. Sağlam sarms bulabilirsen alabilirsin fakat fiyatlara bakınca enjeksiyonlar yine daha mantıklı duruyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: dragx
      Arkadaşlar iyi forumlar dilerim naturel olarak definasyonumu tamamlayıp...
      winstrol(tablet) turinabol(Tablet) testo(enjeksiyon) Düşünüyorum sizce ilk bulk kürüm için iyi mi önerilinize açığım.
      iyi akşamlar
    • Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.