Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PorkataL

Testo boldo küründeyim tahlil sonuçlarım.

Önerilen İletiler

Rdm    2.533

Total ve serbest testosteronun iyi seviyelerde, diğer sonuçlarınd olması gerektiği gibi.

D vitamini takviyesi kullanabilirsin değerin düşük. Kolay gelsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
otopsicikedi, 44 dakika önce yazdı:

Herhangi bir sorun yok 2 gramdan aşağı OMEGA 3 almayı ihmal etme

Teşekkür ederim değerli yorumun için 🫡🙏🏻

Rdm, 20 dakika önce yazdı:

Total ve serbest testosteronun iyi seviyelerde, diğer sonuçlarınd olması gerektiği gibi.

D vitamini takviyesi kullanabilirsin değerin düşük. Kolay gelsin. 

Son bir sorum olucak beni aydınlatma şansınız varsa değerli abilerim kardeşlerim boldonone calısıp calısmadığını hangi tahlile bakmalıyız ve bunu nasıl anlayabiliriz beni aydınlatma şansınız varmı rica etsem sizlerden şimdiden teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.533
PorkataL, 1 saat önce yazdı:

Son bir sorum olucak beni aydınlatma şansınız varsa değerli abilerim kardeşlerim boldonone calısıp calısmadığını hangi tahlile bakmalıyız ve bunu nasıl anlayabiliriz beni aydınlatma şansınız varmı rica etsem sizlerden şimdiden teşekkürler 

Anlayamazsın,  fakat belirtileri 7-8 haftalarda veya sonrasında kafada doluluk hissi, tansiyon artışı, sivilcelenme.

Ama bu herkeste yaşanacak diye bir durum olmadığı için, testosteron harici diğer hiç bir steroidin çalışıp çalışmadığını hastanelerde yapılan kan testi ile öğrenmek mümkün değil. Başta belirttiğim belirtileri bazı kişilerde sadece testosteron da yapabilir :) dolayısıyla piyasada sahte ilaç bu yüzden çokça bulunur ve satılır, çünkü ispatı yok.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
Rdm, 17 dakika önce yazdı:

Anlayamazsın,  fakat belirtileri 7-8 haftalarda veya sonrasında kafada doluluk hissi, tansiyon artışı, sivilcelenme.

Ama bu herkeste yaşanacak diye bir durum olmadığı için, testosteron harici diğer hiç bir steroidin çalışıp çalışmadığını hastanelerde yapılan kan testi ile öğrenmek mümkün değil. Başta belirttiğim belirtileri bazı kişilerde sadece testosteron da yapabilir :) dolayısıyla piyasada sahte ilaç bu yüzden çokça bulunur ve satılır, çünkü ispatı yok.

Teşekkür ederim ama  Hematocrit tahliliyle anlaşılır deniliyordu genelde ama genede aydınlanmamda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.533

Teşekkür ederim ama  Hematocrit tahliliyle anlaşılır deniliyordu genelde ama genede aydınlanmamda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim 

Bolde kırmızı kan artışına neden olur evet, ama yukarıda da bahsettiğim gibi testosteron da aynı etkiyi yapar.

Anabolik steroidlerin hepsi testosteron dan türedikleri için  yan etkileri benzerlik gösterir. Bu durumda kırmızı kan hücresi artışı boldenonun çalıştığını kesin olarak gösteremez :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
Rdm, 39 dakika önce yazdı:

Bolde kırmızı kan artışına neden olur evet, ama yukarıda da bahsettiğim gibi testosteron da aynı etkiyi yapar.

Anabolik steroidlerin hepsi testosteron dan türedikleri için  yan etkileri benzerlik gösterir. Bu durumda kırmızı kan hücresi artışı boldenonun çalıştığını kesin olarak gösteremez :) 

Hocam peki iştah artışı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.533
volkan46, 18 dakika önce yazdı:

Hocam peki iştah artışı 

İştahın arttı, RBC değerlerin yükseldi, sivilcelerin arttı, tansiyonun yükseldi özetle tüm boldenon etkilerini yaşıyorsun diyelim. Evet deriz ki boldenon kuvvetle muhtemel çalışıyor, ama emin olamayız :) 

Kaldı ki ilacın dozajı konusuna hiç girmedik bile daha :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
volkan46, 5 saat önce yazdı:

Hocam peki iştah artışı 

Güzel dostum rdm abime katılıyorum kiminde sivilce tansiyon vs yapar kiminde yapmaz ben cok nemli bir şehirde yaşamama rağmen nefes alınmıyor ama iştahım yerinde bunun sebebi ya idmanlarım sert yada boldo şimdi ne desem yalancı olurum ama iştahım takır takır bazen olmuyor ama birazda ben zorluyorum hava sıcak ama ben tek seferde 300-500 çiğ tek öğün pirinç yiyorum :)) ama sorun şu ki kilom sabit ama kütlem artıyor kilom artmıyor bir onu çözemiyorum gitti

tarihinde PorkataL tarafından düzenlendi
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Güzel dostum rdm abime katılıyorum kiminde sivilce tansiyon vs yapar kiminde yapmaz ben cok nemli bir şehirde yaşamama rağmen nefes alınmıyor ama iştahım yerinde bunun sebebi ya idmanlarım sert yada boldo şimdi ne desem yalancı olurum ama iştahım takır takır bazen olmuyor ama birazda ben zorluyorum hava sıcak ama ben tek seferde 300-500 çiğ tek öğün pirinç yiyorum :)) ama sorun şu ki kilom sabit ama kütlem artıyor kilom artmıyor bir onu çözemiyorum gitti

En güzeli işte büyü ama tartıda artma en tatlısı 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PorkataL    5
janbertozen, 3 saat önce yazdı:

En güzeli işte büyü ama tartıda artma en tatlısı 

Kütle artıyor ama artıda artış yok bakalım zaman asıl ilaç sihirli değnek beslenme sonra ilaç bana göre hayırlısı diyelim 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.