Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hwidka1

12 hafta only sustanon

Önerilen İletiler

Hwidka1    37

merhaba dostlar, bir kaç ay önce açtığım konuyla aynı diyebiliriz o küre girecektim fakat motor kazası geçirdim ve bir süre spordan uzak kaldım artık ilaçlar hazır 24 kutu sustanon var 2 kutu evigen mevcut ödemin önüne geçmek için sorularım şunlar kür içerisinde görebileceğim yan etkiler karşısında ne gibi önlemler almalıyım, karaciğer, böbrek koruyucu kullanmalımıyım ve bu dozajlar iyi bir dozaj mı yoksa hafif başlayıp sonra mı yükseltmeliyim. yardımcı olursanız çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sahineffect    34

Göreceğin yan etkiler testosteron artısıyla beraber,  dht artısından kaynaklı kıllanma, sivilcelenme yasarsın gardas. Karaciger koruyucu ilaçlı olmasan bile kullanılması gereken birşeydir. Kullan mutlaka Karaciger yaglanıp yoruluyor çünkü her gün tavuk tavuk.. 

tarihinde Sahineffect tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Merhaba bende aynı kürdeyim 3. Haftanın ilk enjeksiyonunu 1 saat önce omuzdan yaptım şuana kadar yan etki olarak sivilcelenme,yağlı cilt oldu ve duygu durumunu harbi etkiliyor koruyucularını mutlaka al ihmal etme bol yeşillik su şart sorun varsa cevaplarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Hikmett, 2 saat önce yazdı:

Merhaba bende aynı kürdeyim 3. Haftanın ilk enjeksiyonunu 1 saat önce omuzdan yaptım şuana kadar yan etki olarak sivilcelenme,yağlı cilt oldu ve duygu durumunu harbi etkiliyor koruyucularını mutlaka al ihmal etme bol yeşillik su şart sorun varsa cevaplarım 

kaç mg kullanıyosun haftada birde kür içinde kullandığın vitaminler vs. var mı

tarihinde Hwidka1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Hwidka1, 7 dakika önce yazdı:

kaç mg kullanıyosun haftada birde kür içinde kullandığın vitaminler vs. var mı

Pazartesi 250 perşembe 250 şeklinde haftada 2 ampül kullanıyorum küre başladığımdan beri magnezinc,benexol,omega-3,nac veya mucovit,a vitamini,c vitamini,hyaluronic asit,calcimax,zinco ve ara ara kalinor kullanıyorum folik asit de ekleyeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Hikmett, 5 dakika önce yazdı:

Pazartesi 250 perşembe 250 şeklinde haftada 2 ampül kullanıyorum küre başladığımdan beri magnezinc,benexol,omega-3,nac veya mucovit,a vitamini,c vitamini,hyaluronic asit,calcimax,zinco ve ara ara kalinor kullanıyorum folik asit de ekleyeceğim 

verim nasıl 3. haftadaymışsın ama yinede var mı birşeyler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Hwidka1, 9 dakika önce yazdı:

verim nasıl 3. haftadaymışsın ama yinede var mı birşeyler

Kilolar yavaş yavaş artıyor bugün belli olur bacak antrenmanına gidicem birazdan. kilo olarak 69dan 71,5-72 arasına geldim. hatlar biraz kapandı kollarım 0,5cm büyüdü.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Hikmett, 58 dakika önce yazdı:

Kilolar yavaş yavaş artıyor bugün belli olur bacak antrenmanına gidicem birazdan. kilo olarak 69dan 71,5-72 arasına geldim. hatlar biraz kapandı kollarım 0,5cm büyüdü.

koruyucu falan kullanıyormusum böbrek korucu vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Hwidka1, 30 dakika önce yazdı:

koruyucu falan kullanıyormusum böbrek korucu vs.

Kullandıklarımın hepsi bir önceki yanıtımdaki ürünler only only testoda olduğumdan nacın yeterli olduğunu uygun gördüm su ve yeşillik tüketimim fazla gerekirse kullanırım himalaya ürünlerini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
Hikmett, Bir saat önce yazdı:

hocam folik asitin vücuda faydası nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
yigitpyz, 2 dakika önce yazdı:

hocam folik asitin vücuda faydası nedir

Merhaba hocam folik asit vücuttaki hücrelerin yenilenmesinde ve yeni hücrelerin oluşumunda etkilidir kemik iliğinde beyaz ve kırmızı kan hücrelerinin yapımında dna ve rna yapımında karbonhidratların hücreler için gerekli olan enerjiye dönüştürülmesinde folik asidin rolü vardır aynı zamanda sperm kalitesini ve kolajen üretimini destekliyor diye hatırlıyorum oksijen önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Hwidka1, 15 saat önce yazdı:

merhaba dostlar, bir kaç ay önce açtığım konuyla aynı diyebiliriz o küre girecektim fakat motor kazası geçirdim ve bir süre spordan uzak kaldım artık ilaçlar hazır 24 kutu sustanon var 2 kutu evigen mevcut ödemin önüne geçmek için sorularım şunlar kür içerisinde görebileceğim yan etkiler karşısında ne gibi önlemler almalıyım, karaciğer, böbrek koruyucu kullanmalımıyım ve bu dozajlar iyi bir dozaj mı yoksa hafif başlayıp sonra mı yükseltmeliyim. yardımcı olursanız çok sevinirim

Karaciğer koruyucu da al tabiki ama böbreği sakın atlama karaciğer baba organdır derdini çeker toplar kendini ama böbreğe ciddili bir zarar verirsen geri dönüşü olmaz.  Dozlar iyi bence dolu olduğundan emin olduğun bir ürün al yanına evigen yerine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
Hikmett, 21.08.2023 - 16:15 yazdı:

Merhaba hocam folik asit vücuttaki hücrelerin yenilenmesinde ve yeni hücrelerin oluşumunda etkilidir kemik iliğinde beyaz ve kırmızı kan hücrelerinin yapımında dna ve rna yapımında karbonhidratların hücreler için gerekli olan enerjiye dönüştürülmesinde folik asidin rolü vardır aynı zamanda sperm kalitesini ve kolajen üretimini destekliyor diye hatırlıyorum oksijen önemli 

hocam bulk yaparken ne kadar yiyersem yiyeyim istediğim gibi kilo alamıyorum folik asit alıp deneyimlersem gelisim saglarmıyım fiyatına degecek bir ürünmü steroid kullanmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417

Testislerin leblebi gibi olur 12 hafta sustanon uzun bir süre aman dikkat toparlaması zor olmasın sonra….

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
yigitpyz, 8 saat önce yazdı:

hocam bulk yaparken ne kadar yiyersem yiyeyim istediğim gibi kilo alamıyorum folik asit alıp deneyimlersem gelisim saglarmıyım fiyatına degecek bir ürünmü steroid kullanmıyorum 

Merhaba fiyatına değecek bir ürün olduğunu düşünüyorum bende kullanmaya başladım zaten ama kilo alımı konusunda bir şey söyleyemem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Ironmann, 24.08.2023 - 00:14 yazdı:

Testislerin leblebi gibi olur 12 hafta sustanon uzun bir süre aman dikkat toparlaması zor olmasın sonra….

evet biliyorum yarın ilk enjeksiyonu yapmaya başlıycam bakalım evigen ile karıştırıp vurucam kahverengi uçlu enjeksiyon kullanıcam fakat evigen bile zar zor geliyor sustanonda yağlı deneyip görücez kür içerisinde yan etki olabilecek jino falan önlem almam için hangi ürünleri kullanmam gerekiyor bilginiz var mı.

ayriyetten kür nasıl gidiyor hocam @Hikmett

tarihinde Hwidka1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Dinlemeyeceksin biliyorum ama 19 yaşında küre girme, ileride ciddi sıkıntılar yaşayabilirsin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
byreal22, 3 saat önce yazdı:

jinoyu engellemek için tamoxifen kullanabilirsin.

kür içinde ne kadar ne sürede kullanmalıyım tamoxifen var elimde

Rdm, Bir saat önce yazdı:

Dinlemeyeceksin biliyorum ama 19 yaşında küre girme, ileride ciddi sıkıntılar yaşayabilirsin. 

yorumunuz için çok teşekkürler hocam 🤗

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Göğüs ucunda batma olduğunda günlük 1 tablet almaya başlarsın geçince bırakırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Hwidka1, 7 saat önce yazdı:

evet biliyorum yarın ilk enjeksiyonu yapmaya başlıycam bakalım evigen ile karıştırıp vurucam kahverengi uçlu enjeksiyon kullanıcam fakat evigen bile zar zor geliyor sustanonda yağlı deneyip görücez kür içerisinde yan etki olabilecek jino falan önlem almam için hangi ürünleri kullanmam gerekiyor bilginiz var mı.

ayriyetten kür nasıl gidiyor hocam @Hikmett

Hocam 2 ampül kullanıyordum haftalık bqzı özel durumlar yüzünden 1 ampüle düşürdüm ama gerçekte güzel gidiyor sen başladın mı hatırlamıyorum ama 1 ampül ile başlayıp arttırmak daha mantıklı geldi keşke öyle yapsaydım dayanıklılık ciddi anlamda arttı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Hikmett, 47 dakika önce yazdı:

Hocam 2 ampül kullanıyordum haftalık bqzı özel durumlar yüzünden 1 ampüle düşürdüm ama gerçekte güzel gidiyor sen başladın mı hatırlamıyorum ama 1 ampül ile başlayıp arttırmak daha mantıklı geldi keşke öyle yapsaydım dayanıklılık ciddi anlamda arttı 

yarın enjeksiyon yapıcam sen enjeksiyondan önce kan değerlerine baktırmışsındır sanırım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Hwidka1, 7 dakika önce yazdı:

yarın enjeksiyon yapıcam sen enjeksiyondan önce kan değerlerine baktırmışsındır sanırım hocam

Baktırdım hocam sizde kesinlikle kan tahlili verdikten sonra başlayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Hikmett, 38 dakika önce yazdı:

Baktırdım hocam sizde kesinlikle kan tahlili verdikten sonra başlayın 

yarın gidip kan vericem zaten hocam siz kaç haftada bir kan verdiniz değerler için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Hwidka1, 38 dakika önce yazdı:

yarın gidip kan vericem zaten hocam siz kaç haftada bir kan verdiniz değerler için.

4-5 haftada bir vermek iyidir çokta uzun tutmamak lazım diye düşünüyorum siz nasıl kullanacaksınız sustanonu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.