Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PorkataL

Marka yardımı :)) lütfen

Önerilen İletiler

PorkataL    5

Abilerim kardeşlerim cok fazla marka isim dolanıyor vs bana güzel çalışan piyasa ürünü olmayan gerçekten paramın değeceği markaları söylermisiniz rica edersem şu markayı kullandım veya kullanmaya devam ediyorum çünkü 

protan kullandım exbiotech kullandım ama hep nafile cidden ilaç dediğim zaman cidden ilaç kullanmak istiyorum 

Şimdi burda yurt dışı muhabbeti dönecek eminim ki o işler öyle kolay olmuyor varsada nadir içimizde vardır şahsen ben %99 tüm ürünün yerli olduğunu düşünüyorum yerli olsun ama dolu dolu olsun param değsin istiyorum teşekkürler saygı ve sevgilerimle 🙏🏻 :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235
PorkataL, 1 saat önce yazdı:

Abilerim kardeşlerim cok fazla marka isim dolanıyor vs bana güzel çalışan piyasa ürünü olmayan gerçekten paramın değeceği markaları söylermisiniz rica edersem şu markayı kullandım veya kullanmaya devam ediyorum çünkü 

protan kullandım exbiotech kullandım ama hep nafile cidden ilaç dediğim zaman cidden ilaç kullanmak istiyorum 

Şimdi burda yurt dışı muhabbeti dönecek eminim ki o işler öyle kolay olmuyor varsada nadir içimizde vardır şahsen ben %99 tüm ürünün yerli olduğunu düşünüyorum yerli olsun ama dolu dolu olsun param değsin istiyorum teşekkürler saygı ve sevgilerimle 🙏🏻 :) 

Aslında markaların hepsi el yapımı bildiğin üzere. Aynı markanın boş ürününü pahalıya satanda var normal dozu normal fiyata veya ucuza satan da var dışarıdan alacaksan önemli olan satıcının kim olduğu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432
Larues, 1 dakika önce yazdı:

Aslında markaların hepsi el yapımı bildiğin üzere. Aynı markanın boş ürününü pahalıya satanda var normal dozu normal fiyata veya ucuza satan da var dışarıdan alacaksan önemli olan satıcının kim olduğu. 

Hepsi el yapımı derken hocam mesela sp ve zpchc de mi el yapımı sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Ironmann, 24 dakika önce yazdı:

Onları bilmiyorum test edip çevremde kullanan görmediğim için bilgim yok. Bu arada hepsi el yapımı derken de çok genel ve yanlış konuşmuşum şimdi fark ettim el yapımı olmayan steril olan çok sağlam markalar da var üretimde yapımda tam bilgim yok yanlış yönlendirme için kusura bakmayın bazıları yazacaktım dalgınlığıma geldi🙏 Ama eczane ürünleri kesin fabrika çıkışlıdır onu biliyorum El yapımı olanlar ve steril olmayanlar zaten belli oluyodur ödemden çalışmasından vs diğer arkadaşlar benden daha bilgili sterilizasyonu kaliteyi vs daha iyi biliyordur

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
PorkataL, 3 saat önce yazdı:

Sp,bodytech,dragon,zphc iyidir dragon yeni geldi bi tecrübelerini dinlemek lazım milletin ama kötü çıkcağını hiç sanmıyorum zphc boldesinden herkes verim alıyor trenininden almıyorlar böyle bir öneri verebilirim testo konusunda irandan şaşma ucuz temiz kaliteli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
Ironmann, 7 saat önce yazdı:

Zphc yabancı marka ana ülkemizde yabancı üründen 4-5 kat daha gazla yerlisi var :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
janbertozen, 23 saat önce yazdı:

Sp,bodytech,dragon,zphc iyidir dragon yeni geldi bi tecrübelerini dinlemek lazım milletin ama kötü çıkcağını hiç sanmıyorum zphc boldesinden herkes verim alıyor trenininden almıyorlar böyle bir öneri verebilirim testo konusunda irandan şaşma ucuz temiz kaliteli 

Sp bulabilsem ah bir bulamıyorum:))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432
PorkataL, 3 dakika önce yazdı:

Sp bulabilsem ah bir bulamıyorum:))

Ahahaha kardeşim alttaki wp kutucuğuna tıkla sp havuzunun içine düş ;))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

Ahahaha kardeşim alttaki wp kutucuğuna tıkla sp havuzunun içine düş ;))))

Yardımcı olurmu ki dersin :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.