Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aventia

Ilk kür sarms yada peptid

Önerilen İletiler

Aventia    0

Merhabalar abilerim kardeslerim yaşım 27 176 boy 83 kg yım yaklaşık 5 yıldır düzensiz bir spor gecmisim var + bol bol yuzerim ama son 2 yeme içme ve antrenman programini aydır düzene  soktum sizden ricam sonrasında ağır ilaçlarla tedavi gerektirmeyen bulk icin sarms yada peptid kürü önerileriniz ve bunları en garanti nerelerden temin edebileceğim olacak. Şu anda takviye olarak pre workout protein kreatin zma omega3 kullanıyorum başka önerilerinize de açığım teşekkür ederim. @otopsicikedi @Rdm @DeMoNhUnTeR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536
Aventia, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar abilerim kardeslerim yaşım 27 176 boy 83 kg yım yaklaşık 5 yıldır düzensiz bir spor gecmisim var + bol bol yuzerim ama son 2 yeme içme ve antrenman programini aydır düzene  soktum sizden ricam sonrasında ağır ilaçlarla tedavi gerektirmeyen bulk icin sarms yada peptid kürü önerileriniz ve bunları en garanti nerelerden temin edebileceğim olacak. Şu anda takviye olarak pre workout protein kreatin zma omega3 kullanıyorum başka önerilerinize de açığım teşekkür ederim. @otopsicikedi @Rdm @DeMoNhUnTeR

Sarms yada peptidler de testosteronu baskılayabiliyor, öncelikle bunun garantisi yok bunu bilerek kullan. Ama tabiki anabolik/androjenik steroidler kadar değiller.

Temini ve kür bilgisi için aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayıp bilgi alabilirsin. Piyasada çeşitli fiyatlarla satılıyor ama gerçeğine ulaşmak çok zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aventia    0
Rdm, 28 dakika önce yazdı:

Sarms yada peptidler de testosteronu baskılayabiliyor, öncelikle bunun garantisi yok bunu bilerek kullan. Ama tabiki anabolik/androjenik steroidler kadar değiller.

Temini ve kür bilgisi için aşağıdaki whatsapp butonuna tıklayıp bilgi alabilirsin. Piyasada çeşitli fiyatlarla satılıyor ama gerçeğine ulaşmak çok zor.

Teşekkür ederim peki neleri kullanmam gerek sizce 

DeMoNhUnTeR, 25 dakika önce yazdı:

benim tercihim follistatin 344 ve ıgf 1 yönündedir. bu şekilde patlak ve temiz bir form elde edilebilir tedavi gerektirmez

Teşekkür ederim birde yağ yakimi için ne önerirsiniz work Outun içinde l carnitin falan var ama yeterli midir zaten salonda kardiyo yaparken ağırlık antrenmanı yaparken çok terliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Aventia, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim birde yağ yakimi için ne önerirsiniz work Outun içinde l carnitin falan var ama yeterli midir zaten salonda kardiyo yaparken ağırlık antrenmanı yaparken çok terliyorum

cjc1295 eklenebilir ama  ıgf ve folli ile aynı enjektöre karışır mı bilmiyorum burak @Loving hocaya bir sorun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Aventia, Bir saat önce yazdı:

Teşekkür ederim peki neleri kullanmam gerek sizce 

Rica ederim, ben daha karanlık taraftayım :) hiç sarms yada peptid kullanmadım, dolayısıyla şu iyidir  veya bunu kullanıp  memnun kaldım gibi geri bildirim yapamayacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
Aventia, 3 saat önce yazdı:

Ghrp2 yada Ghrp6 (Ghrp6 iştah açar) yanına igf ve follistatin güzel bi kombin olur eğer bütçen uygunsa dene derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aventia    0
squafy, 32 dakika önce yazdı:

Ghrp2 yada Ghrp6 (Ghrp6 iştah açar) yanına igf ve follistatin güzel bi kombin olur eğer bütçen uygunsa dene derim

İştahsızlık gibi birsey yok tavuklu pilav falan yerken tıkanma da yok tam tersine goril gibi yemeye başladım son 2 aydır bunun yanına daha da büyümek için soruyorum son 2 aylık gelişimden memnunum ama ön kol sanırım genetik olarak gelişmiyor bir nevi denemek istiyorum 

Rdm, 38 dakika önce yazdı:

Rica ederim, ben daha karanlık taraftayım :) hiç sarms yada peptid kullanmadım, dolayısıyla şu iyidir  veya bunu kullanıp  memnun kaldım gibi geri bildirim yapamayacağım. 

Steroid olarak başlasam iğneler daha mı guvenlidir sarmslardan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
DeMoNhUnTeR, Bir saat önce yazdı:

benim tercihim follistatin 344 ve ıgf 1 yönündedir. bu şekilde patlak ve temiz bir form elde edilebilir tedavi gerektirmez

Merhaba,

Bu ürünlerin kolesterol ve insülin gibi hormonlar üzerinde olumsuz etkisi var mıdır peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
ErayB, 31 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Bu ürünlerin kolesterol ve insülin gibi hormonlar üzerinde olumsuz etkisi var mıdır peki ?

Normal dozlarda kullanımda herhangi bir yan etki yaşanmayacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aventia    0
DeMoNhUnTeR, 50 dakika önce yazdı:

Normal dozlarda kullanımda herhangi bir yan etki yaşanmayacaktır

Rad 140  danabol miyostatine  bunlar bir arada kullanılir mi yada eklenebilecek birşey var mı buraya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
Aventia, 1 saat önce yazdı:

Rad 140  danabol miyostatine  bunlar bir arada kullanılir mi yada eklenebilecek birşey var mı buraya

Danabol kullanacaksan yanına belli bir miktarda testosteron da al derim boş yere döngün kapanmış olmasın ama illa steroid kullanmayacağım diyorsan.Sarms olarak MK677 RAD140 Ligandrol, peptid olarak iştah sorunum yok dedigin icin ghrp2 igf follistatin olabilir, her ikisini de kullanacaksan igf follistatin rad140 iyidir bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.