Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

builderkerem

TEDAVİ KÜRÜ

Önerilen İletiler

Arkadaşlar , abiler , yöneticiler kardeşler merhabalar . Foruma yeni üyeyim fakat kafamda olan soruyu direk olarak sormak istiyorum . 14 aydır vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum . 21 yaşındayım . 2.5 aydır sporu yapamıyorum çünkü omuz sakatlığı yaşıyorum . İleri derece Rotator cuff tendiniti teşhisi koyuldu , 2 hafta fizik tedavi gördüm fayda etmedi . Ardından 6 hafta nöral terapi gördüm , nöral terapi tedavisinden sonra çok daha iyi hale geldim fakat spora başlayabilecek seviyede değilim . Bench press pozisyonu alıp hayali bar kaldırmamda bile ağrı hissediyorum . DECA kürünün eklemleri ve tendonları kuvvetlendirdiğini her yerde okuyoruz . Artık tak etti bu kadar süredir bu sporu yapamamam ve ben de bu duyumlar üzerine DECA kürüne girmeye karar verdim fakat kafamda şöyle bir soru var .

1-) DECA kürüne girdikten sonra bu sorun ortadan kalkacak mı ?

2-) Küre girdiğim süre boyunca hiçbir şekilde ağrı hissetmeyeceğimizi söylüyorlar , bu ne kadar doğru ve kür bittikten sonra eski halimize dönme durumu var mı ?

Amacım asla büyümek için bir kür yapmak değil . Ben kaslarıma acı çektirmeyi seviyorum , o son setlerdeki kas yanmalarını o kadar çok seviyorum ki . Kaslarımın büyümesinin zaman almasını da seviyorum , zamanla da hiçbir problemim yok . Tek amacım şu sakatlıktan tamamen kurtulmak . İşte kafamdaki sorular bunlar . Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim . Şimdiden teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.264

Ekrem selamlar aramıza hoş geldin.

Soracağın tüm soruları tüm arkadaşlarımız cevaplayacaktır tüm içtenlikleriyle bundan şüphen olmasın asla ama sana bu sporu yapan biri olarak şunu söyleyebilirim ki lütfen sakatlığını geride bırakmadan sakın ama sakın bu işe kalkışma öyleki ben steroid düşmanı biri asla olmadım olmayacağımda bilinnçli kullanımlarda ama senin bu sakatlığının karşısında malesef karşı durmak zorundayım evet deca hakkında duydukların kısmen doğru işini iyi yapan ve tıpın birkaç noktasında doktorlar tarafında dahi belirli dozajlarda kullandırıldığı doğru ama senin durumun çok farklı bu sporda en korkulan şey omuz kapsüllerine bir zarar gelmesi veya çıkmasıdır çünkü o bölgede gerçekleşen sakatlıkların %60 'nın geri dönüşü çok zordur her zorlandığında yırtılma veya atma gerçekleşmektedir kaslarının büyümesini istemen ve buna şahitlik etmen tabiyki güzel bir şey ama belli bir noktada sonra bu kaslar yüksek kg isteyecek ve sen bu girişimde bulunduğunda malesef işler daha kötüye gidebilir.

Sana tavsiyem şu açık gönüllü ol ve doktorunu al karşına bize anlattığın gibi onada anlat yani kafanda olanları söyle ve konuşmaya balarken neyin ne olduğunu zararlarını eksilerini fazlalarını biliyorum bu oranda bana bilinçli akla mantığa yatan bir açıklama yapın ki bende bu işe ya başlayayım yada farklı bir yol izleyeyim tarzında yaklaşmalısın bence.

Fiziki gelişimini paylaşmanı istiyorum senden fotoğraflar ile ilgili kategoride başlık açarak biz daha doğal başka şekillerde önerilerde bulunabiliriz belki ama içinde ağırlık asla olmayacak bunu bilmelisin zira bu benim kişisel söylemimdir başkası neder ne düşünür bilemem.

İyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ekrem selamlar aramıza hoş geldin.

Soracağın tüm soruları tüm arkadaşlarımız cevaplayacaktır tüm içtenlikleriyle bundan şüphen olmasın asla ama sana bu sporu yapan biri olarak şunu söyleyebilirim ki lütfen sakatlığını geride bırakmadan sakın ama sakın bu işe kalkışma öyleki ben steroid düşmanı biri asla olmadım olmayacağımda bilinnçli kullanımlarda ama senin bu sakatlığının karşısında malesef karşı durmak zorundayım evet deca hakkında duydukların kısmen doğru işini iyi yapan ve tıpın birkaç noktasında doktorlar tarafında dahi belirli dozajlarda kullandırıldığı doğru ama senin durumun çok farklı bu sporda en korkulan şey omuz kapsüllerine bir zarar gelmesi veya çıkmasıdır çünkü o bölgede gerçekleşen sakatlıkların %60 'nın geri dönüşü çok zordur her zorlandığında yırtılma veya atma gerçekleşmektedir kaslarının büyümesini istemen ve buna şahitlik etmen tabiyki güzel bir şey ama belli bir noktada sonra bu kaslar yüksek kg isteyecek ve sen bu girişimde bulunduğunda malesef işler daha kötüye gidebilir.

Sana tavsiyem şu açık gönüllü ol ve doktorunu al karşına bize anlattığın gibi onada anlat yani kafanda olanları söyle ve konuşmaya balarken neyin ne olduğunu zararlarını eksilerini fazlalarını biliyorum bu oranda bana bilinçli akla mantığa yatan bir açıklama yapın ki bende bu işe ya başlayayım yada farklı bir yol izleyeyim tarzında yaklaşmalısın bence.

Fiziki gelişimini paylaşmanı istiyorum senden fotoğraflar ile ilgili kategoride başlık açarak biz daha doğal başka şekillerde önerilerde bulunabiliriz belki ama içinde ağırlık asla olmayacak bunu bilmelisin zira bu benim kişisel söylemimdir başkası neder ne düşünür bilemem.

İyi forumlar

Cevabınız için çok çok teşekkür ederim .Dediklerinizi uygulayacağım . Tecrübeli birisiniz ki bu sporu yapan birisi olarak bana bu önerilerde bulundunuz . Benim yapmam gereken şey genç ve yeni bir sporcu olarak sizi ve sizleri dinlemek olacaktır . Buraya gelmemin sebebi de buydu zaten . Doktorumla bu konuyu görüşeceğim ve zamanla olan gelişmeleri vücut olarak sizinle paylaşacağım . Bugüne kadar olan değişimim şu şekildeydi .

02.07.2013 tarihinde başladım . 60 kiloydum ve başlama sebebim de kendime güvenim olmayışıydı . Duruşum , omuzlar düşük ve daracı . Ne giysem bol geliyor dayanamayıp başladım . Kollarım 29 cm , omuzlarım 103 cm , göğsüm 93 cm idi .

25 temmuz günü 2 ay kadar önce sakatlandım . O zamanki formum da 78 kiloydum :) kollarım 38 cm , omuzlarım 117 cm ve göğsüm 111 cm di . En iyi performansımın olduğu ve daha da yukarıya tırmanmaya başlayacağım zaman , yeni supplement kombinimi yaptıktan 1.5 hafta sonra sakatlandım . Kısacası bu kadar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Decanın tedavi dozu 100mg/hafta.Bence alttaki gibi bir kür fena olmaz gelişiminede gayet güzel etkisi olur.

1-10 Deca 100 mg

1-12 Test E veya C 250 mg

Diabanol ekleyebilirsin eklemler üzerine gayet olumlu etkileri vardır.Ama benim sana asıl tavsiyem TB 500 adlı peptid.Yabancı forumlardaki günlüklere bakıp insanların tecrübelerini okursan çok iyi olur.Şöyle bir tb 500 kürüde fena olmaz

1.hafta 2 mg

2.hafta 4 mg

3.hafta 4 mg

4.hafta 5 mg

5.hafta 5 mg

6.hafta 4 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Decanın tedavi dozu 100mg/hafta.Bence alttaki gibi bir kür fena olmaz gelişiminede gayet güzel etkisi olur.

1-10 Deca 100 mg

1-12 Test E veya C 250 mg

Diabanol ekleyebilirsin eklemler üzerine gayet olumlu etkileri vardır.Ama benim sana asıl tavsiyem TB 500 adlı peptid.Yabancı forumlardaki günlüklere bakıp insanların tecrübelerini okursan çok iyi olur.Şöyle bir tb 500 kürüde fena olmaz

1.hafta 2 mg

2.hafta 4 mg

3.hafta 4 mg

4.hafta 5 mg

5.hafta 5 mg

6.hafta 4 mg

Söylenilen her şeyi dikkate alacağım , söylediğiniz her şeyi araştırıp en faydalı ve makul seçeneği uygulayacağım ve bununla beraber sonuçlarını burada paylaşayacağım . Teşekkürler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Bayaaa bayaa hevesli gördüm seni kötü sakatlık yaşamışssın geçmiş olsun gerçekten. Evet omuz ciddi bir bölge kapsülde sıkıntı yoksa bence spora geri dönebilirsin kapsül yırtıkları çok ciddi sakatlıklar bana görede spor hayatını kesinlikle bitirirsin en ufak zorlamalarda umarım kapsülle alakalı bir şey yoktur bahsettiğin tanıları bilmediğimden tam olarak yorumda yapamadım decanın bu yönlü bir etkisi var ağrıları minimize hatta sıfırlamak için alıyor her sporcu kürüne bu ürünleri ve çokta başarılı üründür seçim ve hayat senin kararı sen vereceksin dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bayaaa bayaa hevesli gördüm seni kötü sakatlık yaşamışssın geçmiş olsun gerçekten. Evet omuz ciddi bir bölge kapsülde sıkıntı yoksa bence spora geri dönebilirsin kapsül yırtıkları çok ciddi sakatlıklar bana görede spor hayatını kesinlikle bitirirsin en ufak zorlamalarda umarım kapsülle alakalı bir şey yoktur bahsettiğin tanıları bilmediğimden tam olarak yorumda yapamadım decanın bu yönlü bir etkisi var ağrıları minimize hatta sıfırlamak için alıyor her sporcu kürüne bu ürünleri ve çokta başarılı üründür seçim ve hayat senin kararı sen vereceksin dostum.

Rotator cuff tendiniti teşhisi konuldu , yırtık dahi değil , kapsülüm sağlam ordan yana da bir sıkıntı yok . MR çekitirip iyice incelettim . Söylediklerini için teşekkür ederim . Son bi ortapedi uzmanına daha danışıp her şeyi konuşup tedavi yöntemi sunulmazsa kür ile iyileşmeyi denicem . Eğer o da olmazsa benim kısmetım bu değilmiş deyip uzun yıllar uzak durucam başka çarem yok ne yapayım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.