Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

FreQueency

Tahlil sonucu ( Acil )

Önerilen İletiler

FreQueency    2

Arkadaşlar

1-12 testo e

1-10 deca

1-4 danabol küründen son iğne enjeksiyonundan 11 gün sonra kan verip 14. Gün pct ye başladım.

Kür bitimi tahlil sonucu

Fsh 0.45

Lh 0.04

Prolaktin 0.45

Testesteron 6

Östrejen normal seviyelerdeydi.

Tedavide 5gün boyunca gün aşırı 1000iu choromion enjektesi yapıldı ve iki haftadır 50mg klomen, 20mg tamoksifen kullandım.

2hafta sonra merak edip kan verdim.

Fsh 0.58

Lh<0.01

Prolaktin 0.8

Östrojen 12 çıktı.

Bu sonuçlar moralimi çok bozdu fsh bu kadar az artmışken lh neden sıfır.

Ne yapmalıyım klomenı 100e mi çekmeliyim acil yardım istiyorum.

Yaş 26,boy180, kilo 95 , yağ oranı %17

Ayrıca istediğim testler bunlar fış laboratuvar olduğundan bazıları geç çıkacak.

Testesteron

Fsh

Lh

E2

Prolaktin

Free testesteron

Shbg

Dhea

Dhea-s

Tsh

T3

T4

St3

St4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZANE    8

Cevabo basit hocam. Pct'yi kim onerdiyse pct degil bu.

"Bodoslama ne varsa terapisi' omuş bu.

Hcg(pregnyl) (chromion'u cidi mi yazdin bilemiyorum. O yuzden hcg olarak anlamaktayim)pct'de kullanilmaz. Duruma gore kurun son enjeksiyonuyla pct arasinda kullanilir ya da kurun son haftalaridna kullanilir.(bazi durumlarda iki surec dahil kullanilabilir). Ama kesinlikle pct'de kullnilmaz.

Pct'de vucudunu lh uretmeye tesvik etmen lazim ama pregnyl vurduugnda testisler calismaya baslar ve vucut "lh uretmee ne gerek var" der. Ayrica pregnyl vurmaniz yuksek ostrojeni de acikliyor. (Pregnyl ostrojeni arttirir).

Deca kurunden 2 hafta pct ile toparlayan insna zaten en saglam endokrin sistemine sahiptir hocam. 2 hafta pct yetersiz. Su an icin kullanacaginiz tek sey clomid ve nolvadex. 2 hafta pct sizi hic toparlamadiysa tavisyem pct suresini 6-8 hafta tutun ve her 2 hafta bir clomid ve nolvadan dozaj dusun. (+ olarak aromasin tavsiye ederim. Clomid ve nolcayla birlikte ondan da dozaj duseceksiniz)

Kimse sizin ne kadar clomid ve nolva'ya ihtiyaciniz oldugunu bilemez. Sadece temel fikir verilebilie.

4 haftalik pct'lerde ortalama dozajlar sunlardir.

50/50/25/25 clomid

40/40-20/20/20 nolva (2. Hafta kisiden kisiye degisir)

12,5/12,5/7,5/7,5 aromasin ( digerlerinin aksien her 3 gunde bir)

Pct nin uzunlugunu arttiracaksaniz: 12,5 clomid ve 10 nolva 2 hafta daha kullanilabilir.

NOT: veriken dozajlar ortalamadir. Kisiden kisyee degismektedir. Yaptiginiz pct'ye gore kac hafta yapmaniz gerektigini planlayiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Dostum hcg için östrejeni artırır demişsin eve doğru ama östrejenim normal seviyede.

Moral bozukluğumun sebebi 2haftadır 50clomen 20tamoksifen almama rağmen hiçbir değişim olmaması.

Bu normal bişeymidir?

Azda olsa bi yükselme olmalı diye düşünüyorum.

Ayrıca sormak istediğim clomen lh ı arttırıyor, nolvadex veya tamoksifen artan östrejeni pct döneminde dengelemiyormu? Yoksa onunda fsh lh a etkisi varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Regerans parametrelerini yazmamissiniz. Ama 12 degeri genllikle turkiyede genel olarka kullanilan parametrenin en ust siniridir. Dediginiz şey 18'lik delikanlinin 250 ng/dl testosteron seviyesine sahip olup hala normal aralikta olmasina benziyor.klomen ve tamoksifen ilaclarinin sahte olabilecegini dusunuyor musun? Lh degerlerinizin yerine gelmesi birkac haftayi bulabilir. Muhtemelen testisleriniz su an hala yeterince aktif ve vucudnuz lh uretmek istemiyor. Hcg kullanimina bagliyorim ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2
Regerans parametrelerini yazmamissiniz. Ama 12 degeri genllikle turkiyede genel olarka kullanilan parametrenin en ust siniridir. Dediginiz şey 18'lik delikanlinin 250 ng/dl testosteron seviyesine sahip olup hala normal aralikta olmasina benziyor.klomen ve tamoksifen ilaclarinin sahte olabilecegini dusunuyor musun? Lh degerlerinizin yerine gelmesi birkac haftayi bulabilir. Muhtemelen testisleriniz su an hala yeterince aktif ve vucudnuz lh uretmek istemiyor. Hcg kullanimina bagliyorim ben.

Hocam referans değerlerini şu linke attım

http://hizliresim.com/5g8Jgd

Klomen ve tamoksifeni eczaneden aldım sahte şüphesi yaşamadım.

Hcg den dolayı ihtimali yükseliyor, eğer bahsettiğiniz gibi hcg den dolayı vucut lh üretmek istemiyorsa ne yapılabilir?

İlgine teşekkür ederim bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Pct'ye devam hocam 6-8 haftaya kadar uzayabilir. Prolaktin sebiyeniz dusuk kalmis. Caber vs kullanmakta misiniz? Kullaniyorsaniz kesin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Kür içinde cabaseri 3günde ceyrek kullanmıştım, suan en mantıklısı pctye devam edip seviyelerin normale çıkmasını beklemek sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.