Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gainzavcısı

Küre gireceğim sorularım var

Önerilen İletiler

Merhabalar, uzun zamandır bu konular hakkında araştırma yapıyorum, küre girmeyi 1 yıldır düşünüyorum ama 1 yıl içinde bunu yapabilcek imkanım yoktu hemde psikolojik olarak kendimi hazırlıyorum, şuan o imkan oluştu. Küre girme amacım doğallıktan farklı olarak arasındaki farkı görebilmek, bir kere denemek istiyorum devamını getirmiycem. Antreman geçmişim var, beslenme konusunda tecrübeliyim vücudumu tanıyorum. Vücut ölçülerim 1.90 boy - 106 kilo yağ oranını güncel olarak ölçmedim fakat %13-14 dür. Ortalama 10-12 haftalık bir kür programlaması yapmak istiyorum ilk kür için ne önerirsiniz? Açıkçası yan etkilerinden dolayı endişelerim var. Aklımdan geçen Only Testo Enanthe yapmak var çünkü vücudumun nasıl bir reaksiyon göstereceğini bilmiyorum. Asıl amacım büyümek kürde ama artık olduğu kadar. Ayrıca bunu yaparken profosyonel birisinden destek alacağım.

tarihinde gainzavcısı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byreal22    53

12 hafta only testo olmaz, bir kere kür yapıp bırakıcam da olmaz bence

en safe only testo ve rimobolon önerebilirim ilk kür için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

dostum amacın  bu ise boşver kür işlerini o kilo yağ oranı doğruysa zaten gayet  güzel bir vücudun var. Bu iş ne yazıkki bağımlılığa dönüyor 1.kürünü yaparsın bitimine düşüncen değil birdaha yapmamak ne kadar süre sonra 2. küre gireceğin olur :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    992
gainzavcısı, 11 saat önce yazdı:

Merhabalar, uzun zamandır bu konular hakkında araştırma yapıyorum, küre girmeyi 1 yıldır düşünüyorum ama 1 yıl içinde bunu yapabilcek imkanım yoktu hemde psikolojik olarak kendimi hazırlıyorum, şuan o imkan oluştu. Küre girme amacım doğallıktan farklı olarak arasındaki farkı görebilmek, bir kere denemek istiyorum devamını getirmiycem. Antreman geçmişim var, beslenme konusunda tecrübeliyim vücudumu tanıyorum. Vücut ölçülerim 1.90 boy - 106 kilo yağ oranını güncel olarak ölçmedim fakat %13-14 dür. Ortalama 10-12 haftalık bir kür programlaması yapmak istiyorum ilk kür için ne önerirsiniz? Açıkçası yan etkilerinden dolayı endişelerim var. Aklımdan geçen Only Testo Enanthe yapmak var çünkü vücudumun nasıl bir reaksiyon göstereceğini bilmiyorum. Asıl amacım büyümek kürde ama artık olduğu kadar. Ayrıca bunu yaparken profosyonel birisinden destek alacağım.

10-12 hafta sadece testo kullanacaksan bence enanth yerine prop kullan daha hızlı açıldığı için hızlı etki görürsün. Enanth kullanacaksan bence 15-20 hafta arası yap 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
gainzavcısı, 7 saat önce yazdı:

Sustanon eczaneden reçetesiz alınıyor mu ?

Alınıyor, yani çoğu eczane veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 10 saat önce yazdı:

Alınıyor, yani çoğu eczane veriyor.

O zaman ilk kür için sustanon ve rimobolan yapsam 10 haftalık olur mu mesela? eczane ürünleriyle ilerlemek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    16
gainzavcısı, 06.08.2023 - 21:14 yazdı:

Bir kere yapınca bırakamıycan 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    53
gainzavcısı, 3 saat önce yazdı:

O zaman ilk kür için sustanon ve rimobolan yapsam 10 haftalık olur mu mesela? eczane ürünleriyle ilerlemek istiyorum

12  hafta kullanabilirsin 250mg sustanon 200 rimo  yapabilirsin. Sustanon çok ağrı yapar içine Evigen E vitamini çek ilacın 0,5ml öyle rahat vurursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
gainzavcısı, 06.08.2023 - 21:14 yazdı:

20 hafta civarında only testo yapman çok daha mantıklı olur. Haftada 250mg da yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
gainzavcısı, 11.08.2023 - 17:48 yazdı:

10 hafta kür için kısa değil ama yeterli de değil,

12 haftadan az planlamamalısın kürünü. Sustanon ve rimobolan ilk kür için kötü bir seçenek değil.

Haftalık 250 mg sustanon ile başlayıp duruma göre 6. haftadan sonra testosteronu arttırabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha küre girmedim Eylül’de başlıycam hala araştırıyorum ilaçları neler yapma konusunda şuanda ki fikrim değişti sustanon rimo yerine ilk kür için deca + testo enanthe önerir misiniz? Hacim için @Rdm @yusuftenk @janbertozen @Askabar @metinav

tarihinde gainzavcısı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
gainzavcısı, 2 saat önce yazdı:

Daha küre girmedim Eylül’de başlıycam hala araştırıyorum ilaçları neler yapma konusunda şuanda ki fikrim değişti sustanon rimo yerine ilk kür için deca + testo enanthe önerir misiniz? Hacim için @Rdm @yusuftenk @janbertozen @Askabar @metinav

Bi dur kardeşim ya ilk kür de Deca olur mu sence ? Bence benim fikrim ilk 2-4 hafta 125ml sonra 6-8 hafta 250ml sonrası 10-14 hafta 300-375ml her hafta 25ml ekleyecek şeklinde sadece test. e. ile devam edebilirsin. Vücudun nasıl tepki verecek, değerlerin nasıl inip çıkacak bi görelim sonrasında anabolizan sürecine girip asıl kür’e o zaman girmiş olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
gainzavcısı, 29.08.2023 - 22:16 yazdı:

İlk kür bence de deca olmaz dümdüz testo yapıp sonrasında belki primobolan ekleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
gainzavcısı, 29.08.2023 - 21:16 yazdı:

Konuda yazmıştım zaten hala aynı düşüncedeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.