Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jstr4591

Akne ve sivilce

Önerilen İletiler

Jstr4591    6

Arkadaşlar merhaba ben 2 yıldır kürler yapıp aralar veriyorum kür yapmadan önce sırtımda baya sivilce vardı ve gerekli kontrolleri yaptırdığımda alt ast baya düşük çıktı normaldi yani ama küre girince inanılmaz çoğaldı bunun çözümü nedir 2 ay önce deca 1 ay önce testo enantat bıraktım şimdi sustanom kullanıyorum trt dozlarında geziyorum tedavi olmak için ilacı sanırım bırakıcam.

vücut geliştirme hayatım sonra erecek gibi duruyor bu sivilceler her zaman bana engel oldu 1 kere cildiyeye gittim oda bir işe yaramadı 6 yıl olacak bu işin içindeyim fazla araştırma yapmadım ama kürden önce olan sivilce kür içinde arttı ve bu alt ast ile alakalı değil bunun anlıyorum dht hormonunu duydum ama kür dışında da sivilce vardı bunun çözümü ne olacak yani yarışmak istiyorum yarışıp derece almışlığım da var genetiğim inanılmaz güzel ve müsait ama bu sırt yüzünden hep yerimde sayıp bir yerlerde duraksamak zorunda kaldım yeni kan testlerim elimde mevcut şuan nerdeyse vücut geliştirmeyi bırakmış durumdayım sadece vermem gereken bi hormon kaldı vermeme gerek var mı tanıdığımız bir doktor var mı yardımcı olursanız fikirlerinizi belirtirseniz sevinirm @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    854

Yağ bezlerinde sorun olabilir @metinav abi en doğru yorumu yapabilir bu konuda o deneyimde birisi çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
SPECTRE, 16 dakika önce yazdı:

Yağ bezlerinde sorun olabilir @metinav abi en doğru yorumu yapabilir bu konuda o deneyimde birisi çünkü.

Yağlı bir cildim var ama suratımda çok arada bitane siivlce çıkar vucudumun ön kısmında 0 sivilce sadece sırt ve gerçekten artık bıktım gerçekten çok güzel potansiyelim var ama bu durum yüzünden sürekli yerimde sayıyorum 

tarihinde Jstr4591 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    854
Jstr4591, 12 dakika önce yazdı:

Yağlı bir cildim var ama suratımda çok arada bitane siivlce çıkar vucudumun ön kısmında 0 sivilce sadece sırt ve gerçekten artık bıktım gerçekten çok güzel potansiyelim var ama bu durum yüzünden sürekli yerimde sayıyorum 

İyi potansiyel deyince bu forumda cidden iyi vücut ve fizikler var onlardan biriysen ne mutlu.

Yüzün olmadan fotoğraf atar mısın potansiyel fiziği merak ettim açıkçası belki farklı öneriler olabilir diye merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Punsiher    0
Jstr4591, 33 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba ben 2 yıldır kürler yapıp aralar veriyorum kür yapmadan önce sırtımda baya sivilce vardı ve gerekli kontrolleri yaptırdığımda alt ast baya düşük çıktı normaldi yani ama küre girince inanılmaz çoğaldı bunun çözümü nedir 2 ay önce deca 1 ay önce testo enantat bıraktım şimdi sustanom kullanıyorum trt dozlarında geziyorum tedavi olmak için ilacı sanırım bırakıcam.

vücut geliştirme hayatım sonra erecek gibi duruyor bu sivilceler her zaman bana engel oldu 1 kere cildiyeye gittim oda bir işe yaramadı 6 yıl olacak bu işin içindeyim fazla araştırma yapmadım ama kürden önce olan sivilce kür içinde arttı ve bu alt ast ile alakalı değil bunun anlıyorum dht hormonunu duydum ama kür dışında da sivilce vardı bunun çözümü ne olacak yani yarışmak istiyorum yarışıp derece almışlığım da var genetiğim inanılmaz güzel ve müsait ama bu sırt yüzünden hep yerimde sayıp bir yerlerde duraksamak zorunda kaldım yeni kan testlerim elimde mevcut şuan nerdeyse vücut geliştirmeyi bırakmış durumdayım sadece vermem gereken bi hormon kaldı vermeme gerek var mı tanıdığımız bir doktor var mı yardımcı olursanız fikirlerinizi belirtirseniz sevinirm @metinav

Araştırmalarıma göre genetik yatkınlık. Bende sizin gibiydim.  Sivilcesi olup karaciğer değerleri çok iyi olanlar da var, sivilcesi olmayıp değerleri yüksek olanda var. Ergenlikteki gibi her hormonel dalgalanma yatkınlığınız var ise sivilce yapar kanaatindeyim. Ben şahsen kan bağışı yaptıktan sonra ciddi azalma oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
SPECTRE, 19 dakika önce yazdı:

İyi potansiyel deyince bu forumda cidden iyi vücut ve fizikler var onlardan biriysen ne mutlu.

Yüzün olmadan fotoğraf atar mısın potansiyel fiziği merak ettim açıkçası belki farklı öneriler olabilir diye merak ediyorum.

Merhaba instagram hesabımı vermem yasak mı bilmiyorum ona göre direkt açık profilimden hesabıma göz atabilirsin yasak değilse paylaaşacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    854
Jstr4591, Şimdi yazdı:

Merhaba instagram hesabımı vermem yasak mı bilmiyorum ona göre direkt açık profilimden hesabıma göz atabilirsin yasak değilse paylaaşacağım

Yasak hocam direk engellenirsin haberin olsun. :D Tüm yasaklar burada yazıyor okumanı tavsiye ederim https://peptidturkiye.com/forum/guidelines/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
SPECTRE, 1 saat önce yazdı:

Yasak hocam direk engellenirsin haberin olsun. :D Tüm yasaklar burada yazıyor okumanı tavsiye ederim https://peptidturkiye.com/forum/guidelines/

Yüzümün kapalı olduğu formum 12 kilo alıp vucut geliştirmeye geri döndüğüm formum 3 kilosunu kaybetmiştim alttaki de yarışa çıkacağım zaman ki formum korkunç bir bel inceliğim ve geniş bir omuzum var adelelerin şekli yamuk değil normal asla yaplanamıyorum genetik olarak üstte olan kısmım da bacaklarım bence gtmden bak damliyo allahima sukurler olsun 😅

yandan fotoğrafımı da ekledim bunlar benim ne yazık ki yarışma dışı olan form haric düşük formum hep duraksamak zorunda kaldım bu işi çok seviyorum ilerletmek istiyorum ama 4 4 lük değiliz olsak zaten elit olurduk 🥲🥲

IMG_9853.png IMG_9852.jpeg IMG_9721.jpeg

• Beğen 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    854
Jstr4591, 1 saat önce yazdı:

Yüzümün kapalı olduğu formum 12 kilo alıp vucut geliştirmeye geri döndüğüm formum 3 kilosunu kaybetmiştim alttaki de yarışa çıkacağım zaman ki formum korkunç bir bel inceliğim ve geniş bir omuzum var adelelerin şekli yamuk değil normal asla yaplanamıyorum genetik olarak üstte olan kısmım da bacaklarım bence gtmden bak damliyo allahima sukurler olsun 😅

yandan fotoğrafımı da ekledim bunlar benim ne yazık ki yarışma dışı olan form haric düşük formum hep duraksamak zorunda kaldım bu işi çok seviyorum ilerletmek istiyorum ama 4 4 lük değiliz olsak zaten elit olurduk 🥲🥲

Dostum cidden Maşallahın var. Bence sen bu sorunları aşmanın yolunu bul ve bu sporda ilerlemeye çalış. Boy kaç ve kg?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866
Jstr4591, 2 saat önce yazdı:

O bel nedir öyle ya? :D HARİKA VÜCUT 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
forbit, Bir saat önce yazdı:

O bel nedir öyle ya? :D HARİKA VÜCUT 

Ankara yarışından döndüğüm zaman akşam boya tam çıkmamış hali teşşekür ederim dostum bunu duymak inan beni sadece üzüyor potansiyelimi farkında olup insanlar böyle güzelde yorumlar yapınca elimden bir şey gelmeyince baya üzülüyorum sırtımı görsen korkarsın umarım çözebilirm form falan yok formsuz dolaşıyorum ne yazık ki kollar 39 a düştü diyelim sen anla 🥲🥲

IMG_9856.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.652
Jstr4591, 16 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun.

Sivilcelenme akne sadece karaciğerin yağlanmasından zorlanmasından veya zarar görmesinden olmuyor.Bunun östrojeni ve dht si de var...Onun dışında belki yağ hücrelerinin aşırı aktif olması ve kötü beslenmenin de etkisiyle irinli sivilcelerin gelişmesi durumu yaşanıyor olabilir.Ha unutmadan bunun deri üzerindeki bakteri suçlarının yapma olasılığı da var...

Ülkede ki doktorların çoğu kendilerini geliştirmedikleri için yeni modern tedavi ve teşhis analiz yöntemlerinden bihaber olup, yazıyorlar şu dht baskılayıcı depresyon yapan ilaçları.Nasıl olsa işin ucunda tatil ve çeşitli hediyeler var :) Sözüm liyakatsız ve devlet memuru zihniyetinde olup, kendini geliştirmeyen doktorlar için...

Ben enginar extresi tüketmeni tavsiye ederim, Ondan önce alerji testi yaptırırsan belki bir şeye alerjin olması da mümkün.Mesela bende tereyağı yediğimde, en geç akşama sivilceler patlar hızla. :) Bu tereyağının bana yaramadığını gösterir, ama pilavada yakışıyor bee kardeşim :) İşin şakası bir tarafa saydığım nedenler bilinenler ilk önce bunları ekarte edip yarayıp yaramadığına bak...Bir de forumda da yazmıştım laktoferrin diye bir madde var bunun da faydası olabilir deneyebilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
metinav, 7 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun.

Sivilcelenme akne sadece karaciğerin yağlanmasından zorlanmasından veya zarar görmesinden olmuyor.Bunun östrojeni ve dht si de var...Onun dışında belki yağ hücrelerinin aşırı aktif olması ve kötü beslenmenin de etkisiyle irinli sivilcelerin gelişmesi durumu yaşanıyor olabilir.Ha unutmadan bunun deri üzerindeki bakteri suçlarının yapma olasılığı da var...

Ülkede ki doktorların çoğu kendilerini geliştirmedikleri için yeni modern tedavi ve teşhis analiz yöntemlerinden bihaber olup, yazıyorlar şu dht baskılayıcı depresyon yapan ilaçları.Nasıl olsa işin ucunda tatil ve çeşitli hediyeler var :) Sözüm liyakatsız ve devlet memuru zihniyetinde olup, kendini geliştirmeyen doktorlar için...

Ben enginar extresi tüketmeni tavsiye ederim, Ondan önce alerji testi yaptırırsan belki bir şeye alerjin olması da mümkün.Mesela bende tereyağı yediğimde, en geç akşama sivilceler patlar hızla. :) Bu tereyağının bana yaramadığını gösterir, ama pilavada yakışıyor bee kardeşim :) İşin şakası bir tarafa saydığım nedenler bilinenler ilk önce bunları ekarte edip yarayıp yaramadığına bak...Bir de forumda da yazmıştım laktoferrin diye bir madde var bunun da faydası olabilir deneyebilirsin...

Yani inanın o kadar idda ediyor ve söylüyorum sırtım görünüyor of puf çekersiniz görseniz atmak bile istemiyorum dht kürde sıkıntı olmaz mı baskılamak yani seve sevd bırakıcaz genç yaşta bir şeyler yapmak istyorum geç kalmadan zaten 7 ay bi bırakmışlığım var psikolojik sorunlardan dolayı eğitimsiz doktorlar beni bu konuda üzsün istemwm çünkü bu süreci atlatalı fazla olmadı umarım çözerim ya bi hormon testi verip sizinle yeniden paylaşayım..

tarihinde Jstr4591 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.652
Jstr4591, 1 saat önce yazdı:

Yani inanın o kadar idda ediyor ve söylüyorum sırtım görünüyor of puf çekersiniz görseniz atmak bile istemiyorum dht kürde sıkıntı olmaz mı baskılamak yani seve sevd bırakıcaz genç yaşta bir şeyler yapmak istyorum geç kalmadan zaten 7 ay bi bırakmışlığım var psikolojik sorunlardan dolayı eğitimsiz doktorlar beni bu konuda üzsün istemwm çünkü bu süreci atlatalı fazla olmadı umarım çözerim ya bi hormon testi verip sizinle yeniden paylaşayım..

Senin zaten vucudunun bu kadar yağsız kuru görünümlü olman, hatlarının net olması vucudunda dht nin çok aktif ve baskın olduğunu gösteriyor genetik olarak.O meşhur akne ilaçları dht yi baskılayarak bu sivilce gelişimini bastırıyorlar.Testosteronun olduğu yerde sivilce akne olur az da olsa...Bu doğal bir durum ama aşırısı bir yerlerde sıkıntı olabileceğini gösterir.Hangi kürlerde dht baskılanması sorun olur dersen, tabiki definasyon amaçlı olanlarda.Yoksa bulkta dht çok etkin bir eleman değil...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
metinav, 43 dakika önce yazdı:

Senin zaten vucudunun bu kadar yağsız kuru görünümlü olman, hatlarının net olması vucudunda dht nin çok aktif ve baskın olduğunu gösteriyor genetik olarak.O meşhur akne ilaçları dht yi baskılayarak bu sivilce gelişimini bastırıyorlar.Testosteronun olduğu yerde sivilce akne olur az da olsa...Bu doğal bir durum ama aşırısı bir yerlerde sıkıntı olabileceğini gösterir.Hangi kürlerde dht baskılanması sorun olur dersen, tabiki definasyon amaçlı olanlarda.Yoksa bulkta dht çok etkin bir eleman değil...

Ben kendimi bildim bileli zarganayım 900 gram pirinç yiyip 84 kilonun üstüne çıkamadığımı biliyorum gerçi ben yüzeysel söylüyorum kalorsi cartı curtu var ama yırtılıyorum sürekli defineyim kapanamıyorum buda zaten bu ilginç sporda tek bir doğru olmadığını gösteriyor şu vücut geliştirmeye bir akıl sır erdiremedim 6. Yılım olacak ama neyse Teşşekür ederim hocam tekrardan testlerimi verip paylaşacağım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.652
Jstr4591, 21 saat önce yazdı:

Ben kendimi bildim bileli zarganayım 900 gram pirinç yiyip 84 kilonun üstüne çıkamadığımı biliyorum gerçi ben yüzeysel söylüyorum kalorsi cartı curtu var ama yırtılıyorum sürekli defineyim kapanamıyorum buda zaten bu ilginç sporda tek bir doğru olmadığını gösteriyor şu vücut geliştirmeye bir akıl sır erdiremedim 6. Yılım olacak ama neyse Teşşekür ederim hocam tekrardan testlerimi verip paylaşacağım..

İnsülin sorunun ve hızlı çalışan metabolizman ve belki yüksek dht var...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jstr4591    6
metinav, 28.08.2023 - 17:04 yazdı:

İnsülin sorunun ve hızlı çalışan metabolizman ve belki yüksek dht var...

Hormon testini müsait olamadığımdan dolayı bir türlü veremedim hocam sizinle paylaşacağım Teşşekürler ilginiz için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.