Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Regola35

2 günde rad140 / mk-677 / yk11 kürünün vücudumda yarattığı ciddi etkiler nedir?

Önerilen İletiler

Regola35    0

Herkese cümleten hayırlı işler dilerim.

Abilerim 2 gün önce Rad140 10mg / Mk677 15Mg / Yk11 5 mg kürüne başladım. 3 hap spordan yarım saat önce içiyorum. 6 saat geçince de diğer 3 hapı içiyordum. Yalnız küre başladığımdan bu yana 35 saattir gram uyku uyumadım ve hala uykum yok. Sicak duş alıyorum süt içiyorum yoğurt yiyorum yine gözlerim fal taşı gibi. Penisim 3 gün önceye göre bir tık daha büzüşmüş ve içine çekilmiş gibi hissediyorum+birazda hassaslaştım gibi . Yalnız ereksiyonda sorun yok. Küre başladığım 2 günden beri Makatımda hemoroid belirtileri oldu tuvalete çıkmakta zorlanıyorum. Uyku hapı aldım etki etmedi. 

Bundan 2 ay önce Mk677 ve Andarine s4 kullandım hiç bir şekilde yan etki hissetmediğim gibi cinsel hayatım daha da renklenmişti ve güzel sonuç almıştım.

Bu ürünleri aynı kişiden alıyorum Markası HardCore. Yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim.

Ne yapmamı önerirsiniz ?

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307
Regola35, 27 dakika önce yazdı:

Herkese cümleten hayırlı işler dilerim.

Bu ürünleri aynı kişiden alıyorum Markası HardCore. Yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim.

Ne yapmamı önerirsiniz ?

Çoğu dandik diye tabir etttiğimiz sarms içinde kafein hapları vardır çoğu pro. bilir aynı hammaddeyi kullanırlar ki sporcu dinamik, güçlü olsun ve ilacın çalıştığını zannetsin devamlı diye aldığınız kafeindir yani zaten yazdığınız bulgularda bu tezi doğrular nitelikte. Uyku vb gibi.

Yurt dışında 90-120 dolar altı sarms yok doğru sarmslardan bahsediyorum o ürünün buraya gelmesi üzerine eklenen rakam vs derken.

Ülkede görüyorum 500,1000,1500 tl sarms satıyorlar bu imkansız haberiniz olsun :) 

Aldığın sarmsların fiyatını ve fotoğraflarını paylaşır mısın?

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Regola35    0
Bay-T, 7 dakika önce yazdı:

Çoğu dandik diye tabir etttiğimiz sarms içinde kafein hapları vardır çoğu pro. bilir aynı hammaddeyi kullanırlar ki sporcu dinamik, güçlü olsun ve ilacın çalıştığını zannetsin devamlı diye aldığınız kafeindir yani zaten yazdığınız bulgularda bu tezi doğrular nitelikte. Uyku vb gibi.

Güvenilir kimi tavsiye edersiniz hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870
Regola35, 3 dakika önce yazdı:

Güvenilir kimi tavsiye edersiniz hocam ?

Hocam güvenilir birine denk gelmek sorun değil ama güvenilir sarms, peptid veya steroide denk gelmek gerçekten sorun.

Kaç paraya almıştınız bende merak ettim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Regola35    0
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

Yurt dışında 90-120 dolar altı sarms yok doğru sarmslardan bahsediyorum o ürünün buraya gelmesi üzerine eklenen rakam vs derken.

Ülkede görüyorum 500,1000,1500 tl sarms satıyorlar bu imkansız haberiniz olsun :) 

Hocam ilk 2 foto şuan sorun yaşadığım rad140 / mk-677 / yk11 3lü kür. Fiyatı 2350 TL

Son iki fotoğraf olan S4 Andarine ve Mk-677 ilk ve yarar gördüğüm kür. Bununda fiyatı 2250 TL

4a5c380b-4fe4-4202-90c4-5054ba851d44.jpg d1e79a07-df85-47a3-9962-035e59e10c32.jpg 

5bd00e23-f5ea-47e6-8078-f0670681392e.jpg f89d8fb0-a553-4137-82e3-66f70fe9ff46.jpg

@forbit

Paylaştım hocam.

Bay-T, 3 saat önce yazdı:

Paylaştım hocam ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870

Tablet formları genel olarak pek tercih edilmiyor içilebilir versiyonlarına göre. Neden oral olarak sarmsları deneme kararı aldınız?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Regola35    0
forbit, 17 dakika önce yazdı:

Tablet formları genel olarak pek tercih edilmiyor içilebilir versiyonlarına göre. Neden oral olarak sarmsları deneme kararı aldınız?

Etkisini merak ettim bir şeylere bir tık daha hızlı ulaştırabileceğini düşündüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307

Yani bu rakamlara zor ama arkadaşlar haklı tablet formu tercih edilmiyor bir daha kullanırsanız içilen olarak tercih edin. (sıvı yani)

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Regola35    0
Bay-T, Şimdi yazdı:

Yani bu rakamlara zor ama arkadaşlar haklı tablet formu tercih edilmiyor bir daha kullanırsanız içilen olarak tercih edin. (sıvı yani)

Teşekkür ederim çok sağolun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.