Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ErayB

Only testo ile ilk kür mantıklı mı?

Önerilen İletiler

ErayB    7

Merhabalar,

36 yaş, 93 kg, 170 cm boy, 12 yıllık bankacıyım, masa başı / oturtarak çalışan biriyim.

Daha önce hiç küre yapmadım, natural olarak düzenli 2 yıl olmakla birlikte 15 yıldır spor geçmişim var.

Vücudum yağlı diyebilirim.

Bu durumda only testo girmek mantıklı mı?

Fikirlerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.490
ErayB, 20 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

36 yaş, 93 kg, 170 cm boy, 12 yıllık bankacıyım, masa başı / oturtarak çalışan biriyim.

Daha önce hiç küre yapmadım, natural olarak düzenli 2 yıl olmakla birlikte 15 yıldır spor geçmişim var.

Vücudum yağlı diyebilirim.

Bu durumda only testo girmek mantıklı mı?

Fikirlerinize ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

yüksek yağ oranında küre girmenizi önermem. tecrübeli değilseniz testosteron daha fazla aromatize olucak ve size cinsel anlamda ve duygusal anlamda zorluklar çıkarıcaktır. Fakat ileride kesinlikle küre girmeyi düşünüyorsanız o zamana kadar  belki trt doz ile devam edebilirsiniz belli yağ oranına geldiğinizde dozaj artırıp artık kür yapabilirsiniz ancak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

yüksek yağ oranında küre girmenizi önermem. tecrübeli değilseniz testosteron daha fazla aromatize olucak ve size cinsel anlamda ve duygusal anlamda zorluklar çıkarıcaktır. Fakat ileride kesinlikle küre girmeyi düşünüyorsanız o zamana kadar  belki trt doz ile devam edebilirsiniz belli yağ oranına geldiğinizde dozaj artırıp artık kür yapabilirsiniz ancak.

Sağolasın kardeşim, kıymetli bilgilerinle aydınlatıyorsun beni ve bizleri. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Seltarno
      Öncelikle Herkese Merhaba,
      Yaklaşık 4-5 senelik bir spor geçmişim var, ancak yaklaşık 2 senedir sporu bırakmıştım ve 86 kilolara kadar çıkmıştım. Son 3-4 aydır spora tekrar başladım ve 75 kilolara kadar indim. Şimdi küre başlama kararı aldım. Size sormak istediğim birkaç soru var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
      Sizden ricam ilk kürüm olacağı için:
      KÜR İÇERİĞİM NASIL OLMALI HANGİ İLAÇLARI KULLANMALIYIM ? Almam gereken vitamin takviyeleri nelerdir ?  Enjekte nasıl nereye yapılmalı? Testleri Devlet hastanesinde yaptırabilir miyim veya özelde mi yaptırmam gerekiyor ? kür içerisinde jinekomasti yi engellemek için nasıl bir yol izlemeliyim ? Kişisel özellikler:
      Yaş-23
      Boy-1.74
      Kilo-75
      NOT:
      Definasyon küründeyken kilomu koruyup üzerine kütle eklemek istiyorum bu kilolarda kalıp parçalı ve hacimli bir vücut yapma hedefindeyim.

• Yazan: ed4wert4
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Bireysel özellikler:
      2 yıldır vücut geliştirme 21 yaşındayım 1.80 cm boyundayım 69 kiloyum Özellikle son 1 yıldır kasıtlı olarak vücut ağırlığımı düşürdüm 1 sene önce yaklaşık 75-80 kilo arasındaydım bunu yaparken tabi ki kaldırdığım ağırlıklar da düştü fakat çakılmadı yalnızca 1-2 kademe düştü, vücudu ne kadar büyümeye aç bırakırsan bulktan o kadar çok verim alınacağını daha önce tecrübe etmiş biriyim ve ilk kürüme geçtiğimiz pazartesi itibariyle başladım dostlar.
      15.07.2024 Kür içeriğim;
      10 hafta haftalık:
      250mg testosterone enanthate (Pazartesi-Cuma şeklinde 0.5ml yani 125mg-125mg vurum)
      İlk 6 hafta only testo gideceğim kürün son 4 haftası günde 30mg Oxandrolone ekleyeceğim bunu yapmamın sebebi Testosteronendan en çok verim alacağım haftaları Oxandrolone ile şenlendirmek, PCT dönemi için ise clenbuterol temin ettim kas kaybını azaltmak için.
      Ne düşünüyorsunuz bu kür hakkında değerli yorumlarınızı okumak isterim.
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bireysel olarak:
      1.5 Yıldır Yapıyorum. 194 90KG Sorularım:
      Only 250mg ile başlayıp 500mg kadar çıkmayı düşünüyorum bu kürden beklentim ne olmalı? Sizin Önerileriniz nedir?  
    • Yazan: ShyWan
      HERKESE ÖNCELİKLE İYİ GÜNLER.
      Yaklaşık 1 yıldır spor yapıyorum ve seneye küre girmek istiyorum son zamanlarda kendime fazla kütle koymaya başladım,bulk yapıyorum ve hedefim önümüzdeki yaza kadar bulkta kalmak.Sonrasında definasyona girmek definasyon bittikten sonra bulk kürüne başlamak istiyorum ve bu ilk kürüm olacak.
      (bilgiye açım,her türlü önerinize açığım)
      (ilk defa böyle bir konu açtım eksik veya yanlış yazdığım şeyler varsa kusura bakmayın)
      BU KÜRDE NE KULLANMALAYIM ? DOZAJLAMALAR NASIL OLMALI ? ENJEKSİYONU NEREYE YAPMALIYIM ?  
    • Yazan: hadder
      Merhaba arkadaş öncelikle,
      yaş 29 boyum 1.83 kilom 70 4 yıldır aktif olarak fitness yapıyorum   3 aydır sıkı diyet sonrası diyetisyenden ölçüm cihazı ile ellerden ve ayaklardan olan ölçtürdüğüm yağ oranım 5.5 çıktı naturel olarak bu yağ oranı yapabildim 11 yıllık ptt görevlisiyim günlük 15-.17km arası yürümekteyim çok zorlu bir süreç ardından bulk kürü yapma kararı aldım sizinde yardımınızla bir kaç soru sormak istiyorum yardım ederseniz çok makbule geçer kürüm bu şekilde koruyucularımda bu şekilde sizin bana verebileceğiniz bir tavsiye varmıdır koruyu olarak ne eklemeliyim yada ne gibi şeyler eklemeliyim bunların üzerine birde sormak istediğim kardiyo olarak ben 30-35dk arası 15 eğim 4km  hız ile yapıyorum sizce bırakmalımıyım yoksa devam etmelimiyim günlük 5-6lt su tüketimim var çok yürüdüğüm için 
      TEST-Enanthate:
      PAZARTESİ 250MG  CUMA 250MG BOLDENONE:
      PAZARTESİ 200MG C CUMA 200MG DİANABOL:
      ANTREMAN ÖNCESİ 30MG ARIMIDEKS:
      PAZARTESİ 1MG CUMA 1MG TAMOKSIFEN:
      PAZARTESİ 10MG ÇARŞAMBA 10MG CUMA 10MG Koruyucular-Vitaminler:
      Kingsize Blackgurdian KARACİĞER KORUYU Kingsize Oncycl KARACİĞER KORUYUCU Proteinocean KDNY BÖBREK KORUYUCU Proteinocean LVR KARACİĞER KORUYUCU Grimlabs Kidney DTOX BÖBREK KORUYUCU BlackstoneLabs Turmeric ZERDEÇAL VAR İÇERİSİNDE OMEGA3 D-VİTAMİNİ MULTİVİTAMİN C-VİTAMİNİ CLAA ZMAA ASTRAGALUS Kan tahlili sonuçlarım:

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.